Какво дете искахте?

  • 28 367
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 111
Много исках да имам момиче и се сбъдна мечтата ми  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 793
 Heart Eyes Момиче

# 47
  • Мнения: 805
Щях да се радвам и на една момченце втория път...но явно не ми е писано!
Винаги съм си мислела, че ще имам 2 дъщери и ето...

# 48
  • Мнения: 9 814
Исках/искам да родя здраво дете.
Първият път нямах предпочитания, сега исках момиче и ще имам такова.

# 49
  • Мнения: 4 292
Ъъъъ, мисля, че всяка майка най-много иска, на първо място, здраво дете. Въобще, нужно ли е да се споменава това?  Simple Smile
Аз за първото нямах предпочитания, мъжът ми искаше момче. Така и стана. За второто и двамата много, ама много силно се надявахме да е момиченце.

# 50
  • Мнения: 1 237
По принцип нямах кой знае какви предпочитания,но повече ми се искаше момиченце и си имам такова! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 7 201
Исках живо и здраво дете. Нямах очаквания към пола.
....
Искам и второ дете и пак нямам претенции за пол. Не разбирам какво мотивира желанието за момче / момиче ...
Peace На едно мнение сме.

# 52
  • Мнения: 6 713
Аз лично исках момиче и имам момиче! Heart Eyes Живот и здраве, искам и второто да е момиче! Grinning
Най-важно, разбира се, е бебето да е живо и здраво! Grinning

# 53
  • Мнения: 697
Момче исках и момче си имам Simple Smile Щъркела се оказа много изпълнителен Wink

# 54
  • Мнения: 2 013
От дете си мечтаех да имам момиченце,а дори и еднояйчни близначки!
Е,нямам близначки но пак ми се сбъдна мечтата. Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте!
 Интересувам се какво дете искате да имате/какво искахте да имате преди да родите?! А сбъдна ли ви се желанието? Обикновено казват,че каквото искаш,друго идва. И каква е причината да искате момче /момиче? За да е силен и смел,или искате нежна домашна помощница,както някой казват Simple Smile
  Аз лично предпочитам момче,по-малко като че ли са притесненията,особено като навлезе в пубертета Simple Smile Ама, Божа работа Simple Smile Вие сте на ход...

Здраво!

# 56
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Винаги съм искала да имам момче и момиче, още от дете! Heart Eyes
Първият път исках да се роди живо и здраво, друго нищо не ме интересуваше! PeaceРоди се момченце! Heart EyesСега живот и здраве чакаме момата! Praynig Hug Peace

# 57
  • Мнения: 239
Винаги съм искала близнаци момче и момиче ,е може и едно след друго да са всъщност ,но имам  две момчета . Няма значение вече .Обичам ги моите две слънца .

# 58
  • Мнения: 4 555
Исках момиче, това и получих Simple Smile
Знам какво е да си момиче и щеше да ми е е по-близко някак си. Така го чувствах. Винаги съм си представяла, че детето ми ще е момиче. В детството ми всички кукли, на които играех майка, бяха от женски пол.

# 59
  • Мнения: 11 607
Ами....исках първи път момче - получих го, исках и момиче, т.е. заради таткото исках и момиче - получихме си го........Исках обаче и близнаци - но си останах с мечтите.......Не знам какво да отговоря в анкетата.......

За мен единствения валиден пол е - живо и здраво! Останалото е без значение!

Общи условия

Активация на акаунт