Много е трудно...

  • 1 619
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Миличка, ние също сме с 5 неуспешни инсеминации и 1 неуспешно Икси, вярваме, че сме все по-близо до целта си и няма да се откажем. Не се предавай за нищо на света, вдигни глава и право на пред, мисли положително. В едно предаване чух едни много хубави думи на една майка, която е чакала своето дете близо 5 години. Тя каза "Бебетата сами избират кога точно да дойдат и да ни зарадват, просто изчакват най-подходящия момент". Успех !

# 16
няма да се подаваш на отчаяние.  Peace
само вярата в успеха ще ти помогне да стигнеш до щастливия финал. много трудно се преживява, казвам го след 5 неуспешни инсета и 1 опит инвитро, но вжното е да се борим до край. пожелавам ти кураж и сила да продължиш напред.  Hug

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Весела, правихте ли имунологични и генетични изследвания?

# 18
  • Мнения: 1 768
Весела, правихте ли имунологични и генетични изследвания?

  202uu
Потърсете причината за неуспехите .Пожелавам ти успех  Praynig

# 19
  • Мнения: 61
Да правихме имунологични и генетични изследвания.При мен подготовката започна една година преди третия опит и направихме абсолютно всички изследвания.Направиха ми даже диагостична хистероскопия(тъй като имам двурога матка) и биопсия на матката.Всички изследвания са наред и пак нищо. newsm78

# 20
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Е, тогава незнам какво да кажа. Все пак причина явно има. А по принцип какъв е проблема при вас. Извинявай ако си писала.

# 21
  • Мнения: 61
Минала съм през две извънматочни бременности и вследствие от това са ми премахнати двете тръби и десният яйчник.Нямам друга възможност за бебенце освен инвитро.

# 22
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Минала съм през две извънматочни бременности и вследствие от това са ми премахнати двете тръби и десният яйчник.Нямам друга възможност за бебенце освен инвитро.
Съжалявам за проблемите. Но ти не се предавай, надежда има. Винаги я има. Ембриолозите какво казват за неуспехите на какво се дължат.

Общи условия

Активация на акаунт