подарък за кръщене?

  • 46 574
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 484
На  нашето  кръщене  му  подариха  от  тези  играчки  за  прохождане  ,много  съм  доволна  и  до днес  играе  с  нея.

# 16
  • Мнения: 101
bebo 81,
аз от гледна точка на това, че поне за мен кръщенето е едно много важно събитие в живота на всеки.
Идеята е да остане спомен.
Не искам да се налагам, просто изказвам мнение.

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Най-удачния подарък за тази възраст е сребърна лъжичка, с която да бъде захранено  точно на тази възраст /ако майката не почитател на стари соц схеми разбира се/

# 18
  • Мнения: 2 478
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/jane_6009-h18.JPG

Ето това подарих на последното кръщене, на което бях поканена. Да, разликата е, че родителите са ми много близки и знаех предварително какво да купя на бебето, което беше на 5 месеца.

# 19
  • Мнения: 11 004
Най-удачния подарък за тази възраст е сребърна лъжичка, с която да бъде захранено  точно на тази възраст

Това щях да пиша и аз. Много интересен и символичен подарък, който ще му остане и за спомен.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 168
Най-удачния подарък за тази възраст е сребърна лъжичка, с която да бъде захранено  точно на тази възраст

Това щях да пиша и аз. Много интересен и символичен подарък, който ще му остане и за спомен.  Simple Smile
А ако донадим и сребърната чашка, става и здравословен Peace   Laughing

# 21
  • Мнения: 101
Това със сребърната лъжичка наистина е доста оригинално, а и едва ли някой от гостите ще подари същото.
Записвам си идеята.

# 22
  • Мнения: 3 929
Не всеки харесва злато, а изобщо бижута за дете, най- добре ги попитай Peace
Нямах предвид бижутата да са за дете, т.е. да ги носи, докато е дете. Златото си е злато, остава завинаги. Като порасне, може да го смени с нещо, което му допада, или да си го пази като спомен. Такава ми беше идеята.

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Това е типичен подарък - както дрехите от кръстника за новия християнин.
Не е нова идея. Само е позабравена.
Смисълът е, че антисептичните свойства на среброто пазят детето.
Пред алтернативата от пластмаса, това е добро решение в наше време.
Но не забравяйте, че самата лъжика става за захранване, а за хранене. Не е удобна за детската ръчица.

Освен това остава и прекрасен спомен със запазена стойност.

# 24
  • Мнения: X
Това със сребърната лъжичка наистина е доста оригинално, а и едва ли някой от гостите ще подари същото.
Записвам си идеята.
Peace и аз и аз, хареса ми и не съм се сещала до сега, браво за идеята  Hug

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Една икона на Богородица, или ако детето носи име на светия, икона на този светия.

Ще му е спомен за цял живот от Кръщенето.

# 26
  • Мнения: 600
спирам се на лъжичката и чашката. а къде в софия бих могла да намеря?

# 27
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Една икона на Богородица, или ако детето носи име на светия, икона на този светия.

Ще му е спомен за цял живот от Кръщенето.
Много ми харесва идеята. Следя темата, защото ще съм на кръщене в края на юни на бебе Йоан и се чудех какво да купя.
Иначе ми се въртят мисли да купя традиционните дрешки, дрънкалки.

# 28
Аз скоро ще ходя на такова събитие и се порових из нета и попаднах на нещо наистина оригинално. Златна монета с изображение на бебе изработена от банка и съответно със сертификат.
дано идеята послужи на някого, цените не са недостъпни, но наистина е оригинално.

# 29
  • Мнения: 188
Аз скоро ще ходя на такова събитие и се порових из нета и попаднах на нещо наистина оригинално. Златна монета с изображение на бебе изработена от банка и съответно със сертификат.
дано идеята послужи на някого, цените не са недостъпни, но наистина е оригинално.

Това е много оригинално и интересно!

Общи условия

Активация на акаунт