Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Лято, тапата ми падна вчера там и ми казаха, че е добър знак, а за секса мъж ми хич не е ентусиазиран, но няма избор, така че ....  Mr. Green
Ваня, това където ми "предрече" на боба, май ще се окаже вярно  Laughing. Ти базик, базик, ама май си някоя скрита врачка, ама само се спотайваш, но има време до утре  Crazy

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на кака Божидара!



Мадлен, Угрински може да е ръб, ама си отбира от работата. Успех и дано твоят ден е утре!

# 17
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Честито на всички новообебили се МАЙчета! Честит рожден ден на Божа, да е здрава, весела и да радва мама и тате!
  Ние май ще си се влачим до юни  Angry Вчера бяхме на ехограф, всичко си е наред и на бебо си му е добре в корема на мама. Баткото пък си завъди варицела  Rolling Eyes и сега си стоим заврени вкъщи, то не че навън е за разходки в тоя вятър и дъжд. Изобщо подтискащата картинка е на лице  Crazy
 Успех на всички мами 2 в 1 като мен  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 

# 18
  • Мнения: 11
Галя, браво на теб, държиш фронта Wink А кой те прегледа така подробно, ти ли си поиска?

Здравей Лято, не не съм искала нищо допълнително да ме гледат, само ме попитаха кои доктор ме праща още на вратата като влизах, и аз като казах станаха много любезни. Разпитаха ме за името и една млада докторка, много готина, Джеджева (както Лято уместно ме поправи  Mr. Green) отиде и след малко изрови всичкото инфо дето Калев им е оставил за мен  Mr. Green

После дойде и Щърбанова и младичката докторка набързо и разказа всичко и настоя тя да ми погледне записа и да ми направи УЗ и туширане в стаята-приемна. И аз само  изпълнявам лягам тук, лягам там, свалям дрехи, обличам каквото ми кажат и така от 10 до към 10:40 бях свършила и отидох само да си платя за тоновете.  Peace

Ако и в понеделник са така мили и отзивчиви няма да се притеснявам да родя и без д-р Калев, ама да видим какво ще реши бебчо  baby_neutral Иначе разбрах че Калев ще се връща на 8-ми на работа чак, но ако си го изберем и платим предполагам ще дойде да ни изроди  Thinking или поне така се надявам. В понеделник дано се внесе някаква яснота  Praynig

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 18:05 от Galia1982

# 19
  • София
  • Мнения: 6 088
Джеджева в младичката д-рка Wink Хм, ще взема да ти завидя, мен защо не ме глезят така  Crossing Arms На мен пък вчера ми казаха, че Калев се връщал другата седмица, каквото и да значи вече това...  Crazy Ясно като в мъгла.

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте Май-ски мамчета!  Simple Smile  Честити ви рожбички!  Heart Eyes Бързам да ви съобщя,че днес моята скъпа приятелка bubcheto стана мама на прекрасната Елица.  Heart Eyes  малката бузанка проплака в 15:12ч. и е цели 3.950кг.,51см. Да им е жива и здрава и много да слушка мама и тате!!!
newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Хайде,чакаме ви в родени 2009 Hug

# 21
  • Мнения: 172
bubcheto честита ти голяма рожбичка newsm51 newsm51
Леле, ама трудно се пише докато кърмиш smile3503
Днес ни е хванала сънна болест двете с бебка-цял ден спиме Heart Eyes
Мадленка  bouquet

# 22
  • Мнения: 11
Джеджева в младичката д-рка Wink Хм, ще взема да ти завидя, мен защо не ме глезят така  Crossing Arms На мен пък вчера ми казаха, че Калев се връщал другата седмица, каквото и да значи вече това...  Crazy Ясно като в мъгла.

Споко мила Лято, аз отидох без никакви очаквания и не се разочаривах, а в понеделник сигурно ще ида положително настроена, а пък вероятно ще ми иде да ги  #Cussing out Сигурно са на моменти  Thinking

А на Угрински колкото и пъти да се опитаха да му обяснат че съм пациентка на Калев въобще не обърна внимание  Crossing Arms

А той Калев наистина се връща другата седмица, но просто на работа в болницата е чак на 8-ми предполагам де яснотата все още е нулева  Rolling Eyes

Честито на Бубчето за голямата-малка красавица Елица newsm51

# 23
  • София
  • Мнения: 155
Момичета какво да правя за тези колики от два дена е нещо страшно. От 10 до 1 часа през нощта само реве и нищо не помага . Давам и Еспумизан , сега се опитвам да намеря Инфакол дано успея по-бързо .

На Момчил доста му помога Инфакола и пуснатия сешоар, гушкането във вертикално положение м/у гърдите...
прегледай и правилата на д-р Карп http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341826.0
Инфакол може да си купиш от една жена за 15 лв. на тел. 0887751991, носи го до Билата на бул. България
Аз си поръчах 5 шишета Инфаколик от Гърция..

bubcheto честита голяма бузанка! Да ти е здравичка, щастливичка и много послушничка!

# 24
  • Мнения: 528
Момичета, искам да попитам колко време продължава изтичането на лохиите?
При мен за една седмица спряха...това нормално ли е?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 088
Точно днес се чудех какво стана с Бубчето - много се радвам за нея, честита ́и бебка, да са живи и здрави!!  newsm51
Галя, и Угрински ли беше там? И аз вчера налетях на него, опитах се да се скрия (че нали съм непослушна пациентка), но неуспешно. Разсмя ме определението на КайРен Simple Smile - предполагам, че е права!

# 26
  • Мнения: 11
Момичета, искам да попитам колко време продължава изтичането на лохиите?
При мен за една седмица спряха...това нормално ли е?

Вчера Бебз беше писала че и при нея са спряли за една седмица, което не е ненормално.  newsm78 Мисля че и Елфичка също беше потвърдила че си е напълно в реда на нещата. Даже е радостно дори пред другата опция - цял месец  #Crazy

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте мамчета LaughingГледате ли си ве4е бебоците Grinning

# 28
  • Мнения: 11
Галя, и Угрински ли беше там? И аз вчера налетях на него, опитах се да се скрия (че нали съм непослушна пациентка), но неуспешно. Разсмя ме определението на КайРен Simple Smile - предполагам, че е права!

Мда, беше там, но за малко. Останах с впечатлението че това е негова пациентка дето щеше да ражда, но пък после се появиха и другите две (Джеджева и Щърбанова), така че не съм сигурна  newsm78, но както и да е...

Личи си че човека определено си разбира от работата (това е ясно), но е по, как да се изразя, делови - не се разсейва и си действа целеустремено. Нямам представа как се ражда при Калев (въпреки че се нядявам скоро да разбера  Mr. Green), но той поне от прегледите ми се вижда по-отзивчив, по-склонен да те заприказва за нещо оффтопик, ама това се базира на 2 мин и 30 сек виждане на д-р Угрински в действие, така че не съм обективна грам вярвам  Mr. Green

Маги да сподели повече за него  Heart Eyes, но определението на КайРен и на мен ми допада  Peace

# 29
  • Мнения: 4 872
честити бебчета на Иваяна и Бубчето. да са ви живи и здрави и много послушни.
Mirayes аз не съм доволна от силиконовите зърна. използвах ги точно един път и то неуспешно докато бях в болницата, защото мъника мнооого ме беше разранил и като хващаше зърното  #Crazy няма такава болка. със зърната още по-зле. Tired то милото трябва да дърпа много по-усърдно докато зърното изпълни силикона и започне да тече млякото.
иначе аз моите ги мажех с Гермастан и ми помогна. докато излязохме от болницата (4 дни) ми бяха минали. успех
Мадленка отново страхотна темичка. БРАВО  newsm74

Общи условия

Активация на акаунт