За играта на Нестле-Живей активно!

  • 50 213
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 158
и аз това се чудя....или пък вече има 15000 писма  newsm78

# 46
  • Мнения: 515
И аз пуснах 1 плик преди около седмица...
Още никой не се е похвалил да е получил наградата... Дали ще започнат преди края на промоцията да ги изпращат  newsm78

то пишеше да очакваш награда май до 20 дена след края на промоцията , ако си спечелила  newsm78

# 47
  • Мнения: 1
Мили мами какви ще бъдат наградите , т.е. какво ще съдържат. Някой знае ли?  newsm78

# 48
  • Мнения: 930
продукти на Нестле на стойност 100 лева

# 49
  • Мнения: 76
да наиситна са за 100 лева=

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 22:09 от lemoncho

# 50
  • Мнения: 930
не вярвам да лъжат Naughty

# 51
  • Мнения: 4
На мен днес ми пристигнаха 4 кашона, при на6те са пристигнали 3 Simple Smile, така че очаквайте и вашите скоро да дойдат. МНого съм доволна, само дето нз къде ще събера толкова продукти  Shocked,
В един кашон е пирамидата -вътре има -кафета-5 броя, шоколади няколко вида-кума лиса,мура BoSS,LZ, вафли, lion,kit-kat , chok-pok,малки тайни- ,4  вида корнфлейкс , супи-най различни , топла чаша, 2 кутии с кафета 3 в 1,сметана за кафе, шоколадови бонбони , булъони.Със сигурност изпускам нещо, но нещата са отатъка.
Спечелилите ще бъдат доволни  Simple Smile,

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 22:10 от eli_vivi

# 52
  • Мнения: 0
На мен днес ми пристигнаха 4 кашона, при на6те са пристигнали 3 Simple Smile, така че очаквайте и вашите скоро да дойдат. МНого съм доволна, само дето нз къде ще събера толкова продукти  Shocked,
А кога си пратила етикетите?

# 53
  • Мнения: 4
Първата седмица от промоцията всичките Wink.

# 54
  • Мнения: 0
Първата седмица от промоцията всичките Wink.
Благодаря!   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 495
Аз моя плик го изпратих на 27 май...дали има някакъв шанс да се вредя в спечелилите? Mr. Green newsm78

# 56
  • Мнения: 4
Аз моя плик го изпратих на 27 май...дали има някакъв шанс да се вредя в спечелилите? Mr. Green newsm78
да , чакай скоро  Party

# 57
  • Мнения: 429
"За всички участващи търговски марки и продукти, промоцията започва на 10 май 2009 г. и ще продължи до 10 юли 2009 г.

Пълният списък на спечелилите участници ще бъдат публикувани на www.jiveiaktivno.bg в рамките на 10 работни дни след приключване на промоцията.

Наградите ще бъдат доставяни по куриер в рамките на 15 работни дни след приключване на промоцията."

Много рано са започнали да пращат пирамидите  newsm78

# 58
  • Мнения: 376
На мен днес ми пристигнаха 4 кашона, при на6те са пристигнали 3 Simple Smile, така че очаквайте и вашите скоро да дойдат. МНого съм доволна, само дето нз къде ще събера толкова продукти  Shocked,
В един кашон е пирамидата -вътре има -кафета-5 броя, шоколади няколко вида-кума лиса,мура BoSS,LZ, вафли, lion,kit-kat , chok-pok,малки тайни- ,4  вида корнфлейкс , супи-най различни , топла чаша, 2 кутии с кафета 3 в 1,сметана за кафе, шоколадови бонбони , булъони.Със сигурност изпускам нещо, но нещата са отатъка.
Спечелилите ще бъдат доволни  Simple Smile,


Искаш да кажеш, че си пратила 7 писма? И затова получаваш 7 награди, така ли?

# 59
  • Мнения: 4
да 7 мирамиди получихме, пратих даже 8 писма, едното е на адреса на дядо ми, той още не е получил кашончето си.
А между другото и аз не очаквах толкова рано да ги получа, ако искате мога да снимам и да ви покажа за какво става въпрос Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт