Изневяра

  • 4 824
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Не разбрах другият женен ли е, дяца има ли.
Абе, това са подробности, важното е, че се обичат.
Освен това, ние тук разсъждаваме над семейството на гостенката, не над неговото.

Продължавам да не разбирам има ли въпрос в тази тема, или само някакво споделяне, щото аз казус не виждам.

# 16
  • Мнения: 431
Ми де да знам, объркан живот с объркани мисли.

Може би въпросът е "да дам ли втори шанс на мъжа си, въпреки че съм влюбена в друг".

# 17
  • Мнения: 2 388
КЛОНКА, според мен, тук е разковничето на казуса. bowuu

Толкова ми е трудно да взема решение как да продължа напред,но мисля,че и двамата имаме право да бъдем щастливи

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да и аз мисля, че тя се колебае за правилното решение. Но чувството за вина не е достатъчно да закрепи и възроди едно семейство. Нужно е много повече от това. Насила хубост не става,както е казал народа. Повечето разведени жени споделят, че протакането на развръзката е имало само негативни последици и върху двамата. Изходът е разумно претегляне и чисто (бързо) решение на заплетената ситуация.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА, според мен, тук е разковничето на казуса. bowuu

Толкова ми е трудно да взема решение как да продължа напред,но мисля,че и двамата имаме право да бъдем щастливи
Е, тогава отговорът ми по темата е в духа на форума:
 Hug Praynig newsm45

# 20
  • Мнения: 22 432
В духа на форума...аз предлагам да се закрие ДиС. )))
То и без това само пързалки тук....ревливи съпрузи, които вече в 3та тема се жалват колко са онеправдани....изневеряващи жени, които се хвалят как се ч...кат с женен мъж....)))
Помия голяма...

Към авторката....оправяйте се...)

# 21
  • Мнения: 12 663
Много поучително. Явно за изневярата винаги е виновен другият.

# 22
  • Мнения: 20
Едва ли аз съм най-добрият човек да давам съвети и все пак ще си кажа мнението.Според мен след като си казала на съпругът си за другия,ти вече си взела решение за бъдещето,за това с кого искаш да го прекараш.Според мен не бива да изпитваш вина,защото вече е много късно за това.Мисли се преди да говориш,а не след това.Все пак решението си е твое.

# 23
Обвинявам себе си .Аз съм виновна.Това ми е ясно .Но идея нямате колко бях самотна.А  въпросите за него-ерген е ,с 4 години по млад от мен.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, за какво си виновна, щом твърдиш, че семейството ти се е изчерпало откъм съдържание и форма?
Нали сте се разминавали из коридорите, че и секс не сте правили. От 5 години не сте почивали заедно...То ясна работата.
Хубаво, че човекът е млад и свободен. Е, това е добра новина!!!
Той, впрочем, какво мисли по въпроса?

# 25
  • Мнения: 3 641
Не се самообвинявай. Хората не са обвързани за вечни времена. Има срещи и раздели. Защо да се мъчиш да закрепиш нещо счупено.
Явно е време за нов етап от твоя живот. Добре е,че господина е свободен Peace

# 26
  • Мнения: 1 849
Семейството е нещо което се поддържа и ти също имаш вина. Не казваш ти какво направи, за да възродиш отношенията. Примири се... По-лесно е нали... И с другия ли ще постъпиш така като ви затисне ежедневието?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
Мигито, по принцип аз също съм за усилията в едно семейство, но понякога човек е най-добре да се пусне по течението, а не да върви срещу него, тъпчейки на едно място, докато времето изтича като бързей.

# 28
  • Мнения: 3 641
Трудно е да се мъчиш нещо да стане когато любовта си е заминала. Разбирам,че авторката е наясно с чувствата си, т.е. вече не обича съпруга. Има л исмисъл да мъчи и двамата Rolling Eyes

# 29
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                    Трезво гледайки на ситуацията,смяташ ли,че имаш общо бъдище с новия човек?

Общи условия

Активация на акаунт