Спешно!

  • 1 715
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
ходи ли вече на лекар? Ако не си отивай веднага, няма да те върнат. Стискам палци да е фалшива тревога

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 217
Изтичането на малко води, не значи непременно преждевременно раждане, но ако са води, ранното устанояване и лечение е решаващо, затова ако можеш, тръгни веднага.

Съгласна съм с Не се сърди, човече

Дано всичко да е наред!  Hug Praynig

Чакаме новини!

# 17
  • Мнения: 10
Ами отидох и лекарката каза,че е от вагиналното лекарство,което ми беше препдисала и бях изполвала миналата вечер  Party

# 18
  • Мнения: 5 790
Браво! Радвам се, че всичко е наред.  Hug

# 19
  • Мнения: 27 524
Какво и за какво е това вагинално лекарство?

# 20
  • Мнения: 252
Какво и за какво е това вагинално лекарство?
И лекарката изследва ли това по бельото?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ами отидох и лекарката каза,че е от вагиналното лекарство,което ми беше препдисала и бях изполвала миналата вечер  Party
Току що изчетох темата, радвам се че няма нищо сериозно.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами отидох и лекарката каза,че е от вагиналното лекарство,което ми беше препдисала и бях изполвала миналата вечер  Party

Ееее марти13, ами ти с това трябваше да започнеш. Нормално е да изтича нещо в такъв случай. И при мен изглеждаше точно такова каквото го описваш. Почти няма жена на която да не са изписвали вагинални таблетки превантивно. Така или иначе вече са те успокоили  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 740
Ами отидох и лекарката каза,че е от вагиналното лекарство,което ми беше препдисала и бях изполвала миналата вечер  Party
Браво и леко бременеене.

# 24
  • Мнения: 1 131
А с видеозон прегледа ли те?Ако това изтичане се повтори настоявай да изследват течността.

# 25
  • Мнения: 334
И според мен е хубаво да настояваш да те погледнат с видеозон /ако не са/. Добре е да видят количеството на околоплодната течност.  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Радвам се , че не  са околоплодни води.Желая ти до края една спокойна бременност   bouquet

# 27
  • Мнения: 9 436
Към 6-я месец имах страшно силно бяло течение.И аз като теб на няколко пъти подскочих,но за щастие се оказа фалшива тревога.

# 28
  • Мнения: 232
Аз заради такова нещо в 6 месец влезнах в болница. Лежах няколко дни докато се установи, че не тече нищо и водите са достатъчно.

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Успех до края, леко раждане и да се похвалиш  Hug
Радвам се, че всичко е наред  Hug
Пази се  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт