Отговори
# 45
  • Мнения: 183
секса си е секс...другите две неща,могат да доведат до някакво удоволствие,но не и до оргазъм!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 46
  • Мнения: 88
Не изпадай в еуфория де, какво си се разпляскал. Виж какво пише- girl88, Ще преоткрие света момичето, има време Laughing

# 47
  • Мнения: 2 448
Ще му се на Гил само и единствено "вълшебната пръчка" да е носител на удоволствието и за това ръкопляска.  Laughing Кой да му каже, че само да си кръстосаш краката понякога е напълно достатъчно.  Wink

# 48
  • Мнения: 183
Ще му се на Гил само и единствено "вълшебната пръчка" да е носител на удоволствието и за това ръкопляска.  Laughing Кой да му каже, че само да си кръстосаш краката понякога е напълно достатъчно.  Wink
Ми вие за какво сте  Peace нали за тва да казвате  Laughing Laughing То краката ги кръстосват за друго  Wink

# 49
  • Мнения: 6 886
Е тогава що се не откажете от тях  бре  Peace  А то жените все па трябва да  недоволстват  Laughing Laughing

Значи излиза  следното  Peace
- Скъпа виждам,че имаш страшно желание тази вечер ама направо заспивам,май по добра работа ще свърши 300г "Милка" или "Линд" Laughing Laughing Или повикай масажиста  Wink Laughing Laughing

Излиза следното


Сексуалното удоволствие, както и всяко друго води началото си от главата, така, че да го има е нужно само моят мозък да го пожелае и да заработи в тази насока.

+

Любовна прелюдия Гили, любовна прелюдия... мъжете все с остена трябва да ви бодат...

тук е Нутелата и масажите и т.н.

= на оргазъм

# 50
  • Мнения: 2 448
То краката ги кръстосват за друго  Wink


Ех, добре че си ти да ми кажеш кога и защо си кръстосвам краката!  Laughing

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Е тогава що се не откажете от тях  бре  Peace  А то жените все па трябва да  недоволстват  Laughing Laughing

Значи излиза  следното  Peace
- Скъпа виждам,че имаш страшно желание тази вечер ама направо заспивам,май по добра работа ще свърши 300г "Милка" или "Линд" Laughing Laughing Или повикай масажиста  Wink Laughing Laughing

Излиза следното


Сексуалното удоволствие, както и всяко друго води началото си от главата, така, че да го има е нужно само моят мозък да го пожелае и да заработи в тази насока.

+

Любовна прелюдия Гили, любовна прелюдия... мъжете все с остена трябва да ви бодат...

тук е Нутелата и масажите и т.н.

= на оргазъм
Мъжете, владеещи висш пилотаж си личат отдалеч....

# 52
  • Мнения: 5 370
Когато хормонът те тресва,
мъжкото с пълна сила си блесва.
Слънцето като напече ГЛАВАТА,
мислите ти комай сочат само КРЕВАТА.

# 53
  • Мнения: 593
Въпроса е за заместители  Wink А и ми е мнго странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Абе защо задаваш отговори?
Много ясно, че нито шоколадът, нито масажът, могат да заместят секса.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 12:11 от cybercat

# 54
  • Мнения: 183
Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!
Моята G-точка е в началото на думата Гил. Върви в комплект с точката Б, в началото на думата Бан.
До тука 2 букви от аз буката  Wink а има още 28  Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 2 386
Какво ли се занимавам и аз..

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:36 от Ева в асансьора

# 56
  • Мнения: 183
Въпроса е за заместители  Wink А и ми е мнго странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Абе защо задаваш отговори?
Много ясно, че нито шоколадът, нито масажът, могат да заместят секса.
Не е баш така  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403386.90

# 57
  • Мнения: 1 081
Шоколада ще го даря на мъжката половинка, аз не го предпочитам,
след което ще се насладя на масажа,
който от своя страна ще доведе до страхотен секс с разтърсващ завършек, демек оргазъм  Mr. Green
В случай, че не е бил предвиден шоколада или пък се е разтопил от жегата, не мисля че ще доведе до секс без оргазъм  Laughing

# 58
  • Мнения: 593
Гил, свят широк - хора разни.
Ти що се коплексираш от това, че някои жени предпочитат шоколада и масажа пред секса?
Или просто се опитваш да разбереш всички абсурди, с които се сблъскваш, за да можеш да ги приемеш по-лесно?
Внимавай само да не ти гръмне главата от много мислене.  Laughing

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сексът - оргазъм. Шоколад - гастрономически оргазъм. Спа-масаж - не са ми правили още. Ще избирам между първите две значи.

Еми как да избера ? То все едно между релаксираща баня и сладолед да избираш...И все пак хубавия секс избирам.
Ако няма да е хубав - то шоколад тогава.

Общи условия

Активация на акаунт