Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Рея Hug дано опасенията ти не се оправдаят Praynig

Caritas Hug, благодаря за новата темичка. И дано 13 да е късметлийското ни число. Е, за мен няма да е, защото и ние като ARGHT...-ови ще прескочим този месец. Ще ми се наложи да влезна в болница за една дългоотлагана операция, така че и на срещата ще съм от липсващите.

Благодаря на ARGHT... Hug за снимчиците. Всички сте страхотни Hug Hug Hug
Дано намеря временце да вмъкна и аз едно албумче (макар и с по-старички снимки, които вече сте виждали).

Хубава и ползотворна седмица на всички   newsm51

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Здравей,re ge-нце!

Съгласна съм с теб, дори съм имала здравословни "колизии" с модератор по отношение на другата обща "искаща" тема. Тук дори малко сме облагодетелствани, защото лимитът, доколкото знам, е 20 страници, и след това трябва да се отвори нова тема. Тоест за една седмица може и 5 теми да се отворят.

А в общата, където момичетата са много повече, лимитът е седмичен и е 25 страници.

И на мен не ми е ясно защо се слагат тези лимити, дали заради архивиране, дали заради друго. Но факт е, че тук си говорим за толкова чисти и истински неща. Не ни вълнуват кремове и мазила, изневери, парцали и т.н. ежедневки.

Dudence,  Praynig закога си планирала операцията?

# 17
  • Мнения: 510
Рея с теб сме.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 566
Стискам палци на ФиорчетоPraynig

Рея, думи нямам... Имам, ама не ми се изговарят... Само те прегръщам и се моля...  Praynig Praynig Praynig

Дуденце, стиснати палци и за твоята интервенция. Всичко да мине добре!  Praynig

Регенце, какво значение има колко странички ще е темата?  newsm78 Аз съм пас по тая тема...

МилеHeart Eyes Hug Heart Eyes

АРГХТ, благодаря!   bouquet

Ифче и всички останали, хубав ден!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 586
Рея  Praynig Дано не е  това, от което се опасяваш  Praynig

Честно да ви кажа на мен ми писна ужасно  smile3515 Може ли такова нещо?!? От 8 месеца чета в този форум и изобщо се интересувам по-отблизо от въпросите свързани с бременността и за този кратък период съм научил 1000 нови думички и повечето от тях лоши  Sad
Не бяха руптура и извънматочна бременност, не бяха антифосфолипиден синдром и всякакви родове плазми  Sad Миналата година да ме убиеш нямаше да мога да напиша нито една от тях с по-малко от 2 правописни грешки...
Във Факултето да живеех за 10 години нямаше откъде да науча толкова лоши думи  Sad
Изключително много ми дойде това  Shocked Не е нормално човек да живее с тези мисли в главата  Naughty
Невероятно много се радвам, че моята девойка не чете в този форум, че каквато ми е чувствителна... не знам  Sad

Еййй, добре че има млади и паметливи  Hug Хайде едни палци и за Fior  Praynig Дано ни се появи в най-скоро време успокоена и усмихната  Praynig Heart Eyes Praynig

Хей, щурче, давай снимки - старички, нови няма значение.
Аз замислям да сложа снимки от младините на ARGHT... Да се посмеете малко  Hug

Ами да кажа и аз нещо по въпросите за лимита. То па какво мога да кажа  newsm78 Истината е, че не знам и не разбирам причината, поради която съществува този лимит. При това условие нищо конструктивно не мога да предложа, а още по-малко пък да критикувам.
За мен положението е следното - има си правило, спазва се! И както в живота ще ни се случва да го нарушаваме в рамките на разумното. Човек не може да знае причините за съществуването на всички правила. За себе си съм убеден, че това не е измислено "За да ви е гадно", така че... това е  Stop

# 20
  • Мнения: 419
Еххх, Ивче, как ни се ще на всички да станем слончета, може и мечоци и пингвини...
Миле, хич няма да се смеем, а ще плачем, че не сме присъствали.
Рея, мила, дано да не се налага чистене отново, иди при друг доктор. За съжаление понякога така тръгват нещата едно след друго, но пък остава надеждата, че после хубавите неща ще се наредят и завалят едно през друго.  Praynig
Рослемче, чакам да се похвалиш с добри резултати! Имаш стиснатите ми палци и ти и Фиорчето днес!  Heart Eyes
Подкрепям изцяло Регенцето относно дължината на темата ни, има толкова теми с по над 30 страници дори, при това не само в другите подфоруми, а и в нашия!
ARGHT..., не знам за теб, но аз съм майка от 17 години и последната 1 година научих с  пъти повече термини и процеси относно репродукцията, отколкото знаех до момента, та взех да се чудя на тази планета ли съм живяла до сега?!?
/...и благодаря за паролата на албумчето/

# 21
  • Мнения: 1 622
Рейче, стискам ти палци и много силно искам животът да ти се усмихне в най-скоро време!  Heart Eyes  bouquet

Аз нещо съм посмачкана днес, така че не се чудете що не пиша. Сигурно ще е от времето...

И накрая предлагам на вниманието ви една информация за пациентите на клиника "Щерев":

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=399110.0

Целувки и  Hug от мен!

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Маргаритка  newsm51

# 23
  • Мнения: 150
Здравейте слънчеви хорица!Че вие за лимит ли сте!От петък вечер до сега 10 стр. Sick.....не спирайте обаче Hug Hug Hug
 Praynig Praynig Praynig за всички ,които имат нужда!

# 24
  • Мнения: 1 045
Деми и Реге моята процедура е утре следобед, а не днес. Така че днес да стискаме палци на Фиорчето. Дано да се включи по-късно.

Рея и аз съм утре на терена, така че дано нещата и при теб и при мен да са добре.  fingerscrossed

ARGHT...  е прав, че за това кратко време се сблъскахме с толкова термини и терминологии, че не знам. Хем е добре човек да е запознат, хем не е.

dudence ти кога ще влизаш в болница да знаем кога да те подкрепяме и да  fingerscrossed

# 25
  • Мнения: 1 152
Маргаритка? Посмачкана?
Не-е-е Naughty Да си ги нямаме такива! Веднага поръчваме друго време, щом от това ти е кривичко Hug
Една усмивка от мен
http://vbox7.com/play:1029ac29

Силно стиснати палци и прегръдка за всички, които имат нужда Demi, _re_ge, roslem4e, Рея...на всички Hug Hug Hug

На 1 юни съм на лекар и предполагам, че веднага ще ме хоспитализират (то трябваше да стане още в началото на май, но ми беше невъзможно заради работата). Около седмица ще ми правят изследвания, ще консултират с хирург и се надявам докъм 10 юни всичко  да е минало, надявам се успешно Praynig.
Гинеколожката ми ми каза, че е по-добре сега да ме оперират, за да не се обострят нещата и да се наложи спешна операция когато (дай Боже) има бременност, че тогава става сложно.
(извинявам се, че ви занимавам със себе си Embarassed)

# 26
  • Мнения: 2 617
Гинеколожката ми ми каза, че е по-добре сега да ме оперират, за да не се обострят нещата и да се наложи спешна операция когато (дай Боже) има бременност, че тогава става сложно.
(извинявам се, че ви занимавам със себе си Embarassed)


Е, сега, и таз хубава! Crossing Arms Занимавала си ни със себе си! Че с кого да ни занимаваш, със съседката ли? Нали затова сме се събрали тук.
Стискам палци всичко да мине по възможно най-лекия и успешен начин! Hug

# 27
  • Мнения: 419
Рослем, ние за по-сигурно от днес почваме стискането на палци и няма да спираме до утре.   bouquet
Маргаритка, всички имаме такива дни, с тази разлика, че тези с твоя дух по-бързо изплуват и не се оставят на лошото настроение и мисли. сигурна съм, чедо няколко часа ще връхлетиш подобаващо - бодра и ентусиазирана.  Hug
Дуденце, да ги нямаме такива извинения!!! Нали затова сме тук да споделяме за себе си. Ще бъдем с теб в началото на юни, нека идва и да минава, че да стягате бебеправенето.  Peace

# 28
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Рея стискам палци притесненията да са ти били напразни и всичко с теб да е наред. Praynig
Маргаритка горе главата, не се оставяй на лоши настроения и мисли. Wink
На мен новите резултати са ми добри, няма и помен от онези гадинки дето ги показа предното изследване. Вече не знам какво да си мисля, май ще пусна и трети в трета лаборатория. #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 617
Здравейте,
Рея стискам палци притесненията да са ти били напразни и всичко с теб да е наред. Praynig
Маргаритка горе главата, не се оставяй на лоши настроения и мисли. Wink
На мен новите резултати са ми добри, няма и помен от онези гадинки дето ги показа предното изследване. Вече не знам какво да си мисля, май ще пусна и трети в трета лаборатория. #Crazy
Shocked
А стига бе! Явно някъде грешка голяма е станала. Дано да е в твоя полза!

Общи условия

Активация на акаунт