С какво се гордеете?

  • 6 403
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • под дъгата
  • Мнения: 630
В последно време изобщо не намирам поводи да се гордея със себе си, затова ми стана много мило, когато тати ми каза, че се гордее с мен. Винаги ми е било интересно, как представите ни за самите себе си се различават от начина, по който ни възприемат околните.

# 91
  • Мнения: 2 401
Тати не е околните,   Буба Маро.  Wink

# 92
  • Мнения: 2 005
Гордея се със семейството си  Hug

# 93
  • Мнения: 1 131
Гордея се с това,че имам прекрасна професия,на която никой не ме е учил.
Гордея се с това,че  съумях да постигна независимост/работя за себе си,а не за някой вечно недоволен шеф/.
Гордея се с това,че притежавам  13 годишен брак,с мъж който ме обожава.
Гордея се с това,че съм дала живот на 11-годишния ми син.
Гордея се с това,че въпреки смъртта на бебенцето ми миналата година,аз не се предадох и имах сили да забременея отново,въпреки неописуемите си страхове.
Гордея се,че умея да обичам и да бъда обичана.

# 94
  • Мнения: 15
Радвам се ,че преодолявам трудностите,че имам  45 год.брак,радвам  се ,че децата ми имат добри семейства,успешно се преборват с изненадите на съвремието.
Гордея се със всяка сълза,добре ,много добре казано .  bouquet

# 95
  • Мнения: 0
Аз се гордея със моя син  #Crazy и с отлично то му възпитание което му дадох  Party

# 96
  • Мнения: 30
Гордея се с това, че отгледах сама децата си. Сега се гордея , че са вече пораснали и вече зрели, готови да създадат семейство, дано не допускат моите грешки и да имат това, което аз нямах.

# 97
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
О,да!Гордея се със себе си!Горда съм ,защото не позволих мъката да нахлуе в душата ми!

# 98
  • Мнения: 521
Гордея се с това, че зная кога да потъквам гордостта си в името на нещо важно.

# 99
  • Мнения: 4 586
В последно време изобщо не намирам поводи да се гордея със себе си, затова ми стана много мило, когато тати ми каза, че се гордее с мен.
Слава Богу, веднъж, като ни бе на гости Голямото вълче, му го казаж. И то сякаш се впечатли и трогна. Иначе много не му личат чувства на индианската физиономия. Щом е толкова важно за децата, ще му го кажа и следващия път.

# 100
  • Мнения: 59
Гордея се с мъжа си! Hug

# 101
  • UK
  • Мнения: 1 924
Гордея се със семейството си- постиженията на всеки един от тях е повод и за моя гордост!
Гордея се с човека до себе си, и че успяхме да създадем връзка от нищото и че любовта ни става все по-силна с времето.
Гордея се, че успявам да запазя самоконтрола си и в най-критични ситуации.
Гордея се, че никога не съм си позволила да се замая от успехите си и от това, което мисля, че съм, и че умея да общувам с всякакви хора.

# 102
  • Мнения: 1
С годеникът ми.

# 103
  • Мнения: 283
ех, напоследък ми трябва насила да си спомням нещата, с които се гордея... нали знаете - по цял ден гледам бебето, пея за бялото зайче и сменям памперси, та май започнах да се дехуманизирам. Не че не се гордея с детето си - ама това не е точно същото като да се гордееш с лично качество някакво. При вас имало ли е моменти да се чувствате като роботи покрай бебето?

# 104
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 35
гордея се с това .че отгледах и възпитах трите си деца с помощта на съпруга ми и от всяко от тях аз самата научих по нещо- НАПРИМЕР  ЧЕ ДОКАТО СЕ ОПИТВАМ ДА ГИ ПРЕДПАЗЯ ОТ МОИТЕ ГРЕШКИ ТЕ ЩЕ НАПРАВЯТ ДРУГИ   / ЧЕ НЯМА НАЧИН ДА НЯМА НАЧИН. горда съм с професията си и че вече 22   години работя за хората че ги обичам че им помагам и че те оценяват това.         

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт