Вашият ник в БГ-Мамма, моля!

  • 7 275
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
Е, що пък трябва да влизам като гост?  Shocked Имам си ник и не ми пречи да кажа на някой какъв е, но аз си преценям на кого.

# 31
  • Мнения: 3 405
Бих, но едновремено с това ще си регистрирам втори, за да не ми следи шефчето "Последните публикации" Twisted Evil Mr. Green.

Едва ли ще има време да се занимава лично с това Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 442
Е, що пък трябва да влизам като гост?  Shocked Имам си ник и не ми пречи да кажа на някой какъв е, но аз си преценям на кого.
Точно,когато не искам да преценявам. Mr. Green
Вече си патих от искрени изказвания и не мисля да рискувам вече.
 Laughing

# 33
  • Мнения: 4 292
Аз винаги съм искрена, но никога не пиша неща, които не искам да се знаят от външни хора.  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 521
Едва ли ще има време да се занимава лично с това Simple Smile

Имаш предвид, че би насъскал някоя секретарка по следите ми Thinking?! Гад!

# 35
  • Мнения: 166
Звучи ми като въпроса на учителя ми по физика: "А, например, между вас с Тодор има ли кинетична енергия?". Винаги съм умеела да разграничавам служебния от личния си живот. Ако работодателят не може, това не е мой проблем. Мога да му дам ника си само, за да се научи как става.

# 36
  • Мнения: 2 723
Няма кво да казвам, половината ми приятели си ме наричат Ниски  ooooh!
Разкрита съм отма Whistling

# 37
  • Мнения: 3 634
Ако щете вярвайте, но имам само 2 приятелки от реалния живот, които пишат тук и то веднъж на 3 месеца. Другите казват, че не си падат по форуми или са по-заети от мен.  Laughing

Не бих си казала ник-а, но и каква ще е тази длъжност, за която ще ме попитат: "Имате ли регистрация в БГ-мама?". Да не би да е излязло някакво проучване колко са ощетени фирмите от това, че служителите разцъкват форума?

# 38
  • Мнения: 3 909
Едва ли ще има време да се занимава лично с това Simple Smile
Имаш предвид, че би насъскал някоя секретарка по следите ми Thinking?! Гад!

Но каква би била целта освен споменатото "проследяване"? Да види колко работиш?

Май има прости начини да те следят клатиш ли си краката по време на работа. Защо да те пита какъв ти е ника, че да влиза в някакъв си форум, че да гледа, като може направо да вижда всичко, което твориш на РС-то както си е ей така през 3 стаи от тебе? На компютърджиите им отнемало 20-ина минутки да го направят.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Шефа ми и доста колеги знаят коя съм тук.

# 40
  • Мнения: 2 388
Не, защото шефът може да е последовател на идеите на една политическа партия и няма да ме вземе на работа.

# 41
  • Мнения: 2 401
Ивонска, вече се притеснявам  за тебе, честно.

# 42
  • Мнения: 25 633
Аз определено не желая да знам под какъв ник се подвизават шефовете ми тук.
Но като гледам правописните грешки в трудовия си договор и трудовата характеристика, май започвам да се досещам за конкретни никове...  Thinking

# 43
  • Мнения: 5 370
Хехе, сладурани мамини, страхували се те били.

Ми аз пък съм била служител и подчинен на дама от форума, тоест, не само че сме си знаели никовете, ми и си пишехме заедно във форума. Разделихме се с добро, въпреки че ако беше попаднала на някоя друга от тук пишещите, тя щеше сигурно да развява байрак през 3 форума , та ....в Д и С.

Впрочем, тя ме намери във форума и ми писа тогава, че и трябва човек като мене.Тоест, ние по презумпция си знаехме никовете. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 817
Мен вече доста хора ме разпознаха, но пък не съм се крила.
Аз съм си аз. Ако искам да съм тайна...има си начини.

Но пък ако съм работодател наистина бих се замислял дали бих се спрял на човек , прекарващ доста от времето си по форуми. Rolling Eyes не ми звучи добре.

Общи условия

Активация на акаунт