Лунен пясък

  • 19 777
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Ами,20-25 лева. Simple Smile

# 16
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Да кажа че купихме такъв пясък. Дали ще вземете от 35 или от 17 лв. е все тая - и в двата комплекта има едно и също количество пясък. Разликата е във формичките, но за пластмасово камионче, мистрийка,  и шаблончета човече и две плочици - 18 лв. допълнително са прекалено...
Така че ако се двоумите - според мен спокойно може да вземете този комплект от 17 лв.

# 17
  • Мнения: 11
Купих днес на сима от хипо ленд за 56.90лв .има 4 цвята жълт, син ,зелен и червен.8 формички .На мен ми се видя скъпичко ама мъжа ми все да вземем най хубавото .Малкия пощуря толкова е щастлив .Немога да го накарам да легне да спи .Но мисля ,че си заслужава

# 18
  • Мнения: 147
....

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 14:09 от Nelly BgL

# 19
  • Мнения: 182
Вчера подарих на братовчедка ми този с феите, хареса и доста и на мен също, само бащата беше сърдит, защото целия пясък се разхвърля  Joy

# 20
здравейте на всички!
От вчера и ние сме щастливи собственици на въпросният пясък.Та накратко малкият е на 4год а каката и баткото са на 12 и 15.
Та искам да ви кажа че те са по впечатлени от малкият който го изсипа от пликчетата и естествено беше увикан от по-големите/опита се да го смеси с всички цветове/.Един съвет най-добре купете си  всички цветове пясък по отделно и ползвайте най обикновени формички за пясък които със сигурност имате в изобилие.хем по евтино хем разнообразие от цветове.К-тите по два цвята пясък са около по спомен 16 лв.Поздрави на всички зарибени като нас  Heart Eyes Peace

# 21
  • Мнения: 553
А трудно ли се почиства след това?  newsm78
Не се ли ''набива'' навсякъде из къщата пясък?

# 22
  • Мнения: 705
ти остави 4истенето, ама то няма събиране този пясък. Не е като моделина - колкото и да е разпилян, стига да не изсъхнал, събира се и пак се ползва.

Тази въпросната глупост си е дребен неконтролируем пясък Simple Smile смесят ли се два цвята, което неизменно става, за да е интерсна играта, няма разделяне. Някои от фигурките (ние имаме понитата и сладоледа) така са направени, че напълнят ли се, няма изкарване (имат дребни дуп4ици, които се пълнят)

абе с една дума, не бих купила такъв подарък на приятел!

# 23
  • Мнения: 5 370
Вдигам стара тема, но....да споделя, че от вчера си имаме лунен пясък с подводни животинки.Е, няма такъв кротък Станислав бе!!! Сипала съм му го в широката кутия от самата игра, прави , меси, е, тук-таме има синьо, ама...се преживява.
От "Бонжур" го взехме.

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Вдигам стара тема, но....да споделя, че от вчера си имаме лунен пясък с подводни животинки.Е, няма такъв кротък Станислав бе!!! Сипала съм му го в широката кутия от самата игра, прави , меси, е, тук-таме има синьо, ама...се преживява.
От "Бонжур" го взехме.
Може ли снимки на животинките?
И на кроткия Станислав може  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 651
Току що дъщеря ми (на 10 г.) заяви, че иска такова нещо за новогодишен подарък  #Crazy  #Crazy  #Crazy
ама дъртичка ми се вижда за такива занимания  Grinning

# 27
  • Мнения: 553
Мила от Марс, не е бре  Joy
Точно това са годинките в които децата още се колебаят деца ли са, пораснаха ли  newsm78
Подари й още няколко мига детство  Hug

Общи условия

Активация на акаунт