София - Красна поляна

  • 38 088
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравей аз съм в 245. Пред 40 ОДЗ, твоя блок къде е? Аз съм Мария.

# 166
  • Мнения: 0
аз съм Гергана , приятно ми е
228бл е близо до 92 ОУ
имали други желаещи мами за разходки  Simple Smile

# 167
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Далеч съм от вас,при пазара

# 168
  • Мнения: 0
той пазара не е далеч
детската площадка на читалището е идеално за среща
други идеи ?

# 169
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
 Laughing
За мен понятието далеч не съществува, вървенето никога не ме е плашело. Но за момента не ходя на прекалено дълги разходки, тъй като ми е студено да я нахраня. Май идната седмица щяло да е по-слънчево. Ха дано.  Wink

# 170
  • Мнения: 106
Здравейте мами  Hug Времето днес е прекрасно ,има ли желаещи за разходка ?  Grinning Аз съм Ели  smile3525

# 171
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравей Ели!
Някой друг път с удоволствие. Леко ме наболява гърло и голямата ми е хремава. Приятна разходка!   bouquet

# 172
  • Мнения: 106
Оо ,много жалко!  Sad Дано се оправи скоро детенцето...Ще имаме други възможности за срещи ,времето се затопли  Grinning Пиши ,когато решиш ,аз съм на линия  Flutter Това се отнася и за другите мами ,ще се радвам да се съберем повече ,така е по-весело  Grinning Party Hug

# 173
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Благодаря! Добре е вече. Тия дни гледали ли сте какво ще бъде времето за разходки?

# 174
  • Мнения: 106
Да ,аз само това дебна..у дома е пълна скука..И компютър не помага ,когато си между четири стени..Дават го хладно до сряда ,след това ще се затопли уж..ама знам ли го тоя април..  newsm78 #2gunfire Имаш ли нещо в предвид ??  Praynig Grinning

# 175
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами аз почти не пропускам ден за разходка, днес май ще е доста кратка нещо не ми харесва времето. Иначе читалищните градинки и двете не ме влекат особено. За отправна точка за среща стават ама не и да се стои повечко време. Предпочитам си в парка.

# 176
  • Мнения: 106
Времето днес наистина е много начумерено..ха да завали.Ние ходихме в Пикадили в Мол София и се прибрахме веднага след това.Не ми се рискува да излизам пак днес.Иначе по принцип и аз предпочитам парка,по-просторно е и наблизо няма движение..ако се отскубне да стане беля.Е,ще изчакаме да мине сряда пък дано се позатопли.  Praynig  Flutter

# 177
  • Мнения: 45
Здравейте мами и аз съм тук не бях влизала Hug Готова съм за разходки ще влизам по често за да виждам уговорки  Simple Smile Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 106
Еее ,най-после една смела мама ! Аз тук самичка цяла седмица кукам.. #2gunfire Дано сте били извън града за празниците или имате добро оправдание да не ме поканите на разходка  Joy Освен времето ,разбира се...  Flutter Hug Как си прекарахте Великдена ?? Разказвайте  Grinning Heart Eyes

# 179
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Да тук си бяхме , но знаете времето не е от най-прекрасните + лични ангажименти. От понеделник го дават прекрасно време, дано са познали!

Общи условия

Активация на акаунт