моля спешно за помощ

  • 5 439
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 147
Ами варианта с кухото яйце? Отиваш на ЖК, но е кухо яйцето и трябва да направиш аборт. Успех!

# 31
  • Мнения: 4 785
Ами варианта с кухото яйце? Отиваш на ЖК, но е кухо яйцето и трябва да направиш аборт. Успех!

А той няма да иска да я придружи нали....

# 32
  • Мнения: 419
Ако историята е истинска, предполагам, че нереалната ти бременност е била поводът той да се върне при вас.
Да излъжеш съпруга си че си бременна doh
Бъди честна - ако не с него, поне със себе си.

# 33
  • Мнения: 2 556
Аз, ако веднъж съм излъгала за нещо такова - не бих си признала за нищо на света. Бих обяснила, че нещо не е било наред с бременността - примерно кухо яйце - и най-голямото ми желание е да си направим ново бебе. Ако наистина искам да задържа този мъж де. Хич и окото няма да ми мигне, че съм го излъгала, той ще ходи да живее с колежки, аз ще си трая - не. Е, наистина лъжата с бебето е малко трудничка за измъкване, но не е чак толкова непостижима. Ако човека е навит да има бебе, значи има шанс да се оправят нещата. Ох, дано темата е измислена!

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 740
Ако историята е истинска, предполагам, че нереалната ти бременност е била поводът той да се върне при вас.

Мога само да добавя, че и дори да беше реална бременността ти, самия повод да се върне е не заради ТЕБ, а заради негови си очаквания от съвместното ви съжителство. Тук си мисля, че и с любовницата си едва ли е бил много щастлив. Човека може да си търси причина да се върне...догадки.

Да излъжеш съпруга си че си бременна doh
Бъди честна - ако не с него, поне със себе си.

И тук е написано вместо мен.  newsm10

Вярно е, че жената трябва да бъде малко актриса, но ти си се уляла. Защо не си остави вратичка, в случай че те заведе лично на доктор? И, момичетата, които предлагат изфабрикуване на изследвания при гинеколог, видеозон и прочие, предполагам не го мислят насериозно  ooooh!.


# 35
  • Мнения: 589
Мале, що народ е пощурял! Вие луди ли сте да предлагате да се изфабрикуват доказателства за бременност?! Ами ако утре се случи нещо, недай си Боже,на тема здраве  с авторката, и се наложи  да се вземат предвид тези "доказателства"?!

 

# 36
  • Мнения: 5
Егати историята. Дано да не е истинска. Но, ако е истина, освен да "пометнеш" в следствие на стрес (или да кажеш истината, което не ти е вариант) не се сещам. Дано историята да е измислица.

Обикновено не бих дала съвет в такива случаи. Но като се замисля, все пак публикуваш поста, защото явно нямаш идея какво да правиш и имаш нужда от подкрепа и помощ, както и различни гледни точки. Така че, ето го и моето мнение: не съм съгласна че да кажеш истината не ти е вариант. Да, ако я кажеш, има не малка вероятност той да ви остави. Но дори да не го направиш, вероятността тя да излезе на яве и той със сигурност да ви остави не е по-малка...

Аз съм на принципа че истината винаги е най-доброто до каквото и да води. Но знам колко те е страх. Така че, ако не го направиш и се опиташ да го излъжеш (може би че си открила че е нямало бременност наистина е по-малка лъжа и цирк от "аборт") няма да те съдя. Опитай да му кажеш истината, внимавай как ще го направиш. Може би започни с това че ефекта върху теб и детето ви на това той да е там е невероятен... кажи му че искаш второ дете да сплоти семейството ви, че за съжаление няма такова още и си го излъгала заради сина ви. Тук ако още те слуша изрази колко много всъщност искаш второ бебе от него. И как не си виждала друг избор и те е довел до това отчаяние, но наистина искаш шанс с него и искаш заедно да вирнете и запазите усмивката на детето си...

Ще е много трудно! Успех, имаш подкрепата на много майки тук.  И моята виртуална.  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 2
kaji mu 4e si hodila na pregled i ne si bremenna a imash hormonalni problemi ot pritesnenie

# 38
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
а докато ние разсъждаваме къде е авторката. дали не пробва какво бихме казали ако сега реши да използва темата с бременността...

# 39
  • Мнения: 1 800
kaji mu 4e si hodila na pregled i ne si bremenna a imash hormonalni problemi ot pritesnenie

това си мислех, докато 4етох темата. щом не си ходила на гинеколог до сега, може да е бил фалшив тест за бременност и заради притеснения и стрес да не ти е идвало за известно време и си помислила, 4е си бременна.

