Рейки - тема 2

  • 74 370
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 554
Били, много е хубаво това преживяване  Grinning Според мен все още се срещат такива събития заради свободния избор на хората, по-голямата маса с едно и също ниво на съзнание, които за момента надделяват, но наистина около нас можем да създадем по-хармонично пространство. И така то ще става все по-голямо. Относно аурата. На курсовете по радиестезия мерихме аурата на Петър Дънов. Самият портрет излъчваше на повече от 8 метра разстояние. Нещо невероятно!  Hug

# 706
  • Мнения: 624
eldivine  Hug  уважавам мнението ти! Но аз виждам ситуацията от друга гледна точка, след като agneshka моли за това, значи помощта е поискана, явно, че тя е по-запозната със ситуацията. Още повече, че имам поглед (разбира се не професионален) над такива деца и съм почувствала колко отворени са точно към такива източници на енергия.
Но колкото хора, толкоз мнения и всеки е прав за себе си! Важно е човек да следва вътрешното си чувство!

Усмихнат и лъчезарен ден на всички!  Two Hearts

# 707
  • Мнения: 4 414
Благодаря ви за коментарите. Те ми помогнаха да разбера къде сбърках. А именно: опитах се да ви въвлека в една кауза, която не е ваша, която не сте почувствали и която може би не е ваша задача... Hug

Да, бях на мястото. Рейки течеше през цялото време докато се прибирахме вкъщи. И през цялата вечер. За мен това е поискана помощ. Но за мен, вие няма как да знаете! Обърнах се към вас, защото аз имам първо ниво и ми се стори, че второ ниво и мастерите ще помогнат още по-добре. Писах тук, а не в "Поискай енергийна помощ", защото който е ходил в такива домове е наясно, че най-важното е помощта да е регулярна.
Не ми се искаше да се обяснявам, но сметнах, че е редно, щом съм ви отправила молба Hug

Много пролетно настроение на всички  bouquet

# 708
  • Мнения: 730
agneshka Разбрана си прекрасно   bouquet Нека Е светлина  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 6
Аз пуснах на всички домове!)))

# 710
  • Мнения: 624
За Земята с   txtloves !  Two Hearts

# 711
  • Мнения: 554
Пратено - енергии за защита на Земята, Вселената и рейки  Simple Smile

# 712
# 713
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пратено - енергии за защита на Земята, Вселената и рейки  Simple Smile
Peace

# 714
  • Мнения: 730
  bouquet За Всичко, което Е.  bouquet

# 715
  • Мнения: 4 414
Пратено - енергии за защита на Земята, Вселената и рейки  Simple Smile
Hug

# 716
  • Мнения: 753
Здравейте, мили момичета (и момчета)!
Аз не пиша редовно, но ви чета и помагам колкото мога. Много ми дойдоха напоследък новините от Бг за насилвани, бити и убити дечица и основно натам се насочих...
В момента дочитам книгата "Духът на Рейки" на Валтер Любек, Уилям Ранд и Франк Арджава Петер. Препоръчвам я горещо, на мен ми е много полезна, но ми се появиха и въпроси. Авторите дават 17 основни позиции и са супер логично обяснени, защо всяка е важна, както и последователността, та въпросът ми е как да процедирам с позициите на гърба при самолечение, ясно ми е,че намерението е най-важно, но все пак. Идеи?

# 717
  • Мнения: 554
kambanka 2304, като тръгнеш да си правиш сеанс, слагайки си ръцете на някаква позиция отпред, казваш, че като подаваш рейки на тази позиция отпред, така зареждаш едновременно и задните позиции на тялото. Иначе няма как да си правиш директно на гърба - евентуално можеш само на кръста, но бързо отмаляват ръцете. Затова можеш да работиш с такова намерение и позициите отпред ще ти бъдат заместваща позиция да подаваш и на гърба  Hug

# 718
  • Мнения: 730
В подкрепа и допълнение на казаното от eldivine важно е желанието и насоката на мисълта. Успех!  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2
Здравейте, Никога не съм писал в опдобни форуми и затова може текста да не излезе както ми се иска , за което моля за извинение ! Прочетох туй онуй от форума . Добре звучи от една стран и притеснително от друга ! На питането на Камбанка мога да кажа че един мой познат беше ходил на курсове на Норбекаов и там за недостъпните места са казали че лечение може да се провежда и само с мисъл !
 

Общи условия

Активация на акаунт