90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №58

  • 17 164
  • 433
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 134
Роси, честито мила, за  младежкото ти  излъчване и за покупките,  идния  месец  пак да  си  купиш  дрешки и то  с  още  един размер  надолу  Peace
mima1976l , компа  ти да   не се  чупи повече  Naughty,  той  отслабва  явно редом с нас   Mr. Green
Bubeto*,   ще се  справите  утре с  плодовете,  с теб сме  Hug
Aisha,   кога ще е  последно  деня-старт  Party
joanina,  това  с  работата и   яслата ми е  мноооого познато и в  дни като последните няколко като и  висне сопола на дребната и ми иде да се  #2gunfire
virdjinia,  аз  го  свърших  това  твоето преди  дни и   ми беше   тесен света на др  ден,  то  стомах,  то  лошо ми беше,  но аз  освен, че за кратко смесих  вси храни,  че и  обилно с  кола ги полях   Animal Pig; пиши утре как си,  дано  нямаш  моите   оплаквания  Hug
♥ ЖаБкА ♥ ,  възхищавам  ти се,  аз не искам да минават  90  дни,  имам  усещане, че  ще  омажа  пейзажа   Sick  аз не съм за свободен режим ooooh! но дотам да стигна  ще  го мислим
Гале,  мъжа ми е  на  същия  хал,  адски депресиращо е,  възползвайте се от  борса,  макар и смешни пари са  все пак, а  дано нещо излезе  подходящо за  всеки от  вас  в  най-скоро време  Hug Hug Hug


# 406
  • Мнения: 2
момичета,кокичета Hug


нещо не ми се спи,та нощна смяна в темата Peace
през тази седмица на отсъстващия компютър съм свалила 1кг,с лунуването,сега чакам МЦ та да видим след това Hugоколо мен общо взето добре Heart Eyes
Гале,много неприятно това което става в нашата загубена държава,желая късмет на цялото ти семейство-УСПЕХ Hug Hug Hug
на всички лек и минусов ден Heart Eyesизпълнен с много усмивки  bouquet

# 407
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Мима,мерси за кафето.
Айша,бързо казвай от днес ли я почваш?
Бубето,при всеки е различно,аз за първите 4 дни свалих4 кг и после като се почна едно за бавяне ,но въпреки всичко - 10 кг са факт.
Галя,много гадно ,тази криза остави цели семейства без работа.Бъди силна и дано скоро нещата при вас да потръгнат Praynig Hug.
Крис,благодаря и дано да имам повод за нови покупки.
Благодаря ви на всички за пожеланията иви прегръщам силно и от сърце.Лек режимен ден на всички и с много минуси да се похвалите.

# 408
  • Мнения: 362
 Добро утро!!!!
  Галя  Hug много,много неприятно ConfusedДано скоро намерите работа Praynigне се предавайте.
  Мима не сме те забравили,честито ново минусче Hug
Росе много готина чанта,ти за къде се стягаш с тези нови парцалки и аксесоари Mr. Green HugМъжът ти да внимава Laughing
Бубето аз свалих първите няколки дни 2 кг,после последва седмица и нещо без да сваля нищо и после пак започнах постепенно да свалям Peace
Крис добре ли е вече Иви Praynig
  Вирджи не си хапвала много мила,дано се раздвици кантара.ти на кой ден от диетата си newsm78
  Жабче  Hug
  Елииии защо не пишеш  Rolling Eyes
 Аз и днес се претеглих и съм си запазила още на 57кг.и много се радвам.Момичета направих едно пояснение в подписа,добре лие Rolling Eyes

# 409
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Нати ,ако искаш добави,сега съм на свободен режим.Мъжът ми ми е обещал в края на юли да ме води на почивка ,ама дано не ни мине котка път,та и там смятатам да ги поразходя. Да ти кажа  като влязох в магазина и видях полата много ми хареса ,бяхме с една приятелка и аз и казах,че я харесвам,но няма как да ми стане,ама магазинерката се намеси и вика ,защо не я премерите,вие не сте чак толкова пълна,ще видите колко добре ще ви стои,и все едно ми пораснаха крила и аз ей така без повод реших да си я купя,след това реших да си взема и потника,та да са комплект,после и чантата,заради чехлите и така нещата се навързаха.

# 410
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Роси , друго си да влезеш в нормален магазин и да има
кво да си купиш. Поникват ни крила в такъв момент.  Hug

Мими , мерси за кафенцето.  Hug
Сръбвам го и после изчезвам по задачки , да не ме мислите.  Peace

Нати , пояснението е добре и браво за килцата.  Hug

Аз сега си направих сметката , че септември идва реда отново да
започна режима.  Peace Ей сега ще се търкулне времето.  Laughing

# 411
  • Мнения: 289
Благодаря ви момичета много ви обичам  HugЗа известно време  няма да пиша направо съм в шок дано поне детето днеска да започне  на новата работа ще пътува до Ст. Загора всеки ден но поне ще работи .Снощи се държах ама днеска не съм спряла да плача трябва да ходя и до борсата да се разпиша . Sadдобре че е облачно и не пече слънце че да не падна някъде по улиците .
Гушкам ви силно .

# 412
  • Мнения: 159
Добро утро Hug
Благодаря за отговорите, за съжаление моят кантар е със стрелка, което значи, че трябва да сваля килограм за да личи, но ще чакам  Wink
Галя  много е неприятно това  Sad Нали когато единият от семейството го съкратят, другия ще остане на работа Confused Това на нищо не прилича... Дано бързо да намерите работа  Praynig
mima1976l леле много рано си ни го сервирала това кафе Crazy Надявам се сега сладко да спиш  Hug
..**НаТи**..Предполагам, че и аз бавно ще свалям, все пак досега съм била на друга диета и трябва време  Simple Smile
kriss`  Hug
♥ ЖаБкА ♥ ей аз тамън ще съм го приключила, дано с голям минус  Wink
В момента времето е разкошно, едно прохладно, тихо- само за разходки, отивам да храня дребосъка и ще се стягаме за излизане. Лек и позитивен ден на всички  Hug

# 413
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гале , недей да се затваряш в себе си , споделяй и пиши.  Hug
Ако имаш нужда от помощ казвай , все ще намерим начин да помогнем.  Peace
Нали затова сме тук , а макар и виртуално сме си близки дружки.
Всичко е поправимо , дано детето днес започне работа.  Praynig
Ще се справите и вие , трудно е зная какво е , но пиши и ни дръж в течение.  Hug

Бубе , живи и здрави ще има минус , никак не вярвах че с ядене се отслабва  ,
ма рекох да пробам пък кво стане. Да , ма ето резултът е супер , а режима още по.  Peace

# 414
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Галя,не така това затваряне е грешно само ще си навредиш мила,дано поне синът ти да донесе радостна новина,стискам палци.Пиши ,не се изолираи.
Бубе,Мима сигурно вече е на работа,че и те са под едно напрежение,ама дано и се размине.То май всички работещи в момента сме така ,всеки момент очакваш да ти съобщят най-неприятното,ами дано по-скоро да преминава тази криза,че съсипаха хората.

# 415
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен!
Ето по кафенце за тези като мен,които сега ще пият

Галя не се затваряй в себе си,ще се наредят нещата  Hug
Аз съм днес на въглехидрати, незнам още какво ще ям, дори се чудя дали да не го пропускам този ден, че никак не ми се отразяват добре , но пък може режима да не действа така  newsm78

# 416
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен момичета! Hug

ЕЕЕЕ много е неприятно това което се е случило на Галя,но тя не трябва да се предава всичко ще се оправи.Понякога човек има трудни моменти в живота си!За голямо съжаление ,но това е живота.Пиши Гале не се притеснявай.
Емили не пропускай въглехидратния ден просто хапни но по- малко Stop

# 417
  • Мнения: 1 234
Добро утро мацки, Петко ни заряза, май  Simple Smile!
Гале, миличка, недей така, сега ще ти кажа, че винаги има изход от ситуацията, стига да няма здравословни проблеми. Замисли се, аз вече така реагирам на подобни случки. Поплачи си, за да ти олекне, но не се предавай, ние сме с теб, със семейството ти и аз вярвам, че нещата съвсем скоро ще се наредят. Кризата май не прощава, и в нашата фирма и в на съпруга ми намаляват драстично заплатите /не че са много големи/ и аз все си мисля как ще се справяме с 20 годишния ни заем, с парите, които даваме за терапиите на детето...но само казвам, здраве да е, ще го измислим. Помага ми, поне засега. Имаш си нас, имаш си толкова сладки бебенца  Wink, имаш семейството си, горе главата маце  Hug
Емили, изобщо да не чувам че ще пропуснеш най-хубавия ден, повечето имаме големи минуси там, аз дори отбелязвам винаги най-големия минус в този ден. Ето след вчерашния плодов, просто елиминирах плюсчето след белтъчния, е все пак съм минус 400 гр.
Нати, ясно ти е подписчето, и браво за задръжката на килцата  Hug
Ели, губиш се  Naughty
Роси, много ми хареса чантата, точно мой стил е, и аз преди месец се сдобих с нещо подобно  Simple Smile
mima1976, добре дошла пак при нас, да нямаш повече отсъствия  Wink и поздравления за минусчето!
Днес съм на варива, и снощи по късна доба готвих ориз със зеленчуци за да си взема за работа и да имам за вечерта.
Хубав ден на всички и много минусчета!  bouquet

# 418
  • Мнения: 134
добро  утро  Hug
ще се  възползвам  от  кафето
Гале, Peace
Нати, Ивайла  е   много по-добре,  давам си сметка, че  избегнахме  антибиотика  с   това, че  аз си останах в нас и  редовно я  натисках да изпие  цялата  дажба  лекарства, иначе   баба  ми я  прави  луда и  тя  и се   връзва,  от лигавене често дори  повръща   сиропите; както и да е  ходихме на преглед   вчера,  до ден-два  ще  изкашля  останалите секрети,    аз   съм на работа днес,  Иви остана с  тати в   къщи, поинеделник   живи здрави  сме на ясла  Peace

# 419
  • Мнения: 2 957
Здравейте;)
Имам въпрос.ПОнеже точно линка, където би трябвало да го пише това, не се отваря  Embarassed
Подходящ ли е режима за кърмачки? Аз кърмя само веднъж през ноща, но все пак ...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт