И з р а е л 38

  • 16 634
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Чорап се слага на пистовите мотори ,но пък е богат чичко връзва ми се с Харли  newsm78 Дай подсказка де  Praynig

# 256
  • Мнения: 490
 
Цитат
ай ся познайте къв е мотора!
Honda?
 Ilka, честити зъбчета на бебока Simple Smile

# 257
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Илка, честито! Казвай кога да ви пращам ябълките  Mr. Green(примерно - на второто зъбче  Smile)

Бубе, ако бяхте по-голяма група, да бяхте събрали подписка, понякога такива хора спират процеса на учене, а и трябва нещо да я озапти, знам ли...  Thinking

Наина, значи срещу воайори сте живели  Laughing Аз пък се качвам тук на хълма и от него директно виждам през прозорците на хората и без бинокъл  Sunglasses Предполагам, че са свикнали, пък и не ги жаля, защото им се открива гледка - хълмче от прозореца, по-добре от някой строеж примерно  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 2 952
Мента , препоръчваш  ама свърши то  Mr. Green... Хубава е машинката  Party

Големи сте скици!

Илка, честито зъбче ! То що ръмжане беше  hahaha .... и  точене на лиги !  ooooh!

# 259
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пете, не е свършило, това си е компютър, винаги може да се добави програма или да се смени  Grinning Нищо, като тръгнете за България, ще му мислите  Peace А и като си го разучите, може да решите да разнообразите нещо, че софтуерните продукти са нови само няколко месеца  Wink

 

baloni

От рано питам - намират ли се желаещи да открият следващата тема?

# 260
  • Мнения: 232
Само кака Ви Боряна позна! LaughingКакъв Харли,мале страхотия Mr. GreenХодил си човека до Варна,и му влизали разни гадини в очите,влизал му прах,та за това бил с качулка.Е хубаво,ама на мен сърцето ми влезе в гащите Joy Joy

# 261
  • Мнения: 1 526
Само кака Ви Боряна позна! LaughingКакъв Харли,мале страхотия Mr. GreenХодил си човека до Варна,и му влизали разни гадини в очите,влизал му прах,та за това бил с качулка.Е хубаво,ама на мен сърцето ми влезе в гащите Joy Joy

Ихааааа , а какъв модел?! Аз ако бях на твое място щях да го изкрънкам да ме повози, заради причинените душевни безпокойства  Laughing! Аз само като го чуя да пърпори и се наежвам.. ех, младини, ех мотори.
Но ние бяхме с пистови!

Илка, ха честито!

# 262
  • Мнения: 2 952
Мента , мисля , че за  марка говориш .  Rolling Eyes Разбира се , софтуерните продукти не са "заковано" нещо  Simple Smile .... Какви майтапи сте отворили на тема  джи пи ес  hahaha ...падам  ...

И к'во за мотора и чичото ?  Flutter Чичото бил жена  Joy

# 263
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Не обичам аз Харлита-шумни и миризливи  Mr. Green
Аз обичам да ми се чува като комарче ама разни хора разни идеали  Peace

Илка чистито зъбче на бебока-пожелавам и да няма кариеси (абе като мен да ходи на зъболекар само за зъбен камък,но тя пък няма да пуши така ,чеееееее само на профилактика )

# 264
  • Мнения: 232
Мента , мисля , че за  марка говориш .  Rolling Eyes Разбира се , софтуерните продукти не са "заковано" нещо  Simple Smile .... Какви майтапи сте отворили на теба  джи пи ес  hahaha ...падам  ...

И к'во за мотора и чичото ?  Flutter
Ами мотора е жесток,ама чичкото.... Joy Joy


Ако го бях помолила да ме повози,нямаше да ми откаже,той така се притесни,че ме изплаши Joy JoyЦял ден щеше да ме разхожда из махлата,и братятя роми да цъкат с език Mr. Green
Ама се возих на Туарега smile3534,ей жестока работа!

# 265
  • Мнения: 1
Попаднах на вашата тема и от избестно време я преглеждам .... Наистина интересно.... smile3503
Та реших и аз да се включа. Аз живея също в Израел.

# 266
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
^*arnavi*^  Добре дошла  Hug Като ни почустваш по-близки ще се радваме да споделиш къде живееш,от кога си тук и всичко друго което се сетиш

# 267
  • Мнения: 1 526
Зайче, добре си ни дошла  Hug
От къде си в Израел?

П.п Отварям линка в подписът на Арнави и гледам Вальо Меламед- генекологът, който ми следеше бременосттите с чаша бира Sunglasses !

# 268
  • Мнения: 1
Ами аз съм в Израел от пет години. Засега живея в Яфо, заедно с майка ми и сестра ми ..... а и котката ни.... какво друго ??? newsm12 ами не знам ако се сетите нещо питайте!!!!

# 269
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
На колко си години  Embarassed а работиш ли и  как дойде тук  Embarassed Аз съм рахланит  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт