СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ,но къде??? В очакване на 02.07.

  • 19 787
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 587
Mили майчици, моето дете не е писало в " белите " листи задачите със свободен отговор и сега сме в голяма тревога дали ще се зачетат ако са верни. Моля, ако някой знае със сигурност как стои въпроса да пише, че сме в голяма паника. Квесторите били попитани и отговорили че не знаят защо са белите листи ooooh!
Цитат
За задачите със свободен отговор в листа за отговори е оставено празно място.
Използвайте това място, за да запишете своя отговор.
Ако след това прецените, че записаният свободен отговор не е верен, задраскайте го с
хоризонтална черта и запишете над него отговора, който според Вас е правилен.
Това е записано преди самия тест #2gunfire

# 31
  • София
  • Мнения: 1 634
shiva58 ,
Казабланка пише в предходната тема/вече заключена/ , че е говорила с РИО и дамата казла, че се гледа само бланката с отговорите - виж поста й - около 34-35 стр мисля беше,..

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 21:32 от Lady-B

# 32
  • Мнения: 587
Lady-B ,
аз съм дъщерята.

Много ама много ти благодаря! Нямаш представа как ми олекна на сърцето!  newsm51

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Поздравления за всички деца, които стоически издържаха на изпитанието!
Аз също съм за труден изпит, но този точно направи нашите деца, които не са учили в МГ, неконкурентноспособни. Аз съм за различни изпити в МГ и ЕГ, както беше по наше време. А днешният тест беше чудесен за изпит в МГ. Така или иначе, математиката ни дойде донемайкъде и до края на ваканцията е строго забранена за дъщеря ми.

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Поздравления за всички деца, които стоически издържаха на изпитанието!
Аз също съм за труден изпит, но този точно направи нашите деца, които не са учили в МГ, неконкурентноспособни. Аз съм за различни изпити в МГ и ЕГ, както беше по наше време. А днешният тест беше чудесен за изпит в МГ.

Подкрепям!
Поздрави на всички! И ние пътуваме за морето ще се четем след 4 юли. Grinning

# 35
  • Мнения: 2 433
Поздравления за всички деца, които стоически издържаха на изпитанието!
Аз също съм за труден изпит, но този точно направи нашите деца, които не са учили в МГ, неконкурентноспособни. Аз съм за различни изпити в МГ и ЕГ, както беше по наше време. ....


 Peaceточно това имах в предвид

# 36
  • София
  • Мнения: 1 634
Shiva58-щерката, разпускай вече! Simple Smile

Аз късно се приземих , но утре също смятам да звънна в РИО - teen-овете са се шашнали яко! Казали им квесторите в някои училища, че ако не пишат на беловата, няма да им се зачетат СО-отговорите на теста!?...  Тъпа работа!,..  

Добре, че Казабланка е успяла да звънне, че да не се притесняваме Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 634
ПРИЯТНА ПОЧИВКА на Ellytza и  Скубиду!

Както и на всички останали, които ще предпочетат този начин на "изчакване"! Simple Smile

Хубаво време и пълен релакс!
 newsm41  grinning039  Nature Partly Sunny

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 465
Мили майки,задачите са били чудесни!
Моето детенце е едно от двете,които са освободени от този изпит, но въпреки това ми беше интиресно какво са дали.
Какво да Ви кажа....на мен задаите ми харесаха.Напълно решими и някои дори интересни.
Като цяло смятам,че тестовете че и по БЕЛ,и по математика бяха премерени без залитания.
Желая на всички късмет още на първо класиране!
ПП.Много късно открих форума,но вече се чувствам сред съмишленици!!!

