Лятото дойде - ЧИРПАНлийката на морето да се заведе!9

  • 28 282
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277
Здравейте!
Как сте, девойки? Как е времето в Чирпан? Вали ли? Тука пред блока ни не може да изсъхне от не знам колко време.....

 #2gunfire   #2gunfire  #2gunfire

# 46
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте!
Ние с Ицко сме в Търново от понеделник.
Не в валяло, но пък е едно задушно и топло през деня.
С Ицко излизаме на разходки, за съжаление не става за басейн, поне не вали.
Рди е болен от вчера и си е у дома, мъчим се някак си да ги разделяме, да не се зарази Ицко... Joyи е някакво шоу.
Това е от мен.

# 47
  • Мнения: 800
 Rolling Eyes Лелеле къде сте всички?
От как почнахте работа нещо се губите.

# 48
  • софия
  • Мнения: 757
Днес с Ицко се прибрахме на София...някак си странно ми е. Една седмица си бяхме при нашите, сега тука тая лудница пак. Хубавото е, че следващите ни два уикенда са заети. На 11.07. пак сме на Търново, че нашите ще си празнуват рожденните дни. А по другата сме на Свиленград, девер ми на риба щял да ни води... Mr. Green

# 49
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Момичетаааа,къде сте всички???Няма никой тук!!!
И Дани вече не пише да ни побутва да се включваме!!!И Анелийка никаква я няма,добре че е Инна да отсрамва семейството LaughingАма така е-всеки зает с нещо,не стига пустото време!!
Аз имах гости,от петък вечерта свекъра и свекървата,добре си изкарахме!!!!!
Така ми се иска вече да отидем на някой басей,ама то време ли е като време,всеки ден вали,не може човек да се изпече малко,освен на солариум,ама аз не съм му привърженичка!!
Хайде надявам се някой да се включи с нещо интересно!!! Wink

# 50
  • Мнения: 286
Добър вечер,
ох момичета от както ходя на работа съм изморена спи ми се и направо нямам сили да пиша,дори рядко и чета Blush
но пък съм доволна че си намерих работа де Mr. Green
още се уча на много неща и свиквам с работата но вече съм по-спокойна посвиквам Flutter
а след първата заплата и покупките се чувствам много добре Crazy
купих си рокличка(дори днес бях с нея)пола и панталон и чанта и чехли newsm68 и като си накупих препарати и паричките посвършиха,но наближава аванс Whistling
ох и тази седмица и децата от другата ще ходят на сборна група в града много ги мисля ама няма как,ако свеки нямат работа в тяхната шивалня да ги погледа малко Thinking
ние в неделя пак бяхме на плаж и беше страхотно имам доста повече тен от предният път и разлика голяма но ме сърбят ръцете ,рамената и малко краката,но басейна е с минерална топла водичка и е супер,този път купихме на децата пояси и много бяха щастливи,а аз немога да си уцеля нещо удобен бански Wink
ще кача снимки когато мога,
лека и спокойна нощ на всички  bouquet
като посвикна с работата ще започна да се вмъквам и от там но за сега постоянно съм под напрежение и през свободното време се упражнявам разни неща,и на обедна не ходя,ям по една активия закуска и от днес по една вкусна чаша засупвам,ще взема да се вталя Joy

# 51
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
айде и аз да се разпиша......

 Както разбрахте от сестра ми, Ради беше болен миналата седмица и ни поизплаши малко. За пръв път ми вдигна 40, 3 темп, добре че Инна реагира адекватно  Hug. Гостито им се провали заради боледуването на Ради. Ицко стоеше, горкичкия, затворен в хола Sad , за да не се зарази..... На нас ни се разминаха басейните... ама така е с деца.....За едно ме е яд само, че не можахме да се видим със сестричката както трябва Confused, а толкова рядко се събираме и то за цяла седмица....
 На работа нищо ново, скуката е пълна....Добре че няма нет, че сигурно щях да ви досадя тогава  Joy
 Средата на месеца ще съм или в Чирпан или в Пловдив. Свекърите ще си дойдат и ще им гостуваме с Ради, само не знаем къде още , идват да ни вземат и където ни отведат Simple Smile. Август ще почивам целия - ще летим за Германия, още билетите не са купени, но ще летим, ако дотогава не се промени нещо....
 Утре ще ми кажат за кога ми насрочват дата за изпита -  кормуване....хич не вярвам да го взема  - още повече, че ми смениха съединител на колата и сега все едно на нова съм се качила, но да се пробвам.....А напоследък, не знам защо, като карам и инструктура ми казва "завий наляво", аз съвсем спокойно си завивам надясно, че не се и усещам даже....ей , така , предварително си правя някакъв маршрут в главата и си го следвам  Laughing

Много прегръдки от мен и Ради!

