Отговори
# 420
  • Мнения: 1 343
Да обсъдим дали Тейлър си е държала краката затворени пред брадата на Омар . Или щеше ли да ги отвори на Ерик страши ако Стефка не беше вече в леглото му . А с Данте може и там как ли му се е отблагодрила 4е я е избавил от сексуално робство ....
И така нататъка фен фикшъни.

# 421
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 450
..А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Ооо екскюз ми..ти за любовта на Ник към Бриджит ако го нямаше бебето ли говориш или за това дали Бриджит и Ник щяха да се заедно ако го нямаше същото това бебе.. Crazy

Точно е това твое "ако" не беше отиграно.. Peace

# 422
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Берина, и ти изполваш "ако".


Във филма Брук обича Ник защо да не пореве м...... му. Нали има сърце тази жена ooooh!

# 423
  • Мнения: 1 425
Да обсъдим дали Тейлър си е държала краката затворени пред брадата на Омар . Или щеше ли да ги отвори на Ерик страши ако Стефка не беше вече в леглото му . А с Данте може и там как ли му се е отблагодрила 4е я е избавил от сексуално робство ....
И така нататъка фен фикшъни.
Ако искаш може да хвърлим едни карти и ще разберем..... PeaceНо докато ние си гадаем Бруклич си ги облада всичките.....там няма нужда от карти.....всичко си е на масата..... Mr. Green
Fairy   202uu
Уфффф .....или наистина не виждате или не искате да разберете.....това с бебето не е АКО......то стана.....бебето го нямаше/уж/ и те се нахвърлиха един на друг......това не го ли гледахте какво.....или не ви изнася.... #2gunfire
Ма моля ви нека си реве....нейна работа...... Crossing Arms
 

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Ехеееее ми то с тези ако.....ууууу.....колко неща нямаше да се случат....ако Брук си държеше краката затворени....ако Брук имаше морал.....ако Брук поне малко беше мислила с главата си нямаше да се стигне до това положение.... Crossing Arms

 newsm78 Май ти започна с "ако"- тата  Wink

..А ако не беше бебето Ник ще ше да обича Бриджит на кукуво лято...... Crazy

Май всички сме го забелязали Simple Smile
Не гледаме, не ни изнася... да четем интерпретации на някой за това, какво биха си помислили или направили героите.

# 425
  • Мнения: 1 343
Какво сърце бе глупости само заема място  Mr. Green
То и при Тейлър не говорят за сърце , а само за морал ... ама и той е "топла бира" вече или "бита карта" както искате така го възприемайте .

# 426
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 450
berina  споко де.. Rolling Eyes

Прочети си пак какво си писала и аз на кое твое "ако" реагирах..

Ти твърдиш, че Ник явно не обичал Бриджит (това просто не е вярно..), а след това, че ако не било бебето той (Ник) нямало пак да я обича (те това не може да го знаеш.. Peace)

# 427
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А бе вие за кое точно се напрягате Party

# 428
  • Мнения: 3 818
Бе хора, ако го нямаше бебето, идея си нямаме какво щяха да измислят сценаристите Laughing Laughing

Ти твърдиш, че Ник явно не обичал Бриджит (това просто не е вярно..)

Абсолютно, Ник наистина обича Бриджит. Може да е странно, но явно братята Мароне нямат проблеми с това да обичат две жени. Да, ако (айде, и аз почнах с ако-тата Laughing) бяха други обстоятелствата, би избрал Брук, но той обича Бриджит и те могат да бъдат щастливи заедно. Peace

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Марси, ей така, да върви спора Laughing

Ти си добре на шезлонга до моренцето Sunglasses нас питаш ли ни Mr. Green
 Hug

# 430
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
"Ако го няма бебето" ли?
Ами почакайте,те сценаристите да не са глупави да изпуснат да разиграят и тоя вариант.
Ще се случи и ще видим smile3508
Хайде пишете,да минем в новата тема ,че ще ходя  car003 да smile3529

# 431
  • София
  • Мнения: 10 023
Гледам и не вярвам на ушите си...днес явно не съм във форма, дори не мога да разбера за какво е спорът  Thinking

Дано като изгледам серията да ми просветне...

# 432
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
не си само ти Party #Crazy newsm78

# 433
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 450
Аз искам да знам, дали тази тотална досада Данте няма най-сетне да си обере четките и боите на към Итали Twisted Evil
Не знам как е възможно, но определено ми стана по-досаден и от Бриджит Laughing

Lana, от серията няма да ти просветне Laughing Спорът е от сферата на вероятностите, но мисля ,че се изясни вече Peace

# 434
  • Мнения: X
Айде пак...А защо се държаха за ръце?И защо пак се разрева?!  Не трябва ли да е щастлива ,че най-после ги събра?!Кое точно съм измислила?
Толкова беше разочарована ,че....
Ама "Обърканата" е пак сама...коя е следващата жертва?
Залог:Ник,Рич....или някой нов?    Joy     

Отивам да чета последните две страници.....

Общи условия

Активация на акаунт