Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 314
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 994
Гледах Nuovomondo.
За имиграцията в САЩ в началото на 20ти век. Много ми хареса, а и някои от случките във филма се оказаха доста злободневни (аз като минала пътечката години по-късно бях много заинтригувана).

# 46
  • Мнения: 2 997
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno

# 47
  • Мнения: 3 491
Гледах Nuovomondo.
За имиграцията в САЩ в началото на 20ти век. Много ми хареса, а и някои от случките във филма се оказаха доста злободневни (аз като минала пътечката години по-късно бях много заинтригувана).
Благодаря, поръчах си го, макар че напоследък ми е доста трудно да намирам време за филми.

# 48
  • Мнения: 101
Ice Age 3. Перфектното разтоварване за час и половина в петък вечер. Препоръчвам го горещо.

# 49
  • Мнения: 2 149
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno
И аз го гледах,забавно филмче Peace

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=67423&hit=1
Този е пред-последния който гледах ,защото последния дето се опитах да го гледан ,го спрях на 20-та минута...http://www.imdb.com/title/tt1127180/
Харесвам ужаси,но не и такива дето ме разсмиват...от тъпотия.

# 51
  • Мнения: 994
Снощи гледах Caterina va in città.
Не мога да кажа, че съм много впечатлена, но може би ако бях италианка, щеше повече да ми допадне. Обаче ми напомни епизод от ученическите ми години и ми стана интересно как усетих български привкус.

блажка, мисля че ще ти хареса Nuovomondo. Аз си взех още един филм от същия режисьор и се надявам също да е толкова добър. Ще споделя.

# 52
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=162642. Филмът ми напомня  на "Самоличността на Борн".

# 53
  • Мнения: 148
Гадни момичета...

# 54
  • Мнения: 994
Снощи гледах Respiro, от режисьора на Nuovomondo. Не е лош филма, но от двата предпочитам Nuovomondo.

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Гледах последно вчера "The Hangover", филм мечта сравнен с предпоследния - Bruno
И аз го гледах,забавно филмче Peace

И на мен това е последния филм, който гледах. В момента ме чакат основно сериали, но съм свалила още два филма - "Нощ в музея"2 и "Ghosts of girlfriends".

Миналата седмица мъжът ми сподели, че негов колега го е помолил да сподели хубава комедия и той не могъл да се сети за нито една Laughing

# 56
# 57
  • Мнения: 3 491
"Revolutionary Road", и ми хареса.

# 58
  • Мнения: 994
"Revolutionary Road", и ми хареса.

И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

# 59
  • Мнения: 2 257
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.

Общи условия

Активация на акаунт