Пубертета и последствия...

  • 6 328
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 634
Аз наистина съм изненадана от подхода,.. от такова наказание,.. Леле,.! Това първото й "провинение" ли е...
 newsm34

Дъщерята на моята приятелка, за която писах по-горе, избяга от вкъщи, стана част от ЕМО-тата, има и опит за рязане на вените,.. Тотално оскърбена, отваратена, отблъсната  и каквото там се сетите - от живота, от приятели, от семейството си,..
Абе изобщо,.. трагедия!!!

# 31
  • Мнения: 111
Аз също не съм привърженик на подобни крайности, но пък донякъде я разбирам winkipinki. Подходила е така както е преценила , че е правилно в момента, а тогава може и доста да и се е събрало.... Sick Според мен децата трябва да усещат/ без да ги обсебваме разбира се /  постоянно нашето присъствие до тях , било като подкрепа , като грижа,  като похвала , като целувка или дори като критикуване или наказание.  Аз съм на мнение , че деца които са израснали без да им липсва родителско рамо ,  рано или късно/ след натрупан житейски опит / откриват  правия път - било заради примера или грешките, които допускаме с тях .

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
А бе, хора, защо така се нахвърлихте върху жената?
Нали виждате, че се разкайва за крайната мярка, която е взела.
В състояние на афект, човек не мисли много - много за последствията.
Аз, когато сгазя лука, т.е. когато прекаля с наказанието, обяснявам кое ме е докарало до тези мерки. Например, казвам че съм била много изплашена за детето или много притеснена за последствията от държанието. С една дума, признавам, че и аз съм човек, чувствителен и не съм безгрешна, извинявам се и искам помощ да не изпадам повече в такова положение. Детето великодушно ми прощава и караме напред.

# 33
  • Мнения: 25 610
А бе, хора, защо така се нахвърлихте върху жената?

Защото може и да не е жената, а дъщерята. Има този навик хлапето, да се бъзика тука.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 804
А бе, хора, защо така се нахвърлихте върху жената?

Защото може и да не е жената, а дъщерята. Има този навик хлапето, да се бъзика тука.  Mr. Green

това не беше ли с темата за есето  newsm78

# 35
  • Мнения: 5 173
И как точно я подстрига? Thinking
Хванала си я, вързала си й ръцете и си я обездвижила за някой стол, после си я минала с машинката за подстригване без приставка?
Или си я завела на фризьор и си казала да стрижат до кожа?
Постъпката ти е унизителна, грозна, първична Sick.
Считай, че ти не съществуваш повече за дъщеря ти.
Ако майка ми си позволеше такова нещо, повече няма да й проговоря Crossing Arms.

П. П. Аз също мисля, че това е някоя лапешка шега.

# 36
  • Мнения: 148
Не мога да разбера защо се заяждате с мен? Пиша тук за помощ да така е, много лошо постъпих, но не моога да разбера Кака Сийка с теб спора ни тръгна от Чили - Вили... Не смятам, че е  нужно да се караме... Дошла съм за съвет, а не за да ме ругаете и да упреквате, Аз ли съм или дъщеря ми... Както вече обесних малката понякога ползва моя акаунт за най - ралчини теми...

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
А бе, хора, защо така се нахвърлихте върху жената?

Защото може и да не е жената, а дъщерята. Има този навик хлапето, да се бъзика тука.  Mr. Green

Това означава, че има вероятност да е пързалка ли? Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 173
По начина, по който се изразява, май има такава верочтност.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
... пък мен ме е срам да си призная, че не трябваше да правя така...
Ето това не мога да си обясня! Искаш детето да  осъзнава и признава грешките си , а ти не можеш ! Прибързала си ,сбъркала си , извини се!  Поговорете ,обясни и как си се почувствала , и че тя е прекалила... прегърни я,  и потърсете разрешени на проблема!
 Всички сме хора ,всички грешим, важно е ,когато осъзнаем, че сме го направили - да си признаем! Peace

# 40
  • Мнения: 148
... пък мен ме е срам да си призная, че не трябваше да правя така...
Ето това не мога да си обясня! Искаш детето да  осъзнава и признава грешките си , а ти не можеш ! Прибързала си ,сбъркала си , извини се!  Поговорете ,обясни и как си се почувствала , и че тя е прекалила... прегърни я,  и потърсете разрешени на проблема!
 Всички сме хора ,всички грешим, важно е ,когато осъзнаем, че сме го направили - да си признаем! Peace
Благодаря Алисън!...

# 41
  • Мнения: 25 610
Не мога да разбера защо се заяждате с мен? Пиша тук за помощ да така е, много лошо постъпих, но не моога да разбера Кака Сийка с теб спора ни тръгна от Чили - Вили... Не смятам, че е  нужно да се караме... Дошла съм за съвет, а не за да ме ругаете и да упреквате, Аз ли съм или дъщеря ми... Както вече обесних малката понякога ползва моя акаунт за най - ралчини теми...

Ооо, грешиш! Спорът ни тръгна много отдавна и много отдалече, ако не се лъжа, когато беше оспамила Хоби.  Laughing
Нямам нищо против деца да пишат тук, стига да уцелят точното място и да не ползват чужди акаунти. Никак не е коректно!
Да не говорим пък какво име излиза на майката след няколко инфантилни поста...  Whistling

# 42
  • Мнения: 4
Скъпи майки, тъй като и аз имам същият проблем, но не й подстригах косата, ами я наказах да не излиза цяло лято, съм склонна да вярвам на winkipinki, защото както тя, така й аз търся Вашата помощ!  Winkipinki не си единствена Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 804
maami знаем какво да имаш пуберче в къщи,всеки малко или много си изпуска нервите.
Обаче според мен е по добре майката да си смени паролата ,и да направи регистрация ан дъщерята-щом толкова иска да влиза във форума  Peace

# 44
  • Мнения: 111
 NaughtyПравилно затова са измислени паролите и опциите за вход и изход.

Общи условия

Активация на акаунт