Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Запис и лека вечер!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
Деси, писах ти и на лични, хич не помня... Ще питам майка ми.

# 17
  • Мнения: 5
Честит празник на всички именици! Да са живи и здрави и много много щастливи!  bouquet

Ние сме добре. Вчера ходихме на ортопед, ставите са добре, и нямало проблем да седи вече. Тази седмица ходиме и на физиотерапия, която много го изтощава и след нея спи по 2 часа без да се буди Crazy Хапваме си зеленчуково пюренце за обяд, и сутрин и следобед м/у храненията по малко плодово. Вчера му дадох бананова каша на храненето в 18,00 часа и даже и от лигавник нямахме нужда, нищо не изпусна Laughing /на Хумана взех/. Вече и говори някакви си негови думички и в петък каза ма-ма. Не вярвах че може така да се накефя, защото знам че не осъзнава значението и, ама ми стана много кеф Heart Eyes
Иначе не застава на едно място и за минутка, само се върти и обикаля леглото Grinning
Това е засега от нас, бързо оздравяване на всички болнички и много Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 508
Ехеее, нашето най-голямо бебе! А лази ли, Тони?

Леле, бананова каша, аз като почна да захранвам, ще подяждам детето! hahaha

# 19
  • Мнения: 360
Сватя какъв свински грип те гони Joyайде стягай куфарите и ходом марш след мен в лудницата(нали башкиселяка там ме  прати)ей майче Мечи го измисли това с башкиселяка и много ми хареса.айде лека да спинкате кротко
Гери нещо я няма да не би Гошко вече тотално да я е побъркал Laughing
а Инче така не може да яде моя зет дърво Naughtyнахрани го това дете милото,къде ще спи после hahahaстрашна снимка Hug

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 22:56 от alximika

# 20
  • Мнения: 5
Атмосферче аз го подяждам с плодовите пюренца, особено с крушата Blush Та сега като взема и такава каша незнам кой колко ще изпапка Grinning
Иначе не лази още, вдига дупарата нагоре ама много малко се измества напред. Е миналата седмица го оставих посредата на спалнята за да отида до тоалетната, и като влезнах в стаята беше на края на леглото, по корем, главичката му висеше, а той си разглеждаше пода Shocked Направо ми спря сърцето, как го е направил тоя номер незнам newsm78

# 21
  • Мнения: 25
Сватя какъв свински грип те гони Joyайде стягай куфарите и ходом марш след мен в лудницата(нали башкиселяка там ме  прати)ей майче Мечи го измисли това с башкиселяка и много ми хареса.айде лека да спинкате кротко

Аз, аз.... newsm47

Деси, такова нещо (като палатка, с ципове, има и дюшече малко, може бебо да спи вътре) има в София, в Пигис Хаус, 135 лв. на промоция, иначе е 150 ако не се лъжа.

Лекаааааааа и поспаливаааааа

П.С. Моят любим е командировка, майка ми спи при мен и след като Мишето яде към между 4 и 6 (всяка нощ е различно вече) след сутрешното събуждане и го давам и доспиваааааааааааам!!! Та ще почета малко книжка на спокойствие, няма да спинкам още. Такъв кеф - книга и тишина... Само съседката отгоре да не преви секс като снощи, че ми нарушава идилията  newsm61
Алхимиче, и аз съм в редичката с куфарите, нали знаеш  smile3534 newsm08

# 22
  • Мнения: 5
Честит Имен ден на всички празнуващи днес!  bouquet

Цитат
Да ви кажа сега новото ми притеснение. Ама няма да ми се смеете, моля ви!  Дошли са сега контрагентите на мъжа ми, американци. И сега ме е страх да не са ни донесли някой грип от вносния....   Срам ме е, ама Дорето ще ме разбере


 Joy Joy Joy
Ама и аз тук голям страх бера с тоя свински грип,а моя мъж изобщо не се впечатлява #Cussing out Бил грип като всички останали Naughty

Цитат
Нашата първа дума беше още на два месеца, моля ви се!

ЪГЪЪЪЛ...

 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779

Нашата първа дума беше още на два месеца, моля ви се!

ЪГЪЪЪЛ...
Joy hahaha

# 24
  • Мнения: 192
Има ли нощни птици? Нашият хубостник не спи, яде, повръща, преобличахме боди, рева (май пак получи колики и това ще да е от ябълковото пюре). За капак една гадна гадина - тлъста черна хлебарка се заразхожда по пода из спалнята и аз хоп на леглото. Сега съм избягала с бебе в кухнята и не знам как ще се върна да спя там, настръхвам от тези хлебарки. Много са ми противни. Днес ще се ходи за отрова, няма начин. Тези проклетии изпълзяват от канализацията. Аз обикновено запушвам сифона в банята с една бутилка белина отгоре, а сега видях, че съм я разместила и тази твар това е чакала.  Close
Нашата първа дума от самото раждане на Крис е ма-ма, ама сериозно. Той просто си мънка тези срички или мъммм, мъ-мъ, А понякога направо реве така и аз му се кефя много  Laughing
Толо, Раличка обра всички точки с тази снимка, уникална е ! Grinning

# 25
  • Мнения: 566
здравейте и от мен да се запиша и аз в новата темичка че току виж сте я изписали.Теди  Hug
Аз пък се наспах  ooooh!,беба се събуди в 5.30 да яде и аз като се опулих и няма заспиване,станах проснах си прането  и сядам малко на компа.Луда жена ,луда децата спят а  аз  се чудя кво да свърша Rolling Eyes.

# 26
  • Мнения: 9
Добро утро!
Като гледам и аз съм за лудницата. Бебо спи, а аз от 5,00 не мога да заспя, само се въртя като пумпал. Ама моя е виновен, имаме си ритуал, сутрин като тръгва за работа винаги идва да ни каже Чао и да ни целуне(то май и това е единствената целувка напоследък newsm78)
Хайде да закусим заедно, че после може и разходка да ни огрее, като гледам какво слънчице пече Grinning

# 27
  • Мнения: 263
 Добро утроооо  Grinning (за някой мноооооого добро Wink )

 Мама и тати хич не спаха тази нощ, ама от хубаво Wink Лелееее такъв маратон от бебеправещия период не си спомням  Embarassed Сега сигурно цял ден ще се прозявам покрай бебси, ама пък съм сууупер доволна (все едно съм на транквиланти, даже кафе не ща  hahaha ).

 Толо, Раличка е един път! А за Бо не се притеснявай - виж как хубаво си хапва детето Simple Smile Аз  сега поръчах от май тойс лигавници, та имам и за двамата, спокойно Wink И на сватбата ще им вържем по един.

 Вчера реших да не мъча повече детето с тия ранните моркови и след 5 дни тормоз (аз давам, тя плюе) минахме на картоф. Ей, голямо облизване беше! Определено й хареса повече. И както казахте мама после хууубаво облиза купичката след детенце. Хватката е да не слагам АМ вътре, че става мнооого гадно и нито беба, нито аз го ядем.

 Сегааа, да ви кажа за Бряста. Сайтът е много хубав, но за съжаление има малко общо с действителността. Както и Ками каза, първият и най-основен минус е, че е БАШ на магистралата! Т.е. прах, газове, шум - всичко е налице. Всеки ден минавахме от там преди година и нещо и все се смеехме на тия ентусиасти, дето се плацикат в зеленясалата водица на басейна (само да вметна,че цяла зима водата не се източи, плуваха празни пластмасови бутилки вътре, а на пролет не се подмени изобщо, само метнаха 3 кофи химия вътре и това беше  #Crazy). Освен това на 200м. преди и 200м. след Бряста има "труженички" и самата мисъл, че често отсядат там с тиражийте ме спира дори да седна на стол там (кой знае какво ще лепна). Да не забравя, че келешите си правят гонки там, защото участъкът е прав. Толкова по темата с Бряста. Пак казвам, ако речете -там сме.  Wink

 Вчера се разходихме в Арбанаси с моята септемврийска дружка и бебоците и установихме, че извън сезона там е много спокойно и хубаво. Има парк с големи дървета и асвалтирана еко пътека до конната база. После ядохме чудна мелба в един съвсем нов хотел: ето този . Предлагам ви да хвърлите едно око и на този сайт за самото село Арбанаси. Ако кажете, може и по-конкретно да потърся.  Peace

 Хайде хубав ден от нас!

 Теди,   bouquet

# 28
  • Мнения: 945
Аз като никога в ранобудните.

Браво на захранващите. Аз веднъж попитах педито и тя отсече, че е рано. Вече сме на 4 месеца.
Хич не бързам. Едва се оттърва детето от повръщане. Още връща по малко от време на време, но фонтаните ме притесняваха повече. На кърма е. Някои дни ми намалява осезаемо  но после пак тръгва. Сега съм в стиснат период и горкото същество яде през два часа.

Какъв е този кекс бре. Моя Игличко не ще да ме погледне. Явно има психологическа бариера човекът.

# 29
  • Мнения: 89
Добро утро наспани и ...мами,които сте сякаш на транквиланти! Laughing

Марте,добре,че каза за "Бряста"! #Crazy Аз така му се бях наточила...Щях да убия там някого,ако бия толкова път с две деца и условията не съответстват на представата,която сайтът дава! А за Арбанаси нали пък казвате,че лятото,заради липсата на канализация,там миришело... newsm78 Или се лъжа нещо?

Ох,голям рев..ще се приспиваме..

Общи условия

Активация на акаунт