става ли същата вода за приготвянето на АМ

  • 1 989
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 294
Нищо не разбрах.. Питаш дали се дава водата, в която са се стерилизирали бебешките преспособления? Същата тази вода?
Ако е така, ми е трудно да повярвам, че изобщо ти е минало през ум тази възможност. Разбира се, че се преварява друга вода.

# 31
  • Мнения: 568
Не прочетохте ли ,че момичето разбра?Колко страници ще има сега с "Нова вода"!?

# 32
  • Мнения: 59
От прочетенето до тук имам чуството че ме изкарвате лоша и немисляща майка,като някой майки писаха че да ползвам водата от "тоалетната чиния "или "водата от дрехите за пране".Знам че сбърках и мислих,но както казах го направих няколко пъти.На мен ми остава единствено да се притеснявам дали за този перод съм направила нещо на малката.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Едва ли нещо ще се отрази на малката. Във водата може да са попаднали остатъци от шишето на млякото, но все пак при завирането всички микроорганизми се унищожават. Бих те посъветвала да си купиш стерилизатор, ще ти е много удобно. Докато стерилизираш в него шишенцата, през това време ще си сложиш водата на котлона.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 404
Как пък така при първото не си спомняш как си ползвала водата? И тогава ли си го правила? Въобще се чудя как можеш да го направиш, даже и няколко пъти.

# 35
  • Мнения: 92
от няколко пъти нищо няма да й стане. най-добре вземи си термокана супер удобна е и водата завира много бързо. след като е готова водата може да ползваш от нея като я сложиш на котлона да си извариш и шишетата по-бързо става .
и едва ли има майка която да не е правила глупави грешки стига сте правили злостни коментари.

# 36
  • Мнения: 4 434
Варя отделно за АМ.

# 37
  • Мнения: 6 713
И аз преварявах отделно. Аз пък в началото преварявах шишетата във вода, но се отказах после - купи си някакъв стерилизатор, ако имаш микровълнова, ще ти пести време и е удобно Peace

# 38
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
шишетата в стерилизатора ,а на котлона преварявам вода като след това я съхранявам в стъклена бутилка макс.24ч.,но сега мисля да си купя термокана много по удобно е  newsm10

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не съм изварявала по този начин шишета , но бих направила нова вода.

# 40
  • Мнения: 245
Изварявала съм със стерилизатор, но не бих сложила същата вода в приготвянето на АМ.

# 41
  • София
  • Мнения: 292
Нова вода разбира се. За АМ преварявам розовата на девин, а понякога изварявам с чешмяна. (от стерилизатора остават на някакви петна, струва ми се по хигиенично отвреме навреме да изваря всичко.)
А преварената за АМ - в термоса след като се охлади леко. Много е удобно.

# 42
  • Мнения: 9 973
отделно

# 43
  • Лондон
  • Мнения: 122
преварявам нова

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 296
Винаги преварявах нова  вода с термоканата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт