Искате да Ви оберат - заповядайте във Фантастико Младост3 до бл.317

  • 12 786
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз такива касетки не ползвам. Обявявам на охраната, че внасям намси кво си и те лепят някакъв стикер и си влизам с него. Багаж не оставям, ако щат да ми се нервят, ама ха.  Crossing Arms Малко съм като Тодор Колев в Опасен чар-Това ми е портфейлът  Mr. Green

В Пикадили до ОКРБ-Варна мъжът ми така си загуби телефона на паркинга, дето се наблюдава с камери, ха познайте имаше ли такива, дето работеха.

Съжалявам за загубата и нервите.

# 31
  • Мнения: 1 289
Аз да ти кажа багаж в шкафчетата съм слагала 2-3 пъти само където и да било - не смея. И ето, че има защо. Може  би ключетата са еднакви за всички шкафчета, знам ли newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз да ти кажа багаж в шкафчетата съм слагала 2-3 пъти само където и да било - не смея. И ето, че има защо. Може  би ключетата са еднакви за всички шкафчета, знам ли newsm78

Не са еднакви, обаче крадците са им хванали цаката - отиват двама уж на пазар, единият си оставя багажа и влиза да пазарува, вторият взима ключа и отива да му прави дубликат.

# 33
  • Мнения: 1 289
хитро... newsm78

# 34
  • Мнения: 5 647
Ще използвам темата да кажа, че във Фантастико на бул. Черни връх /не знам кой номер/ редовно "надписват" сметките. Гледайте внимателно какво ви маркират, защото като се приберете вкъщи в касовата бележка ще намерите неща, които дори не сте си и помисляли да купите.

# 35
  • София
  • Мнения: 461
Е, то имам чувството, че навсякъде вече надписват сметки. На нас ни се е случвало в Кауфланд, в Пикадили, пък в Била какъв скандал си спретнахме с една касиерка миналата седмица, не искам да ги видя вече ooooh! Номерът е още след касата чинно да си провериш сметката и тогава връщат парите, къде ще ходят.

# 36
  • Мнения: 3 634
Не оставям багаж в тези отделения откакто точно във Фантастико случайно открихме, че с един ключ се отварят почти всички шкафчета.

# 37
  • Мнения: 5 370
Е, то имам чувството, че навсякъде вече надписват сметки. На нас ни се е случвало в Кауфланд, в Пикадили, пък в Била какъв скандал си спретнахме с една касиерка миналата седмица, не искам да ги видя вече ooooh! Номерът е още след касата чинно да си провериш сметката и тогава връщат парите, къде ще ходят.
То много хубаво това да проверяваш, ама аз като има обикновено 20-25 позиции??Особено при голям пазар? newsm78
В общи линии знам какво пазарувам всеки път, плюс-минус, и да са ме гавнали с 5-6 лева, няма как да разбера. Tired

# 38
  • Мнения: 7 263
Това, което ме потресе беше че в касетката ни имаше друга торба - не с нашите покупки, ако я беше откраднал някой външен надали щеше да си прави труда да "прави замяна".
И после от Фантастико трябва да носят отговорност за касетите, щом карат хората да оставят там вещите си.
Ако някой ми задигне нещо от чантата на гърба ми - отговорността си е моя, но ако си оставя багажа на място определено от магазина и обозначено като безопасно - то отговорността би било редно да е тяхна.

# 39
  • Мнения: 3 634
Лени, най-вероятно някой е откраднал вашата торба. После шкафчето е било празно и друг клиент си е сложил неговата.  Thinking