# 39
  • Мнения: 497
Знаток,  УАУ, респектирана съм.  Силата (jedi) днес е била с вас. И нека силата да бъде с вас и занапред е моето пожелание към детето ти.
Отчет дотук при нас. По БЕЛ 63 (евентуално 64, ако му дадат една точка на отговора, който е с две думи, но едната е сгрешена) - без преразказа и 72 точки от днес, като на две задачи не помни отговора и затова си ги е зачел за грешни, ако случайно са верни -уха, още по-добре. Аз съм страшно доволна от детето, не очаквах този резултат, защото той се страхуваше най-много именно от логическите задачи.
Не мога, не искам и няма да кажа да кажа - "можеше и повече". Просто нямам право, защото аз съм пълен гьон по математика, добре, че се се намесили и чужди гени Joy Joy Joy
Не сме писали нищо и ние на т.н. новопоявила се "белова".
shiva58, виж мой пост по този въпрос в предишната тема на една от последните й страници-и споко, както казах, с тия белови до следващия репотраж по БТВ. Joy Joy
Но Лейди-б е права, че до излизането -официално на резултатите всичко са сметки без кръчмар (майките от 6 клас -допълвате ли си фразеологизми??, че гледам като се сетя да включвам по някой). Затова и не мога да се отпусна  още. Ще си ме държи докрая шубето.  

# 40
  • Мнения: 497
Писали сме 100 човека едновременно.
Ирина Б. - щом са ти били толкова интересни и лесни задачите, моля те поне си смени аватара, защото това не са думи, които отиват на блондинка.
А така - моля ви звънете  утре в РИО и вие, все пак ...и пишете..

# 41
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Мили майки,задачите са били чудесни!
....................................................
Като цяло смятам,че тестовете че и по БЕЛ, и по математика бяха премерени без залитания.

 Joy Joy Joy Два вица един след друг - голям смях  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 754
Мили майки,задачите са били чудесни!
Моето детенце е едно от двете,които са освободени от този изпит, но въпреки това ми беше интиресно какво са дали.
Какво да Ви кажа....на мен задаите ми харесаха.Напълно решими и някои дори интересни.
Като цяло смятам,че тестовете че и по БЕЛ,и по математика бяха премерени без залитания.
Желая на всички късмет още на първо класиране!
ПП.Много късно открих форума,но вече се чувствам сред съмишленици!!!

Малко надменно звучите - като демонстрация на сила. а може би това не е вашия форум... късмет и занапред на детето ви

Казабланка - браво!!! Детето е на шест  Laughing

# 43
  • Мнения: 139
Здравейте,
Аз имам осмокласничка и синче 6-ти за 7-ми.
Миналата година също имаше логически задачи. Не влизаха в материала по старата система, но знаехме , че ще ги има и за това се готвехме на курсове и от сборници да ги решаваме.
Въпросът ми е : в новите учебници по математика за седми клас пак ли не са включени логическите задачи?
Защото без подготовка е трудно да се решават, ако имаш кратко време, както е на изпита.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 634
Ирина Б., радвам се , че сте освободени и все пак проявявате любознателност! Ще споделите ли в кое училище сте все пак? Защото тези 2-3 освободени деца, ако не се лъжа, са от СМГ?!.. Ясно е, че подготовката там е различна
Не сте открили този форум, защото не сте имали нужда от "съмишленици", мисля, че и сега нямате - нали сте освободени, класирани вече? Тук сме от другия отбор - на тези, чиито деца се бориха за всяка точка на двата теста! На тези, които преодоляха  притесненията и се мобилизираха до край! Затова аз отново ще кажа:

БРАВО НА ВСИЧКИ ДЕЦА, които се явиха на тези изпити!!!

Това ги прави вече победители!


Средностатистическото мнение до момента /изчетох и други форуми в нета, говорих с 3-4 учителки по математика/ е,  че теста е бил доста труден!
Да, с труден тест се отсяват знаещите, разбиращите математиката деца, но да се каже, че задачите са били "чудесни" и "премерени" не съм много съгласна!
Днес една учителка правилно се изказа , докато чакахме децата да излязат: "Къде е безплатното образование в България?"  


Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 22:09 от Lady-B

Общи условия

Активация на акаунт