След развод има ли отново" събрани"?

  • 17 601
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 096
Познавам такова семейство .
Събраха се 2-3 месеца след развода и заживяха без брак все едно нищо не е било.
И аз познавам и то много добре познавам двама такива  Grinning
Да - има успешно събрали се след развод  Peace
Свят шарен, няма невъзможни неща. Не може просто да се отсече, че нищо не би излязло, ако след развода, двама души отново се съберат!

# 46
  • Мнения: 92
И аз съм разведена и опитах да се събера с бившия съпруг,на два пъти!!!Е,при мен не се получи нищо хубаво,дори обратното-в стремежа си уж да спестим на детето разбитото семейство,направо му разбихме психиката май!Много е рисковано да се мултиплицират подобни грешки.Аз вече разбрах едно-веднъж разбил се,бракът никога не е същият!Животът е създаден,за да се живее по двойки,но партньорството и бракът като цяло са си истинска философя-който не я разбира,никога няма да бъде щастлив с друг човек и е обречен на самота за цял живот.

# 47
Ей, от такива като вас направо ми се повръща.......като искате да се събирате,защо сте се разделили ? А тази дето се молела на мъжа си да се връщал.....при положение че вече е с друга жена , друго дете или кво ти пука на тебе.....от теб щом си е тръгнал и от нея ще си тръгне....не мога да ви дишам такива.......гръмнете се по -добре,не се събирайте......даваш ли си изобщо сметка,че заради теб и някой друг ще страда,заради вашите грешки,заради това че се чудите дали да се събирате или не.......вземете си живота в ръце и не поглеждайте назад ,в противен случай,заминавайте по дяволите.....

# 48
  • София
  • Мнения: 23 096
Ей, от такива като вас направо ми се повръща.......като искате да се събирате,защо сте се разделили ? А тази дето се молела на мъжа си да се връщал.....при положение че вече е с друга жена , друго дете или кво ти пука на тебе.....от теб щом си е тръгнал и от нея ще си тръгне....не мога да ви дишам такива.......гръмнете се по -добре,не се събирайте......даваш ли си изобщо сметка,че заради теб и някой друг ще страда,заради вашите грешки,заради това че се чудите дали да се събирате или не.......вземете си живота в ръце и не поглеждайте назад ,в противен случай,заминавайте по дяволите.....
Несъбраната - такава като теб ще си остане несъбрана цЕл живот (с който и да било), ше знайш  ooooh!
А сега спокойно отиди и повърни, дано те облекчи!

# 49
  • Мнения: 3 483
Освен това не е вярно, че веднъж тръгнал си от една жена, мъжът ще си тръгне и от другата Peace

# 50
  • Мнения: 562
Опитах по негово настояване.Когато демо-версията му приключи,се оказа,че нещата са по-зле от преди.След новата ни раздяла обаче, аз трудно се ,,изправих" отново.Много години пропилях, за което съжалявам. Сама ще решиш,разбира се,но според мен смисъла на тези акробатики е точно никакъв.

Според мен в конкретния случай се е получило така, защото само един от партньорите е желаел истински повторното събиране.  Peace

# 51
  • Мнения: 562
Освен това вашите деца вече са големи, така че ако пробвате, ще си е само за вас!  Peace

# 52
За това дали да повръщам или не-не е твоя работа,а на твърдението,че ще си остана несъбрана цЕл живот...... гледай себе си ,аз имам стойностен човек зад гърба си,така че твоите категоризации не са ми необходими.....но за  това че такива чудещи се хора,които не са наясно какво точно искат или не могат да се реализират с друг човек след това и нямат кяпкя достойнство......друго определиние нямам-освен ,че да -повръща ми се ....

# 53
  • Мнения: 2 708
........................,аз имам стойностен човек зад гърба си,така че твоите категоризации не са ми необходими.........

Интересен начин на изказ. За мен пък е по-важно да имам човек ДО себе си, не зад гърба ми, но нейсе. Явно на теб ти е ценно това, някой да ти пази гърба, че явно много желаещи ще да има да ти забият нещо в него, или пък си мазохистка и чакаш дали пък няма да изскочи нещо ненадейно да ти се забие в гърба hahaha

Определено на мен би ми било трудно да разговарям, без да виждам човека до себе си и да разговарям с някой, който седи отзад, това малко изглежда като да си говоря сама Joy Joy Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Ричард Бъртън и Елизабет Тейлър. Mr. Green

И приятелката ми, която обаче се събра с мъжа си преди последното дело. Сега са като ново семейство - 7 години по-късно. Peace

# 55
Вашите мнения ме навеждат на мисълта ,че щом веднъж си се разделил с някого ,дори и да опиташ пак, няма да се получи нищо.
Така си е!

# 56
  • Мнения: 2 723
Вашите мнения ме навеждат на мисълта ,че щом веднъж си се разделил с някого ,дори и да опиташ пак, няма да се получи нищо.
Така си е!

Абе така е за нас, при които опитът е бил несполучлив.
Което пък изобщо не означава, че е невъзможно да се получи.
Аз прочетох доста мнения, от които си личи, че е възможно.

# 57
  • Мнения: 2 161
Аз познавам такива хора,много интересна двойка.Във всеки случай са по-щастливи от хора,на които не им стиска да се разделят.Тези първите поне са уточнили недоразуменията и сега вървят само напред.Не съм съгласна,че хората не се променят.Само глупакът остава един и същи и не вижда смисъл да работи върху себе си.

# 58
  • Мнения: 3 826
и аз познавам такива хора , не са си оправили отношенията , карат си я както и преди раздялата

# 59
  • Мнения: 6 713
За това дали да повръщам или не-не е твоя работа,а на твърдението,че ще си остана несъбрана цЕл живот...... гледай себе си ,аз имам стойностен човек зад гърба си,така че твоите категоризации не са ми необходими.....но за  това че такива чудещи се хора,които не са наясно какво точно искат или не могат да се реализират с друг човек след това и нямат кяпкя достойнство......друго определиние нямам-освен ,че да -повръща ми се ....

Офффф, аман от такива изказвания.... ooooh! Я,по-кротко! Неща се случват, хора се променят... Свят широк... С каква сигурност се изцепват някои, направо им се чудя на такива. Sick

 Tired

Общи условия

Активация на акаунт