# 40
  • Мнения: 3 219
Леле, страшно неприятно, Лени Hug Аз никога не съм оставяла нещо в тези клетки в нашата Била, просто обикновено съм с колата и оставям покупките вътре, а вътре влизам с празни ръце и количка.
Това с камерите ми напомни пресен случай отпреди 2 седмици. Отиваме с мъжа ми в Лукойл да зареждаме. Обикновено съм сама, ама тогава се случихме двамата. Докато сипваха бензина аз вземам 20 лв и отивам да плащам на касата. Идва моя ред, давам и парите и и казвам, че не искам фактура, а само касова бележка и се дръпвам настрани. Имаше до касата стелаж с очила и взех един чифт да меря и чакам......минават около 2-3 минути, през това време гледам,че мъжът ми е дръпнал колата настрани от колонките и ме чака, аз подканям момичето за касовата бележа, при което тя най-нагло ми заявява-Ами няма ли да ми платите, при което аз ей  #Crazy такива очи, казвам и`-че аз ви дадох парите, тя-не, няма такова нещо, аз леко почвам да набирам  #Cussing out, но реших да си преровя джобовете за всеки случай, да не би машинално да съм ги прибрала...естествено, пари нямаше. Ама тази патка касиерка ако си гледаше работата, вместо едновременно с това да лафосва с още двама, които бях при нея зад касата, щеше да е по-добре за нея. Както и да е, с триста зора дава тя бележката и ми вика-дай СИ телефона /забележете обръщението, все едно се познаваме/, аз питам-защо? Тя-ами аз ще видя на камерите. Докато трае цялата тази дандания зад мен се насъбра опашка, която започва да ме гледа странно и подозрително, а мъжът ми започва да натиска клаксона  нервен отвън. Та така....още чакам да ми се обади #2gunfire. Даже си мислех и една жалбичка да им спретна Twisted Evil, за доброто отношение на персонала към клиентите.

# 41
  • Мнения: 4 785
Оф, аз за какво недолюбвам хипермаркетите - пазаруваме или в Елемаг, или в Метро. Преди 2 седмици решаваме,че отиваме в Billa на Ломско в Надежда щото ни е на път - еми нищо общо с това, когато я откриха - едни смотани продукти, никакъв избор - навсякъде само Клевър и най-много още 1-2 марки, абе имаше мизерен вид всичко. Тръгваме да купуваме кашу - ми 7 лв. повече за килограм, викам майната ви, аз трябва да купя няколко килограма с по 7лв. надценка...? Прияжда ми се филе от акула - една дълбоко замразена шайба акула, дето си личи, че повече от половината е вода. Излязохме от там с 2 кисели млека Активия и какво още беше, да не е без нищо - аз се чудя що на паркинга почти няма коли. А си купихме акула от рибен магазин, охладена, не замразена и естествено цената беше къде-къде.... Това не трябваше ли да са хипермаркети с идеята да продават по евтино?! Така, че си оставаме на горните 2 магазина, само за Метро трябва да си издадем нова карта, че искат снимка Rolling Eyes И чакате охрана и някакви адекватни действия - едва ли  Stop

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 503
Персонала във Фантастико е под всякаква критика, защото рядко се намират хора ,които да издържат повече от няколко месеца там, в същото време е най-печелившата верига ,защото абсолютно всичко ,което е брак там се удържа от заплатите на персонала.Управителите имат ужасно отношение ,аз издържах точно 20 дни, бях се запънала да изкарам месец за да си взема заплатата но не можах.Постоянно гледаш как някаква 20 годишна пикла ,без грам възпитание крещи и обижда продавачките ,които могат да и бъдат баби.Държи се с подчинените си ,като ,че ли са в концлагер.Отвратена съм и от хигиената и от всичко, вече години не съм влизала в тези магазини.

# 43
  • Мнения: 7 263
Лени, най-вероятно някой е откраднал вашата торба. После шкафчето е било празно и друг клиент си е сложил неговата.  Thinking

Добре де ама откъде ключ - касетката беше отново заключена с торбичка домати вътре!
А нашия ключ си беше у нас!
Освен да има по повече от един ключ на касетка или на редовните клиенти верно да им ги раздават и за в къщи  Shocked #Crazy newsm78

# 44
  • Мнения: 3 634
Добре де ама откъде ключ - касетката беше отново заключена с торбичка домати вътре!
А нашия ключ си беше у нас!

Казвам ти, че аз с един ключ съм отключвала целия долен ред шкафчета.

Общи условия

Активация на акаунт