Лято иде вече, за море се стяга ДОБРИЧко човече!

  • 16 463
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честит празник на всички дечица! /на патерица/

Пропуснахме възможността, да зарадваме с нещо децата от Дома  Sad
Аз бях много заета вчера, предполагам и всички вие.

Сега на 2 от децата трябва да им се издадат здравни карти. Можем ли да им дадем 60 лв. за да си набавят нужните документи? Защото аз съм съгласна.

# 31
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Предполагам, че всички ще са съгласни. Тези здр. карти за работа ли им трябват?

Ленка, честито ти християнче.

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет, аз съм жива, ура, оцелях пак!  Wink

За здравните карти, разбира се, ЗА.

# 33
  • Мнения: 643
Да става дума за Здравни книжки за работа. При условие, че аз се обадих на Кемито предполагам, че се подразбира че съм ЗА.

# 34
  • Мнения: 2 821
Нямам против  Peace

# 35
# 36
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
lenka_ilenka, снимките са чудесни. Хриси, може да стане архитект, щом си е избрала молива. Чудех се защо са ми познати близначките, а в следващия момент се сетих - бяха в яслата заедно с дъщеря ми, а сега са в една градината, но те са една група преди Жени.

# 37
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Няма добро утро, няма кафета - много работите  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 200
Добро утро  Laughing

Вела, да не живееш на Строител?

# 39
  • Мнения: 11 607
Няма добро утро, няма кафета - много работите  Mr. Green

Спинки, нужни са хора навсякъде - и за тръстиката, и за в къщи.....Не можем всички да се излежаваме.......Аз 2 дни бях работно момиче, на днес ме оставиха да почивам,че нещо ми дойде нанагорно.......А и майсторите на парното у нас да наглеждам, да не забравят за какво са дошли все пак у нас.....

Ние вчера имахме тържество от ДГ.....Тук всяка година по това време правят нещо като празник на всички ДГ в града....Вчера, заедно с други 5, бе и нашата ДГ...Няма да ви казвам,че нашата ДГ бе направила най-добрата програма, а моето гардже бе най-най-най........

Преди това и щерката имаше тържество на цялото училище.......Там...обаче се оттегчих...Много дълго и много претрупано.......Като мина нашия клас и си заминах......Не успях да издържа да гледам повече......Но пак моето бе най-най-най.........

Днес има големия матура....И на него му остана още малко и започва ваканцията най-накрая.......

Та така е у нашата къща - ремонт, завършване на училище и ДГ, тържества, кога на работа, кога - не.......Броя като войник дните до чичо доктор и така.......


За другарката Спинки и цялата тайфа от приятелската тема:



И ако има все още сънени, време е да се събудим........Поради липса на Юнска сутрин, ще слушаме - Юлска сутрин - http://vbox7.com/play:45eda2a9

# 40
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Няма добро утро, няма кафета - много работите  Mr. Green

Спинки, нужни са хора навсякъде - и за тръстиката, и за в къщи.....Не можем всички да се излежаваме

Знам аз, че трябват и работнички, ама им гледам прозорчетата светят. Сигурно обикоаят Клюкарника и търсят още жертви. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 821
Няма добро утро, няма кафета - много работите  Mr. Green

Спинки, нужни са хора навсякъде - и за тръстиката, и за в къщи.....Не можем всички да се излежаваме

Знам аз, че трябват и работнички, ама им гледам прозорчетата светят. Сигурно обикоаят Клюкарника и търсят още жертви. Mr. Green
Сега влизам, заклевам се Crossing Arms.....хм, жертви казваш Thinking

Някой посети ли цирка? Кажете отзиви, че май днес ще се пробваме. 

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
...
Вела, да не живееш на Строител?

В жк. Хр.Ботев живея, но познавам Светлана отдавна. Като я видях се сетих кои са близначките.

...
Някой посети ли цирка? Кажете отзиви, че май днес ще се пробваме. 

Аз се канех, но когато потърсих информация в нета се отказах. Отзивите на медиите са много добри, само че вижте на  какво попаднах. Освен това попитах и във форума, защото от сайта на цирка разбрах, че вече е посетил доста градове в България и една мама сподели мнение подобно на предното.

Н а този цирк ходи големия ми син преди около месец, много се почудих дали да не отида с Дани, но не ми се рискуваше, страх го е от силни шумове. Имало е и змии, които са разнасяли в публиката Tired, а мен ужасно ме е страх. Иначе цирка не е нещо особено, по думите на синковеца. На всичкото отгоре е 18лв билета за възрастни #Crazy

След прочетеното реших, че циркът отпада от дневния ред, но вчера купих билети за концерта на БОНИ М.

# 43
  • Мнения: 2 821
Вела, мдааа...аз не очаквам кой знае какво от този цирк...Доста са нахални с цените верно Crossing Arms...Не ме е страх от тези животни, защото те са ...дрогирани сигурно, де да знам...Надявам се и децата да не се уплашат, щото си мисля, че мен ако ме е страх и тях ще ги е и ако не ме е страх и те така.....ама знам ли newsm78....Всъщност цирковото изкуство макар че е едно от скъпите си остава много бедно по отношение на спектакъла. Мисля си, че открай време е така просто като сме били деца не сме обръщали внимание на обстановка, цени и т.н. както и нашите деца сега...За тях е голяма работа сигурно Thinking...И миналата година циркът беше под всякаква критика поне цените му бяха по-ниски но едвам седяхме на някакви пейки....

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз щом чух какви са цените, моментално се отказах. Отзиви не съм чела, но това си е живо изнудване  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт