Как тренирах-10

  • 16 961
  • 438
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 678
тъй като имам малко мъжка скулптора на бедрата (по развит и издаден напред 4етириглав мускул),от велоаргуметъра ,ако го въртя към средните и малко над средните степени (на малките имам усещането 4е не правя нищо) ,ще заякне ли още?
и има ли въобще вариант с някакви упражнения или диета да се намали (поне на обем) въпросният мускул?

с други думи,има ли на4ин да се издори намали мускул и ако не ще стане ли още по голям и заякнал ако вътря велото на средните и малко над средните степени?
..защо не въртиш на 1 степен...но по-дълго време
..ако въртиш на по-голяма степен,ще заякне още Peace

# 46
  • Мнения: 2 384
39 мин вело  bouquet

# 47
  • Мнения: 4 678
Днес..гърди+30 мин пътека Peace

# 48
  • Мнения: 358
Днес 40 мин. леко кросче в квартала , завръщане след двуседмично прекъсване  заради шарка ooooh!За коремни и ръце нещо не ми стигнаха сили, явно ще стане по-бавно Hug

# 49
  • Мнения: 22
30 мин кростренажор
и 200 коремни
+упражнения в къщи и довечера Синдии

# 50
  • Мнения: 131
 Mr. Green 15 мин на велото като 5 мин бавно, после 5 мин бързо и пак 5 мин бавно.После пътека 3 мин ходене, 2 мин супер бързо бягане и после 6 минути бавно бягане.После на црос тренажора 10 минути, на степера 10 минути, 300 коремни и тама на едни другфи ден нз как се казват дет сигам с краката тежести...

# 51
  • Мнения: 4 678
Браво....момичета  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 461
Имам малка ингвинална херния, която след този свиреп фитнес сигурно е увеличила размерите си. От няколко дни ме наболява, какви упражнения трябва да избягвам? Знам, че не е много добре да се разтягам, да бягам, а вдигане на тежести? Треньорът ми знае за нея, но или забравя или не е съвсем наясно какво не трябва да правя, не винаги ме боли в момента на изпълняване на упражнението, което не е показателно.  Така, че ако не се пазя аз самата, няма кой да ме пази.

# 53
  • Мнения: 4 678
Имам малка ингвинална херния, която след този свиреп фитнес сигурно е увеличила размерите си. От няколко дни ме наболява, какви упражнения трябва да избягвам? Знам, че не е много добре да се разтягам, да бягам, а вдигане на тежести? Треньорът ми знае за нея, но или забравя или не е съвсем наясно какво не трябва да правя, не винаги ме боли в момента на изпълняване на упражнението, което не е показателно.  Така, че ако не се пазя аз самата, няма кой да ме пази.
..според мен..трябва да спреш...консултирай се с хирург..най-малкото ..слагай си ластичен колан Peace

# 54
  • Мнения: 3 461
мерси, хич не ми се искаше да чуя това. Sad А пилатес дали е противопоказан?

# 55
  • Мнения: 1 731
Айде да се запиша и аз в темичката.Аз съм по-скромна-30мин на велото и 100преси. Party

# 56
  • Мнения: 4 678
мерси, хич не ми се искаше да чуя това. Sad А пилатес дали е противопоказан?
Пилатес..не..но все пак..така по нета ...не смея да ти кажа нищо..нали разбираш  bouquet

# 57
  • Мнения: 33
Днес глутеус и корем. Кардио съвсем малко. При мен се появи  проблем с коленете, откакто започнах да правя напади започнаха да ме болят по-силно. Преди ги усещах след бягане на пътеката и я спрях.  Чудя се дали е защото не съм свикнала с упражнението или имам някакъв проблем... Поци, как мислиш? 

# 58
  • Мнения: 4 678
Днес глутеус и корем. Кардио съвсем малко. При мен се появи  проблем с коленете, откакто започнах да правя напади започнаха да ме болят по-силно. Преди ги усещах след бягане на пътеката и я спрях.  Чудя се дали е защото не съм свикнала с упражнението или имам някакъв проблем... Поци, как мислиш? 
..нищо ти няма...тренирай Laughing

# 59
  • Мнения: 4 678
Днес..гръб+40 мин пътека Peace

Общи условия

Активация на акаунт