Тъжна съм!!!

  • 2 637
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Здравейте момичета много благодаря за подкрепата и хубавите думи.Наистина сега вече се чувствам по добре излизах,пазарувах си дрехи,прави си промяна,за да мога да продължа напред и да съм силна и затова имате вина и вие!Преградки от мен  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Радваме се, че си намерила начин да се разведриш ...! Така трябва, за да продължиш борбата, трябва от някъде да черпиш сили, нали .....?! Мене също ме избиваше на пазаруване или пък отивах на фризьор, на солариум, на маникюр, на фитнес, на танци се бях записала, все такива неща, които поне малко могат да ми зарадват душата... И после пак продължавах ... Така че хванала си правилния път! Прегръщам те, СинеочкеHug Hug Hug

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ох, мила напълно те разбирам. При мен нещата стоят по подобен начин с тая разлика, че аз имам едно дете и от години се боря за второ. На 38 г. съм, синът ми е на 17 г. Родих го млада, после учих задочно, много проблеми с намиране на работа и финансови и сега от 6 години усилено опитваме за второ дете, но то не се получава. Правихме няколко инсета, неуспешни. Сега ще правим инвитро. Никой от близките , освен майка ми и сестра ми не ме подкрепя. Свекър ми и свекърва изобщо, баща ми, да не говоря някой като каже не е ли късно вече или сега като гушках бебето на сестра ми /8 месеца е/, да ми казват ти трябва да тренираш за баба, при положение ,че знаят колко много искаме второ дете. Направо побеснявам. За сведение сестра ми е на почти 35 г. и това ми го казаха нейните свекъри. Всички покрай мен дори не бяха и помислили за дете, а вече имат и децата им станаха на по 2-3 г.

# 18
  • Мнения: 75
Синеочке, това винаги ще бъде така - винаги ще получаваш само неразбиране от страна на родителите и роднините на твоя съпруг, време е да свикнеш с това. Иначе за майка ти - донякъде не си правя, че не споделяш с нея, а и не мисли, че тя няма да разбере, затова по-добре  започни да я въвеждаш в пробемите си, далеч по-добре е да споделяш с нея, отколкото с чуждите. Просто си трай, какво правиш и от какво се лекуваш пред роднините на твоя мъж, те не е нужно да знаят, каквото и да било, повярвай ми - подкрепа там никога няма да намериш.
Успех и дано всичко да е наред, научи се да бъдеш силна и да мислиш позитивно, всяка вечер си представяй , колко щастлива ще бъдеш и ти скоро! Пожелавам ти го!

# 19
  • Мнения: 491
Здравей синеочке ние с моя също си имаме много проблеми  подобни на вашите .Много те разбирам и зная как се чувстваш .Аз също нямам на кой да споделя и да ми вдъхне малко повече вяра и най - вече да ме разбере.Бяхме говорили един  път с майката на моя че имаме проблеми и не става по нормалния начин а тя взе да разправя ,че едно дете изкало много грижи и пари и колко и било на нея трудно да гледа сина си като бебе .Направо изпаднах в ужас като видях че неразбира какво и говоря и как се чувстваме а и изобщо не съм очаквала да каже това инъче нямаше да тръгнем да и споделяме.Явно, че човек който не го е изпитал не може да разбере какво е да се бориш за да имаш дете ConfusedМного се надявам всички който искат да имат бебе да им се роди по скоро и да се похвалят .

# 20
  • Мнения: 44
Мила Синеочке, искам да ти вдъхна сила и кураж и да ти кажа никога да не се предаваш на отчаянието.Не слушай никого и не се разстройвай от приказки на хора,които не заслужават дори да мислиш за тях ,още повече пък да се разстройваш от техните приказки.Изключи ги - за теб те не съществуват. Гледай смело напред и вярвай единствено и само в себе си и в Бог. Ако вярваш в себе си и не се предаваш на отчаянието скоро едно слънчице ще озари дома и душата ти. Пожелавам ти го от все сърце!

# 21
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Синеочке, бъди силна! Хората, които са те наранили не заслужават твоите сълзи. Майната им! /съжалявам за грубия език/
Хора без чувство за такт, без топлина в сърцето и без душа....не са хора. Това са твари.
Игнорирай ги и не се измъчвай заради човекоподобни!
Важното е ти и мъжът до теб да се разбирате, обичате и подкрепяте!
Желая ти от все сърце най-съкровенните ти мечти да се сбъднат!
Голяма прегръдка от мен!   bouquet

# 22
  • Мнения: 104
Здравейте много ви благодаря за подкрепата мили момичета.Ще продължа напред и ще се боря,силна съм знам това,пък и имам силна вяра.Има моменти, когато на всеки човек му е тъжно,но времето лекува всичко.Продължаваш напред с високо вдигната глава,това е начина за се справим всички!Още един път благодаря на всички за милите думи!Преградки от мен! Hug

# 23
  • Мнения: 443
хммм,аz  какво  да кажа след като  собствения ми  брат ме  наре4е " ......ялова" след  солидна по4ерпка ,днес уж съжалява zа  думите си  ,но нау4и  и  жена си  така ,снаха ми  след  свада с  майка ми  и   каzала ,ти  вну4ката си пове4е няма да  я  види6 (малката на  брат ми е на  4 год,майка ми е  влиубена в нея) ти вну4ка няма6 няма и  да  има6 стот дъстеря ти е прокълната и такива ми  ти  работи.....това миналата  година ,само  майка ми  zнае какво  и  е ,на  вси4ко  отгоре живеят при нея снаха ми с най  голямата си наглост ,zаради детенцето zа да   може да  е  до  него  ,ги  търпи,аz  живея  в  4ужбина и  всяко  лято   с нетърпение си  ходех   с подаръците и т.н. ......сега първо лято няма да си  ходя,нямам желание,каня майка ми  при мен отвреме навреме  ,...а си  купих  апартамент там до техния  ,мислех 4е  сте  се zавърна и сте  сме  едно  голямо стастливо семейство....zагърбих  това отдавна но ето докато  пи6а се  раzплаках ,явно  болката от  думите на най  блиzките   няма да  zабравя,поддържам  контакт единствено с  майка  ми  и  тя няма търпение да  родя zа да  дойде   при мен, на тоя етап няма  zанимание тук а неzнае  и  еzик,,zатова  няма да се откаzвам сте им натрия носовете  ,утре ми е трансфера от първо икси и много много  надявам да  бъде последен,аz  съм сама,сам сама но няма да се  откажа,аz  съм на  34 и докаzано не съм  ялова,,,какво да  ви кажа ......тъжни сме  вси4ки по  своему...дай  боже  радост на  вси4ки Hug

# 24
  • Мнения: 2 521
синеочке Hugбраво.Много се радвам на това което си написала.
Shanna spokoнаистина  най-много тежи когато загубиш доверието си в близки хора.Пожелавам ти от цялото си сърце този трансфер да ти е последния и най-после да сбъднеш мечтата си Hug
Късмет желая и на двете Flowers Four Leaf Cloverи след няколко месеца да гушнете по едно малко съкровище.

# 25
  • Мнения: 1 284
Синеочке Hug Hug Hug
Шана,разплака ме SadОт сърце ти пожелавам късмет на трансфера днес Praynig Praynig Praynigи след две седмици да бъдеш най-щастливата жена Hug

# 26
  • Мнения: 443
 Simple SmileБЛАГОДАРЯ ви   ГАЛИНА  и  elqegel  много мило от  вас,много  ви  благодаря,сега  бягам да си прибера ембрион4етата Praynig Peace

# 27
  • Мнения: 616
Синеочке, няма да се отчайваш. Не позволявам да си тъжна. Така е, живота е гаден, а хората са лоши. Аз за това крих бременността си дълго време. На 1-ви май казах на най-блзиките си, на приятели и колеги.... 10 дни след това беше най-тежкия ден в  живота ми. Спука ми се околоплодния мехур и ми изтекоха водите. Загубих момиченцето си в първия ден на 18 г. с. Незнам дали не ми завидях твърде много хора... не искам да мисля за това. Знам, че не ми е било писано да се случи, но уви. Боли ме, но си обещавам да съм силна. Подкрепа имам само от родителите си и най-добрата си приятелка. Разбира се любимия е винаги до мен, но той също преживява загубата. Момичетата са ти написали - важното е двамата да се държите и ще се справите. Бебе ще има и то не на пук, а за щастие на всички които ви обичат и държат на вас  Hug
Шана, вярвам че днешния трансфер ще те направи най-щастливата жена  Hug Хорта /дори и роднини/ не ги мисли... да си стоят невежи в дупката в която са си. Нивото им на развитие е явно доста по-ниско. Изправи се и повярвай в щастието което ти предстои Hug
Момичета, не се отчайвайте! Живота ни изправя пред препятствия защото сме силни и ще се справим. Така Щастието след това ще е наистина по-пълно  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 15
Здравеи и аз имам сьщия проблем моята приятелка сега ще ражда и ме помоли да ходим да проверяваме каде да ражда стана ми горчиво тапо и гадно почуствах се завислива но неможах да откажа маика ми ме посаветва да ходя с нея но с чисто сарце и душа и да се моля на Свети Мина може това да е цената много ти сачуствам отарси се  горе главата  ловече усмивки и ще се варне и при нас щастието

Общи условия

Активация на акаунт