Плодове и чай с мед - 35 част

  • 27 980
  • 469
  •   1
Отговори
# 30
  • в провинцията
  • Мнения: 249
А пак ще се пробвам  Simple Smile Вече излязоха ягоди, череши, кайсии... Има по-голямо разнообразие. А и в жегите не ми се яде толкова, та се надявам този път да успея  Praynig

# 31
  • Мнения: 0
Муза   Peace Ще успееш,наистина сега има голяма разнообазие от плодове,което е супер.
Аз имам още 5 дни и започвам захранване дано да сваля още 2-3 кг. Praynig

# 32
  • Мнения: 63
Ехооооо, ето ме и мен!  Mr. Green
Аз не знам, колко килограма съм свалила, защото не се тегля. За мен е по-важно как изглеждам, а не колко килограма съм. Забелязвам, че коремчето ми е почти на половина, което много ме радва.   Hands Clap
Вчера май малко прекалих с тренировките, защото ми стана много лошо, зави ми се свят и срам не срам легнах на една пейка в морската да ми поотмине.
О и да ви се похваля - вчера и днес ходих на   grinning039 за по 1-2 часа преди 12.00, та да изгоря постепенно и да не се обеля.

Това е от мен момичета-кокичета, лек и режимен ден на всички. bouquet

# 33
  • Мнения: 109
Аз не съм свалила много килограми, но се надявам сваленото да е трайно.
Продължавам захранването спокойно, не се изкушавам засега. Доволна съм от себе си. Схемичката на Русалка много ми допада   bouquet
P.S. Честит празник!

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Включвам се отново и този път съм много по-мотивирана  Grinning. Надявам се, че няма да има издънки от моя страна. Мисля да плодувам 15 дни, за да се подготвя за лятото   grinning039.

Успех на всички и прекрасен ден!  Hug

# 35
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Схемичката на Русалка много ми допада   bouquet
P.S. Честит празник!
Каква е тази схемичка?
Аз в 10 ч. ядох банан и после се замислих дали може да се ядат банани, нали са по-калорични  newsm78 За 14 ч. съм приготвила ягоди, пък довечера ще видим...

# 36
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Не съм аз за тая диета... no Жалко, много ми харесва  ooooh!
Следобед моята дъщеря реши да си прави гофрети и аз като ги надуших... Изядох две Embarassed
Ще си потърся нещо друго.
Успех на всички вас, които имате повече воля!

# 37
  • Мнения: 1 424
Здравейте плодчета  Hug
Днес ми е 4 ден на плодове ,нямам прегрешения за сега, но такъв глад ме гони... до сега не ми се беше случвало по време на плодуване да съм чак толкова гладна  Whistling За това мисля да направя 5 дни , после малко захранване със зеленчуци и леки храни   Peace Аз планирам да правя по-чести , но кратки гладувания ,защото така се свалят най-много кг или така помня   Whistling
Не съм се мерила за сега , дано утре ме зарадва кантарчето  Praynig
Успех на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 74
Днес ми е 15 ден - от началото досега имам свалени 4.900 кг - до 20тия като гледам най-много още 1 кг да сваля с моето темпо - вчера съм била само на 1 чай с 2 лъжички мед,за днес не съм решила още - искам да попитам мога ли да пия от зеления чай - този разхлабителния,4е не ходя много редовно до тоалетна или е по добре да си карам така...

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте бонбончета нещо ми се губите Tired Face
На мен днес ми е 10 ден до четвъртък ще го откарам доволна съм от резултатите newsm44,вчера и днес не съм тичала утре и в други ден ще потичкам пак след което почвам да ходя на фитнес,и мисля след захранването да почна една диета да ми кажете мнението си за нея.
сутрин-плод
обяд-200г риба на скара
вечер-300г зад.зеленчуци

# 40
  • Мнения: 1 424
Добро утро   bouquet
Днес кантарът ме зарадва за 4 дни съм -1.5 кг , а най-хубавото е че имам и свалени см   Flutter  Днес продължавам ден 5 на плодове , пък от утре леко захранване.
titi789 според мен няма проблем да пиеш зеления чай , аз също имам проблем с тоалетната и дори пих хапче на 3 ден от плодуването... но по-добре така  Peace

Муза успех която и диета да решиш да спазваш   bouquet
nelanka_86 диетата за слад захранавето много ми харесва , успех ! А колко кг свали за 10 дни ?

# 41
  • Мнения: 493
И аз се записвам за 5 дни ...дано удържа..
Смятам после да се захраня по собствена схема(не я знам още) ....ама до там да стигна Laughing

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте плодоранки! bye

Дандулина, добре дошла при нас! welcome Успех през следващите 5 дни и особено след това. Дано твоята схема за захранване работи. Ако искаш, можеш да я споделиш с нас, когато й дойде времето.

vodka_s_led, поздравления за резултатите! Успех днес и след това при захранването! newsm10

На мен днес ми е втори ден и се очертава да е много слънчев и усмихнат! sun

Успех на всички! Hug

# 43
  • Мнения: 0
vodka_s_led Много се радвам че ти харесва диетата значи нея ще спазвам,а за килограмите точна цифра незнам мисля че поне 5 има със сигурност,но аз всяка вечер правих по общо 20-21 обиколки на стадиона това най вече помогна и се стегнах доста.

# 44
  • Мнения: 85
Здравейте сладки плодчета Hug аз си спазвам точно захранването но приключис с свалянето на килограми закотвила съм на  9 и няма да сваля повече поне още две седмици( познавам си свинската натура) Sick трябва да почна и аз да тичкам   ама си ме мързи пък и тези вампири в къщи направо ме изцеждат. Пожелавам ви хубав и минусов ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт