Италия, тема 101: за салдите и ваканционното настроение

  • 13 558
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Уфф, не ме свърта от нетърпение да идем в Бг на 10.07.
Шуре, как я акрате, Андрейко ходи ли с кеф на ясла? Ама е един красавец нежен на снимката от градините на семинарията!
Десанке, бравос за изпитите! Аз в началото взех онова зеленото за джеко-така ги мразя и изпитвам терор направо, казват се по стените на блока до нас на 8 етаж и са влизали дори, крещя, а мъжо се прави на Рамбо да ги " гепи" и хвърля навън

# 301
Миликс, ходи с голям кеф даже. Wink А колко нови думи научава и колко много проговаря, да не ти разправям! Даже се научил да говори на шопски падеж Laughing. Аз се втрещих, когато започна да ми говори на "бе" и "опааа". Явно от учителките го чува и от другите деца, понеже аз не му говоря така, нито майка ми. Wink Обаче реших да го приема със смях, така или иначе няма да му остане "дефект" за цял живот, ако не го чува постоянно и вкъщи. Преди няколко дена ходим двамата по улицата и той се спъна и сам си вика: "лекооо" Laughing, а аз винаги му казвам "внимавай" и той също казваше само "внимавай". Това "леко" е новост.
Но не учи само шопски, разбира се. Учи всичко Peace Там ги слагат и на гърне. Нареждат ги в кръг гърнетата и ги карат да сядат, при което настава голяма веселба и така той се научи да възприема гърнето като нещо хубаво и вкъщи сам си го иска, за да сяда. Wink Все още не сме махнали памперса, понеже аз още не съм се занимала да настоявам по-сериозно, но сме на една крачка от събитието.
Изобщо аз съм много доволна!
Ти нали щеше да пускаш снимки от Барселона? Какво стана?

# 302
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ааа, Ани, много се радвам, обанадеждаваш ме и наистина и ние така ще сторим, дано и хареса на малката на ясла, поне половин ден, ако не- само по някой чай. Ама сме и за два месеца само в Силистра. Ако и тук, в Италия после иска да ходи май ще я даваме на бейби ситтинг понякога през седмицата за някой час, нали изпуснахме записванията за следващата година в градинките тук. МАргото също като залитне или направи нещо нередно си вика Аттента или Нимание, или-  Маргарет, оооо!
Слагам линк към няколкото намалени като файлове фотота, имаме намерение с мъжо да обработим и сложим още доста в наш сайт или в уебшота, но той нещо се заигра из нета с тия Трибалс и прочие он лайн игри, та направо не го трая, мързел, все да го ръчкаш, ако тит рябва помощ. Сякаш онова джумбаре' миналият месец бе по повод осиновяването му от мен, а не сватба, дечко.
http://travel.webshots.com/photo/2946461330100816441haYFVn?vhost=travel

# 303
  • Мнения: 170
Цитат
И аз уча тези термини, че много често се срещаха в книгата дето я превеждах за изпита. От един линк обаче, доста подробно е обяснено, ама аз набелязах най-основните. Иначе няколко пъти съм била на лодка, един път участвах в регата.. голям кеф, ако не те хване морската болест  Sick , ама аз съм упорито животно и търпя.
Деси, дай линка с термините, ако може!

# 304
# 305
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хораааа,време е за нова тема. Дайте идеи за заглавия  newsm78

# 306
  • Мнения: 1 100
Хораааа,време е за нова тема. Дайте идеи за заглавия  newsm78

Италианската тема опустява, за ваканция вси4ко живо се стяга Mr. Green Laughing

# 307

Общи условия

Активация на акаунт