Търся си мъж.Условие-да пишка седнал.

  • 19 796
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Вълчо, все още можеш да ми говориш на "ма".

# 166
  • Мнения: 212
Ако мъжа ми пикае седнал значи е педал,следователно не е мъж и ще му спукам гьона от бой!
Стиа бе,кви са тия мъже,дето пикаят като жени?!
Моя си пикае прав и аз често му завиждам,не за друго,ами защото в която и тоалетна да съм влезнала ( говоря за такива в заведения) в женските е некъв ад-баси,толко ли сме мърляви #Crazy
А той не опикава тоалетната. Някой преди мен го каза-не става въпрос дали е мъж или жена а дали е мърляв.... newsm78

# 167
  • Мнения: X
Casual_girl88 , успакойти ся, много ви са мола. Шъ ричети, че сте заварили мъжо си не да пишка седнал, а да ачка прав.
Женските тоалетни са по-мръсни, защото повечето жени за всеки случай стъпват отгоре в поза Фър-фър-щъркел от страх да не хванат някоя красива венерическа болест(отделно има много жени, които сякаш изпитват нужда да размахват кърваваи тампони поради липсата на пишка), а в мъжите е по-чисто, защото обикновено след 5-тата бира предпочитат да се изтропкат в храстите, отколкото да развалят стотинки за чинийката на кенефаджийката.

# 168
  • Мнения: 212
Casual_girl88 , успакойти ся, много ви са мола. Шъ ричети, че сте заварили мъжо си не да пишка седнал, а да ачка прав.
Женските тоалетни са по-мръсни, защото повечето жени за всеки случай стъпват отгоре в поза Фър-фър-щъркел от страх да не хванат някоя красива венерическа болест(отделно има много жени, които сякаш изпитват нужда да размахват кърваваи тампони поради липсата на пишка), а в мъжите е по-чисто, защото обикновено след 5-тата бира предпочитат да се изтропкат в храстите, отколкото да развалят стотинки за чинийката на кенефаджийката.

А,такива проблеми нямам-както казах,моя прав си пишка Wink
Обаче така си говоря,тъй чи мола ва,ни са фащайти за думити Hug Laughing

# 169
  • Мнения: 1 192
Ако не за думата,ти за какво предлагаш да сЪ хванат  newsm78  Wink

# 170
  • Мнения: 212
Ако не за думата,ти за какво предлагаш да сЪ хванат  newsm78  Wink
за квот си имат Peace

# 171
  • Мнения: 86
Аз в Ирак съм виждала мъже да пикаят клекнали Joy

# 172
  • Мнения: 5 710
Ами, ние сме в различни бани, обаче накрая аз чистя..
ако може да се научи седнал да пишка, няма да му се разсърдя.

# 173
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да се върнем на темата.
Търси се мъж, който пишка седнал.
Предлагам млад ерген, който отговаря на условието.
Ерген.
Моля, авторката да побърза, че от другата седмица започваме тренировки за друг вид пишкане.  Laughing

# 174
  • Мнения: 1 192
Да се върнем на темата.
Търси се мъж, който пишка седнал.
Предлагам млад ерген, който отговаря на условието.
Ерген.
Моля, авторката да побърза, че от другата седмица започваме тренировки за друг вид пишкане.  Laughing

Тя авторката си има един такъв, но дай телефон за връзка!  hahaha baby_neutral

# 175
  • Мнения: 3 634
Да се върнем на темата.
Търси се мъж, който пишка седнал.

Млад, образован, със самостоятелно жилище и автомобил тип "триколка с дръжка". Все още пишка в памперса и за бъдещата снаха ще е възможно да го обучи според предпочитанията си. Мерки 85см, 15 кг - снимка в цял ръст.

Мотивационно писмо да подготвя ли?

# 176
  • Мнения: 1 517
Василисо, аз искам големия трол...ама да пишка прав  Peace

# 177
  • Мнения: 4 586
Снимка Фърррр бъзззззззз - таратанци. Yahoo! ID:________  Password: _______.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И ти ли си търсиш мъж Rolling Eyes
Или оглеждаш конкуренцията Simple Smile

# 179
  • Мнения: 3 634

А, Dоuble wit Cream е виновна! Тя е моя гайд в Flickr и как да показвам снимки тук. Пробвай пак, моля! Може пък да направиш агенция за запознанства и да го задомим в твоя край!

Общи условия

Активация на акаунт