Рицарки на Бялото кантарче 04.06.2009 - ...

  • 23 380
  • 467
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 369
 Flutter
А, адаш, то и аз снощи - към и от бирата  Crazy
Дани  Hug

Ял пак. Дотук закус - 200 гр. мляко по лъжица рици и кокос, ванилия, стафид 7-8
обяд  -думат с извара и маслини, суджук
ся са бори със съня  Blush

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 12:51 от Другата в мен

# 46
  • Мнения: 5 873
Мариетке,ей ти протеин.
   Laughing

# 47
  • Мнения: 1 369
Ай ся, молА ви са, кажете ми аз ли нещо не вдявам, или напразно се морим да си изключваме картофите от менюто, след като са протеинови бомби  newsm78 Пък Ванчето със съвсем други протеини ме прави на разногледа тука  Crazy

Цитат
...Наистина някои зеленчуци и зърнени храни са протеинови бомби (картофи, боб и т. н.), но много голяма част са с по-високо съдържание на въглехидрати отколкото на белтъци (безтъците се приемат предимно от месо, яйца и мляко + млечни продукти). Процентно въглехидратите са малко, защото водата ги превъзхожда многократно като съдържание (което пак е добре за отслабването де  Laughing ). Разбира се, плодовете са с по-високо съдържание на въглехидрати от зеленчуците, които все пак като цяло съдържат достатъчно белтъци.  Peace...

# 48
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373

                             


Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 14:31 от jd

# 49
  • Мнения: 1 479
Privet . mili priatelki!
Radostna sam!
Mitko ima 5.07 na maturata po balgarski i 5.46 na Ispanski!

# 50
  • София
  • Мнения: 8 348
а, виде ли
а ти толкова рева и се тръшка
сега да се извиниш на детето

дояждам си пилешката пържола и ще сръбна един таратор след малко

# 51
  • Мнения: 493
Евич, браво на момчето ..само дето се тревожеше толкова Hug

# 52
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелее, Евич, да разцелуваш момчето...и не бил чел, а! Ами ако беше чел трябваше 7 да му пишат Grinning.
Браво  bouquet!

# 53
  • Мнения: 4 806
Евич, поздравления за успеха на момчето  Hug 

Как сте? При мен няма и помен от петъка. Одран понеделник е - с всички хубости  Mr. Green 
Ядох преди малко - за пръв път. Надявам се да не е за последен  Mr. Green    С водата - не знам, забравих да следя колко съм изпила.
Трябваше днес да си правя тибетите, но сутринта не можах да отлепя навреме. Та останаха за довечера. Ако съм уморена като вчера /както се очертава да е/ - направо не знам кога ще ги втъкна. Иначе от фитнеса, дето бях зарязала, а вчера подновила - имам си мускулна здрава и сочна треска. 
Това - за картофите - не им се връзвайте. Аз поне няма да го сторя. Защото каквото те ми сторват - не мога да им го простя. След картофи аз съм плондир. Преди няколко дни бях изяла огромна порция и после показах резултата на ММ  Shocked   ей така се опули - коремът ми беше без преувеличение в 6ти месец. А бобът си е бомба, само дето не е протеинова  hahaha   

# 54
  • Мнения: 1 369
Еви, поздравления на младежа   bouquet Отдъхвай спокойно и другия път не го мисли толкова  Hug
Абе Ассе, и аз тъй си мисля ама се шокирах малко от такива смели изказвания  newsm78
Зетката ми липсва. И други люде  Crossing Arms

Пак апнах - машкавал малко и 4 маслини. Д'вечерка таратор с бира  Mr. Green, че адаша с тез таратори ме зомбира направо, а бирата е заради жегата  Flutter

# 55
  • Мнения: 13 767
Да ви имам комбинацията - таратор с бира Shocked

Сигурно таратор за калций и бира за В-витамини Rolling Eyes Ма много витамини, бре. Ще се претоварите  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 369
А бира с торта пробвала ли си, страхотийка е  Whistling
А бира с шопска салата  Sunglasses
Тресна ме лигоча здраво, ма тъй е то, като си мисля за таратор с бира  Crazy

# 57
  • Мнения: 4 806
Ей, Литълче, ми не можах да те позная ... не знам от кога си друга, ама аз сега видях ...
Аз таквизи комбита не съм правила и не харесвам ... включително популярното - диня със сирене, за сефте пробвах миналото лято, но не ми допадна, ама никак ...
Мен пък ме тресна главоцепа ... ама якооооо, от челото до врата и обратно .... уж пих илачи и вода, ама не помагат ...

# 58
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Сигурно таратор за калций и бира за В-витамини Rolling Eyes Ма много витамини, бре. Ще се претоварите  Mr. Green

то това е специална анти-сбръчкова терапия.

# 59
  • Мнения: 1 488
 Hug алоха
ДНес е петък!
Направих резервация за РД_то на малкия.Остана да направя поканите и утре да завъртя 10 телефона  Grinning много съм доволна от мене си.Браво и на младежа с хубавите оценки от матурите!Пожелавам му да го приемат където си пожелае  Wink
За кантар незнам колко съм,защото нали ви казах,че ми се прецака каантара.Но сутрин на кростреножора правя 20 минутно кардио,тегля един душ и бягам за автобуса!Детенцето е още болничко,но слава богу повече са сополите!Още малко и после пак ще си го гледам.Поне до нова година  Grinning
Мариетке още тази вечер да пробият пожелавам и повече да не го боли детенцето.
Литълчо,за яденето на работа все забравям да се пиша и ... на обяд някой плод мушвам  Wink като се прибера изяждам хладилника  Mr. Green
Цунки и лека   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт