Какво харесват мъжете ...

  • 9 688
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 448

Ако ви трескат как треба, през деня нема да си мислите за секс.


Ако не се мисли през деня за секс и вечерта няма да дойде желанието.  Wink
Пък и апетита идва с яденето, колкото повече ти харесва нещо, толкова повече го мислиш и желаеш. Тия дето не им се нрави секса не се и сещат изобщо.
Много би ме притеснил мъж, който не мисли за секс през деня. Сигурно изобщо не му става п*****а.  Tired

# 196
  • Мнения: 1 081
Пък сега без интимност честно казано не ми е интересно вече. Мързелива съм и по капризна.

То и в тройката има интимност, няма как да няма когато си по гол задник  Mr. Green
Също така и чуства може да има - зависи от партньорите, може да са си близки приятели примерно...
Аз лично не бих се навила на тройка със случайни партньори  Flutter    Whistling

Hug
Спокойно - всичко се дължи на незадоволеност.
Ако ви трескат как треба, през деня нема да си мислите за секс.


Не съм съгласна Naughty

От както ме трескат как треба, и свършвам по няколко пъти, съм се пристрастила към секса  Whistling Mr. Green

# 197
  • Мнения: 3 641
Ех, мацки разбрахте ли колко сме незадоволени тука ние. Мога да си мисля по всяко време и след качествен секс сутринта/като днес/. Пък и тук се забавляваме, явно ти много сериозно приемаш нещата.

# 198
  • Мнения: 7 947
Аз пък единствено с не-близки бих правила тройка - близките приятели не са ми чукане, а за други неща  Wink
Иначе това, че мислиш за секс далеч не значи само, че си незадоволен.
Аз правя редовен секс, да не кажа и по няколко пъти на ден понякога  Mr. Green
Това не смъква желанието ми, нито ме кара да не мисля. Нещо, като ти е хубаво, е как да не го мислиш и желаеш все повече  Joy

# 199
  • Мнения: 62
  Hands Clap
Якътъ` раутъ майнъ.Хубав край - хубави хора... bg

# 200
  • Мнения: 1 081
  Hands Clap
Якътъ` раутъ майнъ.Хубав край - хубави хора... bg

Не ми оспамвай темата, ми вземи да отговориш на някои от впросите  Whistling

Аз пък единствено с не-близки бих правила тройка - близките приятели не са ми чукане, а за други неща  Wink
Иначе това, че мислиш за секс далеч не значи само, че си незадоволен.
Аз правя редовен секс, да не кажа и по няколко пъти на ден понякога  Mr. Green
Това не смъква желанието ми, нито ме кара да не мисля. Нещо, като ти е хубаво, е как да не го мислиш и желаеш все повече  Joy

За близки и тройка имах предвид, че понеже си имам мъж, не бих включила съвсем непозната жена, а по-скоро позната или приятелка, според зависи дали аз имам апетити към въпросната дама  Twisted Evil

От поста ти излиза, че хем правиш редовен секс, хем си незадоволена  newsm78

# 201
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Hug
Спокойно - всичко се дължи на незадоволеност.
Ако ви трескат как треба, през деня нема да си мислите за секс.
Точно обратните наблюдения имам.

На мен също ми харесва да гледам две жени.
Обаче има една, която не ми трябва да я гледам, гласа й ми действа страшно еротично. Замисляла съм се, дали бих пробала с нея (ако ми се отдаде случай), ама по-скоро не бих. Предпочитам да й слушам гласа. Как му се вика на това...  newsm78
На това му се вика - "хем ти се иска, хем не ти стиска".  Mr. Green

Знам,че не много по темата ,но бихте ли опитали с двама мъже? Crazy В смисъл харесва ли ви, присъства ли като сцена във фантазиите ви?
Съответно предполагам,че мъжете биха участвали с удовоствие в такава сцена Simple Smile Или се лъжа?
Лъжеш се.

# 202
  • Мнения: 1 081

Пък и апетита идва с яденето, колкото повече ти харесва нещо, толкова повече го мислиш и желаеш. Тия дето не им се нрави секса не се и сещат изобщо.

Абсолютно вярно  Crazy

Джени, на повечето мъже би им харесало да са с повече от една жена, вместо с една жена и още един мъж /лично мнение/  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 593
...Как му се вика на това...  newsm78
На това му се вика - "хем ти се иска, хем не ти стиска".  Mr. Green

Сигурно си прав.
Ама работата е там, че дори и да ми стискаше, пак нямам никакви шансове.  Tired

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 14:33 от cybercat

# 204
  • Мнения: 7 947
  Hands Clap
Якътъ` раутъ майнъ.Хубав край - хубави хора... bg

Не ми оспамвай темата, ми вземи да отговориш на някои от впросите  Whistling

Аз пък единствено с не-близки бих правила тройка - близките приятели не са ми чукане, а за други неща  Wink
Иначе това, че мислиш за секс далеч не значи само, че си незадоволен.
Аз правя редовен секс, да не кажа и по няколко пъти на ден понякога  Mr. Green
Това не смъква желанието ми, нито ме кара да не мисля. Нещо, като ти е хубаво, е как да не го мислиш и желаеш все повече  Joy

За близки и тройка имах предвид, че понеже си имам мъж, не бих включила съвсем непозната жена, а по-скоро позната или приятелка, според зависи дали аз имам апетити към въпросната дама  Twisted Evil

От поста ти излиза, че хем правиш редовен секс, хем си незадоволена  newsm78

Е от кое пък излезе, че съм незадоволена сега  Joy

# 205
  • Мнения: 1 081
 viliko,
Писала си ` Иначе това, че мислиш за секс далеч не значи само, че си незадоволен `   Mr. Green

# 206
  • Мнения: 7 947
Е именно де - аз по много мисля за секс, но не щото съм незадоволена... ти можеш ли да тълкуваш  Joy

Общи условия

Активация на акаунт