Магазин за обувки с марка Paolo Botticelli

  • 143 985
  • 470
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 37
Много държа да изкажа и моето мнение за тези "обувчици", дори и в кавички не им отива това наименование. Купих си от магазина им от центъра на Варна ботуши за 83 лв., след 25 дена се наложи да ги нося на обущар за слагане на токове,  5 дена след това се отлепиха и заприличаха на крокодилска уста, а кожата им си обели и заприлича на шаран с люспи. Не бих се повторила да закупя нещо от тях, дори и за жълти стотинки.
 Embarassed #Cussing out

# 406
  • Мнения: 1 685
 Peace Аз пък супердоволно и топло разхождам из локвите и кишата черния вариант на този гумено-шушляков модел -много точно попадение ми са.

# 407
  • Мнения: X
То ако и гумените им се разпадат ....  Laughing лошо.

# 408
  • Мнения: 32
Днес видях темата.
Тази седмица в мола на Цариградско си купих обувки на PB, намалени от 72лв. на 58лв., естествена кожа. Не ми миришат странно, красиви са, в сайта не ги открих. Имаше фабрична лепенка за символите "кожа" и тн, на турски език Rolling Eyes
Но продавачките - тийнейджърки, такива неприветливи нервачки, все едно на сила ги държи някой там.

# 409
  • Мнения: 5 647
Много държа да изкажа и моето мнение за тези "обувчици", дори и в кавички не им отива това наименование. Купих си от магазина им от центъра на Варна ботуши за 83 лв., след 25 дена се наложи да ги нося на обущар за слагане на токове,  5 дена след това се отлепиха и заприличаха на крокодилска уста, а кожата им си обели и заприлича на шаран с люспи. Не бих се повторила да закупя нещо от тях, дори и за жълти стотинки.
 Embarassed #Cussing out

Изключително некачествени обувки, по-големи боклуци не съм си купувала. Взех си сандали, които след 3 дни се разлепиха, занесох ги да ги оправят, защото са в гаранция и след това на първото обуване отново се разлепиха на същото място. Не знам къде ги произвеждат, но от тази марка и без пари да ми дават няма да си взема повече нищо.
Отношението на продавачките в магазина /в The Mall/ няма да го коментирам.

# 410
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте,
Абсолютно подкрепям Вашите мнения.
След като от доста време ни си бях купувал евтини обувки реших да ги пробвам с ясната идея, че са евтини и сигурно некачествени.
Купих си три чифта от по 40-50 лв, и след като ги сложих всичките по-един път ги изхвърлих-чисто нови. Така миришат все едно съм си пъхнал крака в плажна гумена играчка. Не знам от какво са правени, но са УЖАСНИ!!!

# 411
  • Мнения: 187
Здравейте! Да споделя и аз моя опит Simple Smile
Имам едни много високи сандали, които бяха намалени на 23лв. и на 2то обуване страшно много се разлепиха. Занесох си ги на обущар, направи ми ги човека много добре и сега си ги нося редовно. Определено обаче бяха много некачествено направени.
Имам и едни сандалки, които са между палчето- пак за 20лв, но с тях не съм имала никакви проблеми.
Като цяло забелязвам, че са некачествени, но на тази цена според мен някои неща си заслужават.

# 412
  • Мнения: 66
По- некачествено нещо не съм купувала.
И моите обувки издържаха 3-4 дена.

# 413
  • Мнения: 61
Много са некачествени ... имам два чифта купувани от тях, вече един защото другия го изхвърлих: миришат и убиват ужасно ...

# 414
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Определено няма да съм първата, нито последната, която ще е на това мнение - пълен боклук са, а като гледам какъв лъскав магазин имат на главната в Русе... Но хората се залъгват като видят евтинко /визирам намаленията им/!!!  #2gunfire

# 415
  • Мнения: 1 529
Купувам от там само чанти и обувки, но от естествена кожа - те си заслужават.

# 416
  • Мнения: 1
Марката е на Пловдичанин, аз съшо съм от градът. Занимавам се с кожени изделия папки. Обувките с тази марка се шият в Китай. НО наема в МОЛ "ХХХХХХ" е мноого голям , е и цените са големи, не казвам да си купувате от магазин за 10лв , но се замисляте когато си давате парите, колко е наема на магазина в който купувате.

# 417
  • Мнения: 66
Нещо не разбрах, какво общо има Пловдив?

# 418
  • Мнения: 5 401
Марката е на Пловдичанин, аз съшо съм от градът. Занимавам се с кожени изделия папки. Обувките с тази марка се шият в Китай. НО наема в МОЛ "ХХХХХХ" е мноого голям , е и цените са големи, не казвам да си купувате от магазин за 10лв , но се замисляте когато си давате парите, колко е наема на магазина в който купувате.

Като е висок наемът в МОЛ-а (не само в Пловдив, вярвам!), да не наемат там помещение или как?

Чудех се дали да пиша в тази тема, но се реших.. Такъв боклук няма на света!  Sick От години не бях попадала на такова жално качество, но и не помня от кога не съм пазарувала такива евтини "стоки", които ти излизат скъпо.

Обувките имат хубав вид, като ги пробваш в магазина се усещат удобни, обаче... Имах един чифт сини велурени маратонки от миналото лято - лявата се оказа дефектна и ми причини доста неприятна травма - почти си счупих глезена, стъпвайки накриво заради кофти подметката. Това лято се излъгах отново да си купя техни сандали - освен, че ми стискат и ми натискат пръстите в посока навън (не знам как да го обясня), краката ми и обувките миришат ужасително след като ги събуя, а и съм дала същите пари на обущар да ми лепи подметките.

Аз приключих с тази "марка"!  Whistling

# 419
  • Мнения: 2 471
Купувам от там само чанти и обувки, но от естествена кожа - те си заслужават.

И двете ми покупки от там (неуспешни) са изработени от естествена кожа. Ми НЕ потретвам, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт