Матиращ крем със слънцезащитен фактор?

  • 5 186
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
И аз се бях насочила към Eucerin Sun Fluid, но сега май се замилсям. Разбрах за някакви слънцезащитни кремове на Талодерма та се каня и тях да разуча.. newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 636
Имам на Талодерма не е лош. Но понеже не ходя много по слънцето нямам отзиви.

# 17
  • Мнения: 1 416
И аз много се чудя какъв крем слънцезащитен да си взема, флуид по-точно. Бях се насочила към на Eucerin, но със спф 30, не 50+, че ще ми е множко това. Но се замислям сега...Кажете няколко предложения за матиращ флуид за мазна и акнеична кожа, но да е до 30 фактор най-много, не ми е необходим по-висок.  И да не е на Авен.

# 18
  • Мнения: 557
 От два дни ползвам тестер на този крем Roc Hydra + Bio Active SPF 15 за комбинирана кожа и мога да кажа че хич не е лош - дори и в жегата с малкия с количката не лъсвам.Вече се замислям дали до е той или Day Wear+  Thinking  - и двата са със един и същи фактор.Досега не съм ползвала козметика на Roc .

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
От два дни ползвам тестер на този крем Roc Hydra + Bio Active SPF 15 за комбинирана кожа и мога да кажа че хич не е лош - дори и в жегата с малкия с количката не лъсвам.Вече се замислям дали до е той или Day Wear+  Thinking  - и двата са със един и същи фактор.Досега не съм ползвала козметика на Roc .

Кажи откъде се сдоби с тестера  Wink

# 20
  • Мнения: 1 234
Аз ползвам на Avene, като този, само че 20 фактор, и съм много доволна  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвам на Avene, като този, само че 20 фактор, и съм много доволна  Peace

Матиращ ли е?

# 22
  • Мнения: 1 234
Да, незнам дали съм посочила правилната опаковка, просто така изглежда на външен вид, иначе си е Tinted cream.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 33
Понатрупаха се предложения. Аз не съм ползвала за ежедневна грижа толкова висок фактор - повечето показани са с 50. Не идва ли малко в повече? За плажа, където сме изложени за по-дълго време разбирам, но за всеки ден..., да не се получи ефект "гейша"? Laughing

# 26
  • Мнения: 557
От два дни ползвам тестер на този крем Roc Hydra + Bio Active SPF 15 за комбинирана кожа и мога да кажа че хич не е лош - дори и в жегата с малкия с количката не лъсвам.Вече се замислям дали до е той или Day Wear+  Thinking  - и двата са със един и същи фактор.Досега не съм ползвала козметика на Roc .

Кажи откъде се сдоби с тестера  Wink

Аз живея в Бояна и от местната аптека ме зарибяват  Wink Laughing  /малко ли оборот им правя   Mr. Green/

# 27
  • Мнения: 35 961
Понатрупаха се предложения. Аз не съм ползвала за ежедневна грижа толкова висок фактор - повечето показани са с 50. Не идва ли малко в повече? За плажа, където сме изложени за по-дълго време разбирам, но за всеки ден..., да не се получи ефект "гейша"? Laughing

няма такава опасност, т. е. няма да побледнееш, ако ползваш крем с висок фактор  Mr. Green
аз за себе си ги разделям така - цял ден на закрито и съвсем малко време вън - 20 /макс. 30 спф/, а повече време вън /с дете на градинката, работа с повече излизане/ - 50 спф
зимата - спф 15
но пък аз съм предразположена към 'опетняване'  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
А някой ползвал ли е от слънцезащитните пудрички,Авен имат,Клоран също.
Да даде отзиви Simple Smile

# 29
  • Мнения: 33
Няма как да избелея повече от това.
Опасявах се да не потъмнея текезесарски - ръце, крака и т.н. и лицето да си остане бяло.  Laughing
Точно за такова деление, каквото си описала си мислех, но ми се стори мааалко прекалено.
Ти ме успокои. 10х!

Общи условия

Активация на акаунт