СПЕШНО - оставяли ли са ви такива процепи при поставяне на дограма около 4см?

  • 12 887
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Олеле, ужас, това като го видях, направо изтръпнах от-до...  #Crazy
Ние скоро слагахме дограма, но това няма нищо общо със това, което направиха при нас. При това, при нас всичко беше ужасяващо криво, включително и тавана, и въпреки това, на места всичко легна перфектно, до милиметър, като кривината беше обрана със увеличаващ се луфт. Но дори в най-кривия край нямаше такова нещо!
Ние преди да поръчаме, правихме рисърч сигурно 2 месеца, четохме форуми, питахме колеги. И ми се струва че тези АлуПласт ги бяхме сложили в черния списък. И то май именно защото имаше тема в този форум и някакви хора бяха недоволни...

# 46
  • София
  • Мнения: 1 350
Е и аз четох слагах плюсове минуси и уж това изпъкна  като се съобразявах и с цена, че то иначе друго харесах ама цената до тавана. Имаше тема и в нея от трима един се оплака примерно

# 47
  • София
  • Мнения: 8 002
Евка, опитай се да говориш с управителя. И ние сменяхме дограма на панел, ама такова чудо не беше...Да дойдат и да оправят положението, ако се налага и с нова дограма. На нас фирма за дограма ни правеше интериорните врати, аз имах забележки към едната, смениха я. За тия дупки, през които куче ще мине, щяха да ме чуят и в съседния блок.

# 48
  • Мнения: 16
Еми да... ние избрахме просто най-високата цена... по настояване на мъжа ми. Simple Smile
Аз никога нямаше да направя точно този избор, но той заяви че не сме богати, за да купуваме евтино. И след всичките ужаси, които бях видяла, преглътнах 2-3 инфаркта и го оставих той да се оправя.
От тогава го благославям за избора. Дограмата не е просто хубава. Като я гледам, отварям, затварям, получавам едно такова особено усещане за лукс  Money
Разбира се, за сметка на това трябваше да се откажем от други неща за ремонта...

Но като сметнах се оказа че в същност не е чак такава разликата със другите фирми които бяхме избрали. Горе-долу към 15-20 % оскъпяване излезе. На колегите им се струва много, но все повече се убеждавам че май си струваше...

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Когато сменяхме вратата на банята при демонтажа се установи, че има едно место, което е запълнено с хартия и картон, отгоре замазка. И когато изкътиха старата врата се получи един луфт около 3 пръста. Запълниха го с пяна.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 350
При нас няма хартия няма нищо пък и бетона отдолу се оказа почти равен. Ходих в кухнята,че там не поръчахме и по-добре и им показах как се вижда до къде е и колко е , че се опитваха точно с това да минат. Колегата им се бил застраховал да няма такива издънки ама   сега като премерих спокойно още 4 см можело да се пуснат ама свършено вече.Поне за другите ще меря и аз остават още два. Утре мисля да им подосаждам да видим.

# 51
  • Мнения: 2 259
Я си изпроси поне за следващите поръчки една солидна отстъпка  Wink.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 350
Ходих до офиса им момичето се опули като и показах снимките, каза да изпратя писмо със снимковият материал на мейла и да опиша всичко подробно щели да вземат мерки. Само незнам кога и какви надявам се да не е поредната фирма недържаща на клиентите си. Дано просто да съм кърък и с малко нерви нещата се оправят,но се съмнявам. Поне ще опитам да не съжалявам,че не съм.

# 53
  • Мнения: 17 546
Все е нещо! Не си получила категоричен отказ, за да стартирате с разправии. Но не ги оставяй на мира и не очаквай те да те търсят. Успех по нататък и пиши как се развиват нещата. Ако има черен списък с фирми за дограма обаче, тази е за там, както и да постъпят по-нататък. Това не е стока за 5 лв.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Ходих до офиса им момичето се опули като и показах снимките, каза да изпратя писмо със снимковият материал на мейла и да опиша всичко подробно щели да вземат мерки. Само незнам кога и какви надявам се да не е поредната фирма недържаща на клиентите си. Дано просто да съм кърък и с малко нерви нещата се оправят,но се съмнявам. Поне ще опитам да не съжалявам,че не съм.

Ако не стане нищо, ще очаквам снимките ти и разказ ето тук

http://dnes.dir.bg/send_news.php

# 55
  • София
  • Мнения: 1 350
Да права си стоката им не е от евтините  хвалят профила Шуко ама явно не оцелих фирма. Друго забелязах също обкова не би ли следвало да обиколи цялата врата? Моят прекъсва в един момент и го занямва изцяло от долната страна към пода и половината от вътрешната страна на крилото,която се пада от към пантите. Качвам снимки и ще пусна след малко ама пак трудно ми се качват.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 350
Цитат

Ако не стане нищо, ще очаквам снимките ти и разказ ето тук

http://dnes.dir.bg/send_news.php

ооо с удоволствие и не само там и КЗП и медиите и всичко ще алармирам поне другите да знаят ако аз не си спася положението.

ПП нещо цитата не ми се получи на  nana77

# 57
  • София
  • Мнения: 1 350
ето снимки за обкова вижте ги и кажете така ли трябва да бъде

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376499

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Еvка  не търси под вола теле, въпреки че разбирам мнителността ти! Simple Smile Щом всички прозорци и врати се отварят по начина, по който си искала- едноосово или двоосово, значи всичко ти е наред с обкова. Няма как да се спести от него.
Успех с фирмата и дано ти подменят прозореца скоро!

Видях снимката, всичко си е в реда на нещата. На гърба на крилото, между пантите се слагат от 1 до 2 заключващи точки в зависимост от вертикалния размер, и то само при двуосовото отваряне. Това поне ти е в норма. Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 1 350
Сега ми се обади момичето  от офиса бързо реагира дано и тези над нея реагират бързо. Каза,че и на шифовете е пратила копие дано има резултат въпреки,че съм скептик Confused

Общи условия

Активация на акаунт