Лятото дойде, САМОКОВчето се стяга за море!

  • 10 072
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте пак мами СИЛВЕ ти също за никого лошо не си казвала
 така че  ще ме извините ама на който нещо не му изнася не е за този форум и изобщо да не си прави труда да прави "интрижки".ПОЗДРАВИ на всички мами и целувки на вашите дечица и горе главите мами.И последно пожелавам на тези дето тръгват на море весело изкарване и приятна почивка Hug

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
аааааааааа, говори ла съм, говорила съм Mr. Green но не се срамувам Mr. Green


П.П. Радостина в поста си ни визирам теб или някой от семейството ти \Рени, Жоро\.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
http://bg.netlog.com/vifresh/photo/photoid=421018#photos Peace


П.П. Радостина в поста си ни визирам теб или някой от семейството ти \Рени, Жоро\.

# 18
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО!!!!

   

Кафенцето от мен и една по калорична закуска, защото в това хубаво време нямаме спирка с разходките!!!
Приятен и слънчев ден на всички и успешна седмица!!!!

# 19
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ей го на, пак имаме 1 гост, кой ли дебне ....  Twisted Evil

Уплаших го и изчезна.  Joy hahaha

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 12:36 от nelly_d

# 20
  • Мнения: 68
Ей го на, пак имаме 1 гост, кой ли дебне ....  Twisted Evil

Уплаших го и изчезна.  Joy hahaha

хахаа,браво Нели  Laughing

Мая,мерси за кафето,аз малко късно ще пия днес,но така се случи .По-цял ден не ни свърта вътре с децата,времето е супер,слънчево,но с лек прохладен ветрец,направо.....,направили сме си едно кътче в двора под една лозичка и мързелуваме там  Joy особено мамата

# 21
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте,мами!
Ели,браво за новата ни тема!
ВИ,стахотен е малкия сладур на плажа,много готин бански!
И синеочкото наПоли също,вече има си едно такова момчешко,а не бебешко излъчване,може би от прическата.
Аз сега ще пийна последното ми за днес кафе.Искам и това парфе от Мая,но няма.Фигурата ми вика:недей,недей! JoyНа Боровец е по хладно от Самоков,без тънки якета още не сме ходили.Пожелавам на всички спорна седмица!

# 22
  • Мнения: 18
Това със "скритие"и "гостите" ми звучи точно като подслушване, малко непочтено идва.... Confused
Нека който желае да се присъедини към нас да се регистрира и да се идентифицира  Peace- много готино би било да се увеличава групата ни  Hug
Я ме подсетете къде се продават колички освен в "Чонкови" и магаз. на Чиполино в Самоково  newsm78 Трябва да вземем на Дари компактна лятна количка за морето...

# 23
  • Мнения: 4
Исе не се набутвайте в самоков за количка отидите до илиянци в софия и там ще си я вземете къде къде по евтина а пък и ще се разходите.Това със шпионите и на мен не ми харесва много е подло.

# 24
  • Мнения: 24
И на мен шпионите не ми харесват ама пак имаме един гост Thinking Бреййййй любопитни хора бе! Хайде кажете моля какво ви интересува и кого следите тук драги ми госте  Naughty

# 25
  • Мнения: 228
Хайде сега май параноята ни подгони.Добре,на мен ми се струва,че това е общ форум и всеки чете и пише и няма страшно някой да види какво си говорим тук.Нито сме плюли,нито клюкарили, нищо.От какво се притеснявате.Аз лично не се срамувам от нито една своя дума и заставам  зад всяка казана от мен.
А и дали не сте забелязали,че много често самите ние стоим като гости без да подозираме.Не се безпокойте мили дружки.Всичко е прекрасно при нас,а който има от нещо да се притеснява-негов си проблем.

П.С Днес мина много добре в службата,но аз се чувствам още доста особено и се чудя дали постъпих правилно или трябваше да си ползвам и останалите два месеца и седмица.Живот и здраве,с 2ра бременност ще си ползвам цялото майчинство.Сега ми е много тъжно като си правя равносметка,колко бързо ще мине времето и детенцето ми ще порасне неусетно.Яд ме е на мен си,а от друга страна това щеше да стане съвсем скоро така или иначе.
А положителното е,че на обяд имам цял час само за себе си и това е много странно.Днес обикалях магазините на Графа  с една колежка.

# 26
  • Мнения: 18
Бубе, знам  че тук е набутване... на Дари столчето за хранене в "Чонкови беше с 50 лева по-скъпо отколкото го купихме от София (пак от магазин, не от склад) ... #Crazy'бах ти надценката...(ще ме извините за неценз.) Ама много ми е сложно да го накарам моя мъж да ходим да пазаруваме в София...хем мрази да обикаля магазини, хем мрази да шофира в Соф.... ooooh! Пък и време нямаме...

Ани браво, ти наистина си се върнала на работа, аз мислех че пак около изборите си ангажирана нещо...дано бързо да свикнеш и използвай всяка свободна минутка за малкото съкровище  Hug

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уф забравих си мисълта ooooh!
Аз от наща лятна количка съм свръх доволна, след първия ни танк, тази е перце Laughing
Ани ще влезеш в ритъм, въпрос на време е. Важно е сега да отчитаме грешките, да с 2, 3... да не ги повтаряме. Че аз отчитам някой мои вече, но за щастие не са били фатални Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4
Я да видя как ще ви се отрази едно ледено кафенце.Днес го дават много топло-хубав ден на всички.

# 29
  • Мнения: 79
Добро утро момичета.
Бубе благодаря,аз имам огромна нужда от кафе,вече втора сутрин сме будни в 7.30ч Cry.Това за мен е убийствен час,нооооооо какво да се прави.
Днес се очертава мн горещ ден ,да се пазите много.Целувки на всички  и хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт