Music Idol 3 - тема 13

  • 25 690
  • 536
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 927
Другото, което мен ме вълнува!(задавам го като въпрос, така че наистина ако някой знае, да ми отговори)
Как така те броят до 3, затварят линиите и след минута обявяват победителя? Не отнема ли малко повече технологично време да се преброят всички гласове от 3 мобилни мрежи и една аналогова? С какъв софтуер се извършва това? newsm78
Гласовете се броят в реално време, а не след като затворят линиите.

# 496
  • Мнения: 625
Сега изгледах пародията Mr. GreenОтново доказахме, че живеем в Абсурдистан! Каква Русина, какви пет лева... Има певци, които трябва да се пускат само по радиото, тя е от тях. А за принадлежност е малко странно да се говори, след като от начало се знае, че формата е смесен и трябва да победи най-добрия. Е, щом залкета родолюбка като мен си признава, че никоя от трите дами не може да стъпи на малките присти на македонците.... ooooh!

# 497
  • София
  • Мнения: 2 849
Пак има прецедент - Здравко от ББ беше номиниран на всяка възможна номинация и накрая победи. Нищо не е ново, нечувано и невиждано.

Точно това щях да напиша и аз! Mr. Green

# 498
  • София
  • Мнения: 2 849
В случая песента на Емил Димитров аз лично възприех като призив за проява на национално самосъзнание, което не е лошо, по принцип, но щом тази година форматът е такъв-да участват българи и македонци, то победителят не би трябвало да бъде избиран на принципа на националната принадлежност.

Това го пиши в някой македонски форум, щото по-големи шовинисти от тях няма. Naughty И да си призная, страшно ме изкефи, че този пуяк, дето се правеше, че не разбира български, отхвърча, баш когато най-много боли. hahaha

# 499
  • Мнения: 62
Само странно защо за този "пуяк" всички перфектни кандидат-звезди Преславка, Маги и Русина реваха като за световно, а не страдаха така за никой друг?? мда, сигурно защото през цялото време ще се е правил, че не разбира български.. Crossing Arms
За Биг Брадър участниците не се ли номинираха един друг?!

# 500
  • Мнения: 75
Да не стане така, на края да берем срам като с Краси Аврамов?!

# 501
  • София
  • Мнения: 2 849
Че те всички реват за всички, какво толкова. Нормално, напрежението им избива.

# 502
  • UK
  • Мнения: 3 959
За Македония всичко на Тоше Проески е по мило и свято от Моя страна, моя България и за най родолюбивия българин. Отделен е въпроса доколко тази песен на всички ни е втръснала до степен да ни се гади от нея, не знам дали има човек в тая България, който да не я изпя и предаване, където да не я чухме. Тоше е нещо като светец закрилник на Македония в момента, тъй че си беше почти същото.

# 503
  • Мнения: 1 437
Да не стане така, на края да берем срам като с Краси Аврамов?!
Точно така ще стане - която и от трите кози да спечели.
И защо въобще допуснаха македонци като е ясно че "наше  момиче" ще спечели.

# 504
  • Мнения: 106
а аз все още си мисля, че победителите ще са двама - боян и някое от момичетата. иначе защо са четирима на финал? нямам такъм спомен от предишни години или бъркам?

# 505
  • UK
  • Мнения: 3 959
Миналата година бяха пак четирима - Деница, Нора, Ясен и Тома. Simple Smile Първата година бяха трима - Невена, Преслава и Тео. Simple Smile Логично е да са двама, ама не. Логично е да пеят и по две песни отдавна, ама не. Много неща са логични, ама... Не. Simple Smile

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Миналата година бяха пак четирима - Деница, Нора, Ясен и Тома. Simple Smile Първата година бяха трима - Невена, Преслава и Тео. Simple Smile Логично е да са двама, ама не. Логично е да пеят и по две песни отдавна, ама не. Много неща са логични, ама... Не. Simple Smile

Не бяха ли пак 4ма, заедно със Стефан Лалов?

# 507
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мне... Даже може и двама да бяха, без Преслава... Не съм сигурна.

# 508
  • София
  • Мнения: 230
В МА1 на финала бяха само Невена и Теодор и пяха по 3 песни.  Peace Миналата година бяха четирима и на самия финал отпадаха един по един, докато остана Тома.  Whistling

# 509
  • Мнения: 1 711
Да не стане така, на края да берем срам като с Краси Аврамов?!
Точно така ще стане - която и от трите кози да спечели.
И защо въобще допуснаха македонци като е ясно че "наше  момиче" ще спечели.
и как разбра, че "наше момиче ще спечели"  Crossing Arms Naughty

Общи условия

Активация на акаунт