# 52
  • Мнения: 11
О,AIR като чета за колата и ми става смешно ...имам предвид за завиването.Моят мъж ме учи да шофирам и като ми каже наляво аз си завивам спокойно надясно и хич не ми пука ooooh! Joy doh Умира си от яд,изобщо не става за инструктор.В петък ходихме до с.Партизанин ,малко на хижа,само за вечерта и тогава ми позволи да карам на черния път.Много,много не тръгвам добре,но всичко с времето си,иска се практика и това си е.
Наближава ми изпита и много се страхувам smile3523 smile3523 smile3523 smile3529 smile3529 smile3529
Друга лудост ме е обхванала сега,искам да продадем апартамента в "Младост "и да си купим някаква къща .... ох,само се чудя и аз с какво да се захвана
Доре,как мина морето ,нищо не си писала.Добре дошла!!!  grinning039
И на всички учещи се шофьорки успех !!!newsm01  car003

# 53
  • Мнения: 58
Здравейте момичета, завърнах се от почивка.Прекарахме чудесно,но сега не мога да покажа снимки, на гости сме.Ние вече сме на къщата, нямам нет още там, и от работа ще надничам.
Лека вечер ,ще гледам скоро да пиша подробно

# 54
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
AIR,много кофти,че Ради е бил болен и не сте могли да се наприказвате с Инна,а и да си поиграят братовчедите!!
Ако сте в Чирпан може да се обадиш да се видим,а и най-после може да срещнем децата Grinning А за кормуването не се притеснявай и аз като теб до последно не бях сигурна в себе си и много се страхувах,ама взех книжка.Аз по принцип съм си зле с посоките и даже не вярвах,че може да се науча да се ориентирам,ама ти ще видиш как ще се концентрираш на изпита и няма да те скъсат,сигурна съм!!! newsm10Вчера за първи път се престраших да карам сама,т.е без придружител.По принцип карам всеки ден,но все гледам да има някой с мен,не че нещо ми помага,ама ей така за морална подкрепа.Ама вчера тръгнах да ходя на тае-бо,а залата е в другият край на града и до сега все ходех с една колежка,но тя отказа,а Митко не се нави да дойде с мен,даже се разревах,че ме е страх още да карам сама,ама той НЕ и аз какво да правя,качих се и......тръгнах!!!Няма нищо страшно,ама не знам,напрежение си е!!!
А за Германия много се радвам,че ще ходиш,дано тати е помъдрял!!!!
jinjer_78,така е в началото много ще се изморяваш-няма начин!!Ама после ще свикнеш и всичко ще го правиш рутинно,ще си и хапваш по време на работа,няма все да караш на активия LaughingЗавиждам ти,че сте ходили на плаж и аз искааам,ама при нас все вали през почивните дни и не можем да отидем!!!
Павлина,успех на изпита,няма от какво да се страхуваш,събираш си мислите и смело напред!!!!А ние ще стискаме палци HugА иначе къщата си е къща,ама лично мое мнение е,че сега едва ли е най-подхоящото време за продажба на имот!!!Има и нещо друго,очаква се зимата кризата да ни удари най-яко,така че тогава имотите ще са най-евтини,ако може сега да продадете,а зимата да купите ще е най-добре,амаааа нищо не се знае!!Аз пък и аз голяма анализаторка се извъдих на политическата обстановка Joy,ама така си мисля,де,като чета тук-там!!

Хайде лека вечер!!!!

# 55
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Инка, разбирам, че няма да сме в Чирпан въпросната седмица, а ще ни водят на море в Слънчев бряг... така, че ще е друг път срещата с децата....


# 56
  • Мнения: 172
Къде се загубихте всички??Няма кой едно кафенце да сложи...Ще го направя аз-като добра домакиня.Преди да седнете пускайте дакелите,че рекламата течеJoy
 


И за да не е само спам,ще ви кажа,че при мен всичко е ок.Работата върви добре.Не е голяма фирмата-освен шефката сме аз и още едно момиче.Няма много работа-имаме време и за приказки...и за кафенце...да не пропусна и сутрешното четене на вестници/работя в центъра и всяка сутрин раздават по 2 безплатни вестника/. Справям се много добре-не ми е нещо непознато,дори счетоводната програма не се налагаше да ми обясняват-работила съм с нея.До сега съм свикнала да работя под пара и тук непрекъснато искам да ми дават нещо друго да свърша-един вид работата ми идва малко и то не защото се старая да работя бързо или нещо такова,просто такова ми е темпото-така съм свикнала.Вчера след рабата минах и си боядисах косата,освен това я оформих малко-махнах вече русия цвят-установих,че се боядисвам руса само когато не се чувствам добре по една или друга причина.Първия път го направих,когато навърших 30 и ми беше много гадно,че остарявам.
Другата седмица съм на сватба...Руми-/сестра ми/ се омъжва.Сватбата ще е в Пловдив,ето в този ресторант:
http://www.djiabeach.hit.bg/wedings.html
След сватбата очаквайте снимки.Отново се отплеснах-не ми давайте повече думата,че няма да може да се вредите вие да пишете Laughing

Пропуснах да напиша-стискам палци на Поля да се представи добре на изпита...Надявам се да я приемат-най малкото защото ще има повод да почерпи/не мога да не напиша някоя глупост,ама събота сутринта след толкова словоизлеяния какво да правя../

# 57
  • софия
  • Мнения: 757
Kiki_andr много хубаво, че всичко е добре при теб. И аз за работа минавам през центъра...винаги на кръстовището на Раковска( ако ме хване червен светофар) си вземам безплатния вестник от оня мъж с червения елек. Много е лъчезарен и винаги поздравява.
Ние след малко тръгваме за Търново, че мама и  тати довечера ще си празнуват рождените дни заедно в една механа, ще сме към 20 човека. Tada
Намислила съм си на 6,7,8,9.08. да идем сами с Ици на Рибарица, само проверявам за един външен басеин.
Ами това е. Приятни почивни дни от мен, а след събитието кака ще пусне снимки.

# 58
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Кики, благородно ти завиждам за сватбата. В Джия бийч правят страхотни тържества... невероятни....Били сме там на две, особено едната беше страхотна, но и  всички гости бяха много изискано облечени и се вписваха идеално в интериора и подредбата, а същевременно стана голям купон... то е все така с военни , де  Laughing Mr. Green Mr. Green. Някои щще ме разберат за какво говоря.... Wink Wink Wink

# 59
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте,мацки!!!
Напоследък темата направо замря,хайде Дани да свиква с новата работа,че май имаме нужда от нея-да се включва по-често!!! Laughing
Кики,и аз ти завиждам за свтбата,не съм била на това място Джия Бийч,но наистина изглежда много добре,сигурна съм ,че ще се полчуи чудесно тържество с много танци и веселие!!!Руми поледно като я видях спомена май,че е в Англия!! newsm78 Сега тук ли се устанояват да живеят,а съпругът и българин ли е?
Ще чакам с нетърпени да пуснеш снимки!!!
iniici,вие ме кефите,постоянно сте на път,пантелей-пътник!!! LaughingСеста ми и те са същите като вас,а ние докатооооо се нанаканим минава месец!!!
Надявам се,сте изкарали добре,после кака непременно да пусне снимки!!!
Инка, разбирам, че няма да сме в Чирпан въпросната седмица, а ще ни водят на море в Слънчев бряг... така, че ще е друг път срещата с децата....



Пожелавам ти приятно прекарване,да съберете мноооого тен и приятни емоциии!!!
Аз днес голямо мързелуване му дръпнах,то и времето беще предпоставка за това!!!Само преди обед отидохме да пием кафе в една сладкарница и хапнахме тортички на Неделя,после сън следоббед до 17.30 EmbarassedГоляма съм поспалана,само ме остави и мога цял ден да откарам в леглото,но напоследък не ми се удава често!!! Cry

Хайде успешна нова седмица!!!!

Общи условия

Активация на акаунт