Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 407
Рокси, аз знам, че не е в страха на хората.
Именно това казах.
А в отговор на тезата, че този с триста ще удари кьоравото, предложих да го изпреварим и сами да си организираме отвличанията.
Аз и за похитителя си дадох заявката.
Нищо, че не съм в таргет групата, като майка и домакиня, разбира се.

# 61
  • София
  • Мнения: 38 499
Има една много добра книга на един луд руснак ,"Медиа сапиенс" се казва.

Там се разказва за всички гадни пинизи на политическия ПР, включително да се шашка народа с гадни новини преди избори.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 407
може и да е така, да.
но аз все пак си мисля, че тая струна не може да се разтяга до безкрайност.
колко сме смели и издържливи...докога?
Е, като си спомня баба ми и дядо ми, три войни са преживели и един хепи-соц, но не се пречупиха, имам основания да вярвам, че имам дян.
В този ред на мисли, баба ми почина на 30.10.1989. Ей, това не успя да издеяни.
Да види със собствените си очи. Бог да ги прости.

# 63
  • Мнения: 5 710
Ами значи променям мнението си, Жози -няма конспирация,  всичко сами си причиняваме.

# 64
  • Мнения: 2 401
Интересно, че аз въобще нямаше да обърна внимание на тази статия, ако ми беше попаднала. Нито някой от  познатите ми я е забелязал.  Защо истерясвате и я правите насила значима?

# 65
  • Мнения: 502
 И като стана въпрос за журналисти,то всякакви хора вече се подвизават в медийното пространство. Принципът на журналистическата етика-никому в угода,на никого напук,отдавна е забравен. 

 На мен вижте какво ми прави впечатление:

http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ;sql=Mjk0NDsyOQ==

  Коментарите са по-интересни от самата статия,както много често се случва напоследък.

  Личното ми мнение за тази статия е,че е доста бездарно написана,но не и липсва доза искреност. Разбира се,има и позьорство,някаква смесица е.

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 22:10 от maraidara

# 66
  • София
  • Мнения: 12 114
Дори и да има конспирация, пак сами си причиняваме повечето неща. От три години не гледам новини и реклами, точно защото не желая да си причинявам определени неща. Може да има и други начини.
Не ми е по вкуса да приема да определят постоянно държавата ми като най- скапаната, а мен като част от най- тъпия народ. На който му харесва да гледа и да мисли това може и да живее с убеждението, че нещо му се причинява, най- вероятно от тъпата съдба, която го е запокитила тук и такъв.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 407
Интересно, че аз въобще нямаше да обърна внимание на тази статия, ако ми беше попаднала. Нито някой от  познатите ми я е забелязал.  Защо истерясвате и я правите насила значима?

Е, как защо?
Аз още сутринта поясних.
Ако ей-сега цъфне един висок, красив и синеок похитител, няма да го върна.
Освен това ще е отвличане, няма да попадне в графа "изневяра".
И открихме формулата "хем вълка сит, хем агнето- цяло".
Тук, според мен се крие огромен потенциал.

# 68
  • Мнения: 4 300
Хмз, срам не срам, имам някои суеверия. Затова ще се въздържа от организираните мероприятия  Grinning Ако ще се изневерява бих предпочела традиционните методи.

# 69
  • Мнения: 5 710
  На мен вижте какво ми прави впечатление:

http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ;sql=Mjk0NDsyOQ==

  Коментарите са по-интересни от самата статия,както много често се случва напоследък.


и статията прочетох и коментарите - какво интересно намираш?

# 70
  • Мнения: 592
Васил Иванов не е журналист - той е репортер! Ако се смята за журналист, редно е да ми прочете забележката най-накрая - некадърен е, трябва да поработи върху себе си. А къде е сега Васил Иванов, а Кеворкян, а Тома Томов? В журналистиката не се искам младост /за последните двама/, иска се дупе.
Волен Сидеров няма да го коментирам изобщо.
За пореден път ми се набиваш в очите като вярна седесарка на митинг - каквото каже Командира! Дай ми пример за млади журналисти, прочути, търсени, аналитици, с енциклопедични познания, но НЕ репортери! Що за разделение!? Изобщо ли не си чела писание на В.Иванов? А изобщо чела ли си статии от В.Сидеров когато беше зам-главен в Монитор? Просто се изказваш неподготвена!

# 71
  • Мнения: 4 892
На Волен от Монитор не съм му чела, нали се наби на очи, че чета т.е. четях само Демокрация  Laughing Ясен ми е. А сега вестници не чета.
Няма такива в момента, за какъвто пример ме питате.
И говорим за в момента, а не за преди нам си колко години.
Иначе всеки може да твърди, че е журналист, даже и Бареков  Laughing

Поради тези причини, аз, конкретно смятам, че целта на тези публикации е по-различна от опит за манипулация на гореупоменатата група.
Моите предположения клонят към нещо по-прозаично и по-комерсиално, ако мога така да се изразя.

Това е най-приемливата версия за  мен до момента, уважаеми колумбийци, пардон, българи  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 217
На Волен от Монитор не съм му чела, нали се наби на очи, че чета т.е. четях само Демокрация  Laughing Ясен ми е. А сега вестници не чета.
Няма такива в момента, за какъвто пример ме питате.
И говорим за в момента, а не за преди нам си колко години.
Иначе всеки може да твърди, че е журналист, даже и Бареков  Laughing

Поради тези причини, аз, конкретно смятам, че целта на тези публикации е по-различна от опит за манипулация на гореупоменатата група.
Моите предположения клонят към нещо по-прозаично и по-комерсиално, ако мога така да се изразя.


Това е най-приемливата версия за  мен до момента, уважаеми колумбийци, пардон, българи  Laughing
Много обичам някой сам да се смее на глупостите си. При това без да симпатизирам на Волен.

# 73
  • Мнения: 4 892
Много обичам някой сам да се смее на глупостите си. При това без да симпатизирам на Волен.

Темата не е за чувството за хумор на Воелн Сидеров и дали му симпатизираме, а за това, че едва ли ще ни залее вълна от отвличания както в Колумбия.

Вие какво мислите по темата? 

 Laughing

# 74
  • Мнения: 2 978
Добре, де.
Отвличат някой, който взима над 3000лв.
Искат обаче пари от бедните му роднини на село. Как очакват хорицата да ги платят? С пенсийката от 133лв?

Не трябва ли да отвлекат бедните, че да платят богатите? newsm78

п.п. Сори за отклонението, ама Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт