Софийска среща на близнашки майки БЕЗ деца!!!

  • 3 576
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 727
На мен Избата много си ми харесва, всичко си е на шест там, градината е фантастична......

Оффф, големи физиономии бяха вие като си заминахте, с всяка нова поръчана каничка вино сервитьорката все повече и повече сумтеше. А като останахме само ние, чак ни се обидиха  Mr. Green

# 61
На мен Избата много си ми харесва, всичко си е на шест там, градината е фантастична......

Оффф, големи физиономии бяха вие като си заминахте, с всяка нова поръчана каничка вино сервитьорката все повече и повече сумтеше. А като останахме само ние, чак ни се обидиха  Mr. Green

еее, следващия път няма да ни пуснат.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 634
Колко канички вино изпихте, а?!  Drunk Профукахте масларките на децата, за да купонясвате! Тц-тц! Лоши близнашки майки, лоши!  Laughing Следващия път срещата трябва да е в сладкарница!

# 63
Профукахте масларките на децата, за да купонясвате! Тц-тц! Лоши близнашки майки, лоши!

Ъ, недей така с лошо, аз толкоз не мога да пия, трябва да викна и децата да помагат  Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 3 414
И торти могат да се хапнат до безпир с тези много пари. Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 022
Аааааа, моля моля - аз пари не съм получавала, нито масларовки, нито други за децата. Така че децата - на диета  Wink Мама ще си харчи нейните  hahaha

# 66
  • София
  • Мнения: 803
Само дето не продължихме в Суингинга ..... това ни беше кусура  Laughing Laughing Laughing
Next time  Peace

Общи условия

Активация на акаунт