не мисля, 4е открит разговор ще допренесе за по-добро положение, най-вероятно ще усложни нещата и няма да помогне за ситуацията на сина им.

# 40
Според мен,ако кажеш истината той наистина ще се върне при другата.Наистина заради детето си и аз бих постъпила по същия начин,колкото и да е лошо,някои неща и ситуации го изискват.Моят съвет е да инсценираш помятане,прокървила си и си отишла на лекар и там са те изчистили.След аборт се лежи около 2 часа в болницата,не съм много сигурна,ако някоя майка знае да ти каже как стоят нещата с аборта и помтането за да не се объркаш съвсем в лъжите.Успех Praynig

# 41
благодаря ви момичета за подкрепата и съветите,нямам възможност винаги да влизам във форума-през деня съм на работа,а вечер съпруга ми си е в нас.Наистина съм забъркала голяма каша,да призная всичко -ще е голямата грешка.Ще се опитам да "пометна" .След 10-на дни съпруга ми май ще пътува за Белгия в командировка,смятам тогава да пометна,но съм много притеснена,наистина нищо не знам за абортите.Вчера го излъгах,че тези дни ще ходя на женска консултация,на такава съм била преди 14 години и не знам какво да му кажа.Той няма да  тръгне да проверява никога дали съм ходила някъде или не съм,но проблема е че все пак трябва да споделя нещо.Моля ви,помагайте.Съвестта ми е много гузна,чувствам се отвратително,но когато погледна в очите на сина си -съм сигурна че трябва да го направя и да издържа до края. Cry

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Просто нямам думи. Наистина не мога да разбера как зрели хора могат да постъпват по този начин и да се забъркват доброволно с подобни лъжи. Като гледам, част от потребителките са на същия акъл, щом предлагат да помогнат с фалшиви документи за бременност.
Авторката, съвет не мога да ти дам. За мен най-достойно е да му признаеш, че си излъгала и да му обясниш причините за това. Почти съм сигурна, че ще последва окончателна раздяла - щом мъжът ти се е върнал при теб само заради "бременността" ти, то нищо няма да го спре да си тръгне, като разбере, че няма такава.

# 43
  • Мнения: 0
Просто нямам думи. Наистина не мога да разбера как зрели хора могат да постъпват по този начин и да се забъркват доброволно с подобни лъжи. Като гледам, част от потребителките са на същия акъл, щом предлагат да помогнат с фалшиви документи за бременност.
Авторката, съвет не мога да ти дам. За мен най-достойно е да му признаеш, че си излъгала и да му обясниш причините за това. Почти съм сигурна, че ще последва окончателна раздяла - щом мъжът ти се е върнал при теб само заради "бременността" ти, то нищо няма да го спре да си тръгне, като разбере, че няма такава.


Жестоко е от твоя страна,дано никога не изпадаме в положението в което е тази жена.
Елица,пиши ми на лични,ще се опитам да помогна.

# 44
  • Мнения: 139
Може би крайното отчаяние и афект са те довели до такова меко казано твърде необмислено, глупаво и крайно егоистично решение да излъжеш, че си бременна.
При други обстоятелства бих написала друго, но сега (лично мнение) си мисля, че най-вероятната причина е, че съпругът ти дълго време е таил надежда за здраво дете, мечтал е за това, кой ли не би. Не знам дали имате и други деца, но с вървежа на годините сигурно тази му мечта, непримиримостта му с положението...., много би могло да се напише, са го тласнали в посока "колежката", която е просто обстоятелство...
"Бременността" ти го е отрезвила, може би си му възвърнала вярата, надеждата и сега да "пометнеш"...Много е жестоко това, което искаш да направиш. В името на какво? Мислиш ли, че той ще е щастлив с Вас, мислиш ли, че след няколко месеца, година, две ситуацията няма да се повтори, мислиш ли, че съпругът ти не иска пълноценен живот, колко мислиш още ще се примирява с положението (изхождам от позицията, че човекът си е тръгнал и бременността на съпругата го е върнал в семейното гнездо), което той очевидно, макар и не заемайки твърда позиция не успява да приеме?
Седни и поговори с него. Има много недоизказано между Вас, говорете искрено, според мен това е единственият шанс да запазите добри отношения, макар и да не продължите заедно като семейство, единственият шанс на болното ти дете да има все пак баща, макар и от време на време. Иначе според мен просто отлагаш във времето краха на връзката Ви, който неизбежно ще се случи. Ти решаваш дали по нормалния, цивилизован и човешки начин, или със скандал, омраза, лъжи...
Желая на всички Ви успех и дано детето пострада най-малко от цялата работа, дето с баща му сте надробили.

Общи условия

Активация на акаунт