забременяване с презерватив???

  • 29 279
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
Тичай бързо до аптеката, лекаря след това чак.

# 31
  • Мнения: 51
Не се притеснявай, а иди на лекар.

# 32
  • Мнения: 6 025
направи си тест

# 33
  • Мнения: 6 274
Може да ти закъснява от това, че си на диета.
Понякога рязкото сваляне на килограми може да доведе да нарушения/спиране на цикъла.
С презерватив няма как да си забременяла, ако е бил здрав.

# 34
  • Мнения: 805
Не се притеснявай - направи си тест.
И...като чета някои от коментарите, по-добре помоли модераторите да заключат темата, че съвсем ще се спечеш. Hug

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тест и на лекар, ние тук само можем да гадаем Naughty

# 36
  • Мнения: 2 447
Всичко е възможно,сестра ми забременя с видимо здрав презарватив.
Купи си тест и иди на лекар..При всики положения е хубаво да се ивди защо ти закъснява..

# 37
  • Мнения: 1 740
Не се притеснявай, купи си тест.
А след това на лекар.

# 38
  • Мнения: 521
Направи си тест. Ще чакаме все пак да кажеш какви са резултатите. И не се притеснявай, не обръщай внимание на някои коментари, само ще се натовариш допълнително

# 39
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Щом се притесняваш направи си тест веднага и отиди на гинеколог.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 4 141
Малко по същество.Аз съм с редовен цикъл, но се е случвало понякога да ми закъснее повече от седмица.Ходила съм редовно на гинеколог.Нямам кисти, миоми и други подобни проблеми.Може да си имала по-късна овулация, може да се получил хормонален дисбаланс, вследствие на диетата.Не мисля, че трябва излишно да се притесняваш и да мислиш най-лошото.Ако цикълът всеки месец ти е супер редовен, направи си тест.Какъвто и да е резултатът, успокой се и отиди на лекар.Един преглед винаги е от полза.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 187
при кисти можеш да имаш закъснение....
купи си тест и утре си направи сутринтта, няма за какво да чакаш. ако си бременна по-добре по-рано да разбереш, особено ако не е желано и няма да го задържъш.
нищо страшно няма.....
ако има киста, също по-добре по-рано да разбереш, да пиеш нещо за предизвикване, да ти дойде и да се изчисти...вместо да чакаш дали няма да се спука.
и да на мен ми е закъснявало по седмица от кисти....
страхът само лошо може да ти донесе в случая Wink

# 42
  • Мнения: 2 374
Защо чакаш,а не си направиш тест не мога да разбера?Най-малкото ще ти олекне какъвто и да е резултата,това да си в неведение не си е работа.Успех!

# 43
  • Мнения: 18
Здравейте сладки и помагащи мамита Simple Smile Съжалявам, че не ви писах още онзи ден, но имах много работа.След като споделих с вас  половин час по -късно моето момче дойте при мен да ме успокоява носейки тест.Направих си го- беше отрицателен.След това нямаше как да не обядвам тъй като бях обещала вече да хапна нещо Simple Smile няколко часа по-късно се успокоих и ми дойде. Сега съм спокойна ще ида при гинеколог на преглед, просто профилактично, чувствам се много добре.Според мен някои от вас са прави няма от какво да е освен от диетата ми. Но не съжалявам тъй като достигнах любимите си 55кг  smile3501 smile3501 Simple Smile
Така че внимавайте и вие даже и да сте на диета ..не прекалявайте.Още веднъж ви благодаря за  подкрепата и вниманието.

# 44
  • София
  • Мнения: 44 187
 Hug Hug Hug
браво, хубави новини...

Общи условия

Активация на акаунт