Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 86

  • 29 642
  • 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Запис и в тая тема.Благодаря,че харесахте недоизпипаните ми биберони.Малко съм в черна дупка и забравих да спомена,че идеята е на Skai,която ми прати линк с такива кексчета на ЛС.
Skai,благодаря ти много.
  bouquet

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
bubolinkata, страхотни торти. Умело си съчетала всичко в тях.

antoan2006, явно не носиш на критика, но и това го има понякога. Казах какво не ми хареса и какво не бих сложила или направила аз - не говорих въобще за броя на розите. А за моята 50-ка, както виждаш по цифрите има много нежна украса- почти голи са, но и ти си имаш мнение и аз го приемам като нормално.

Благодаря на всички за мнението, представям си как на дечицата ще им грейнат очичките утре при вида на тортата. На едно от празненствата бях в дома - милите толкова много скачха и се радваха.

# 32
  • Мнения: 1 461
доня КОПРИВА  аз правя точно така с рецептата на Котка  правя си какаови или шоколадови  платки и слагам от тази упадъчна трюфел торта  Peace, между платките и сиропирам с шоколадов сос от тортената библиотека и  винаги обирам овациите  Grinning последният път ползвах заквасена сметана на Мегле вместо готварска  Peace

bubolinkata  прекрасни торти , картата е върха с четка ли я рисува

Антоан юбилеината торта е много хубава ,  за съвета Към Нат за дъгата и аз ще се възползвам  Peace Grinning

Албенче много красиви торти  Hug  bouquet

Tandoori малко извън тортената тема но за Ниагара които е между Канада и САЩ ли говориш ако е така ще се радвам да покажеш малко снимки  Blush Hug

# 33
  • Мнения: 2 185
Пепи, нали знаеш " Клиенти какво да ги правиш"  Wink . Предполагам, че това са си поискали хората, затова и Антоан така я е направила, а щом е получила и още 2 поръчки значи наистина е било това, което са искали. Такива коментари не винаги са уместни и не правят добро впечатление  Peace

Буболинка пиратската торта е страхотна   bouquet

ЧРД на Дидка!

# 34
  • Мнения: 1 329
Буболинката,

абе имай милост бе жена. Пиратската торта е върха, картата, палмата, сандъкът със скъпоценности...изпипана до най-малкият детайл. Кажи палмата как я направи? Доста реалистично изглежда и кокосовите орехи как закрепи?
Предполагам е от ГММ - бавносъхнеща?

Честита годишнина от църковния брак! Много щастие и много любов и да заведеш мъжа в Куба...
и ние разделихме гражданския от църковният брак...на една и съща дата, но вторият - 5 години по-късно

# 35
  • Мнения: 7 091
и ние разделихме гражданския от църковният брак...на една и съща дата, но вторият - 5 години по-късно

И ние така Simple Smile, през 5 години Simple Smile.

Буболинката, страхотни са!!! Hug

Кари, ще пусна в американската тема малко по-късно.  Peace

Силрай  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 315
bubolinkata тортите са върха smile3501Не можеш да си представиш какви викове бяха покрай мен от страна на моя син като видя пиратската торта Crazyв момента е на тема карибски пирати.Почна да мрънка за такава торта.Момичета просто сте вълшебници!!!Като влезна в темата много трудно ставам от компа EmbarassedВсе пак МОЛЯ да ми отговорите на въпроса,ИЗВИНЯВАМ СЕ,ако е глупав и отнемам от ценното Ви време HugНали трябва да тренирам,за да показвам и аз такива торти Whistling  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 091
Все пак МОЛЯ да ми отговорите на въпроса,ИЗВИНЯВАМ СЕ,ако е глупав и отнемам от ценното Ви време HugНали трябва да тренирам,за да показвам и аз такива торти Whistling  bouquet

А какъв е въпроса? Simple Smile Върнах се назад, но не видях какво си питала? newsm78

# 38
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Питанка-когато пренасям трансфера в/у тортата сметаната май няма да остане гладка,как да я загладя?Или да използвам някакъв крем?Помогнете на невежата Embarassed
Това е въпроса ама аз не знам и си трая Simple Smile
Буболинка пак си представила страхотни торти - занемях на картата.
И аз май ще бъркам торта за нашата годишнина въпреки че не съм особено в настроение та май ще спретна едни Пламъци а-ла-Пепи че тя си се украсява сама тортата пък и е в унисон с вътрешното ми усещане ....

Редактирам се че видях поста след мен на Наталинка - Да ти е жив и здрав рожденника - тортата е чудесна не знам какво не ти харесва на теб самата.

Видях че има и много други празнуващи, но няма да успея да ги изброя поименно та ще им пожелая на всичките ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ.

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 21:49 от shemet_neveroiaten

# 39
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ох, най-сетне сядам да почина...
Партито мина с голям успех и Дани беше много доволен и от тортата и от подаръците (нищо, че тортата беше в моите очи пълен провал)...



Та ето я измъчената торта - дъгата така и не успях да я изправя, а наистина нямаше време за друга. После айсинга не ми се получи добре и леко се разливаше, та облаците (това са облаци ако се чудите Whistling) се поразляха.... Мда, определено тортоправенето не ми върви добре тази година... а като гледам вашите шедьоври ( Буболинка - без думи съм...#Crazy  bouquet) и съвсем се комплексирам.  Crazy

Рая страшно много ми хареса вариацията ти на тема цици (аз иначе не съм по този тип торти). Много семпло и изпипано!

Raulista, чуден трансфер! На Рафаелото вървят бадеми, щом не искаш плодове.

Албенка, невероятна си - толкова торти - една от друга по хубави и изпипани.

ПС. А ето го и рожденика:)


# 40
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
А, докато не съм забравила.
Копривке, като гледам тази сателитна снимка и ми напомня страшно много за картината на Ван Гог "Звездна нощ". Ако искаш погледни в Гугъл - има много и различни идеи за постигане на тори ефект - http://www.google.com/search?q=van+gogh+cake&hl=en&clien … ;start=0&sa=N 
Аз може би бих рисувала директно върху захарното покритие. Hug

# 41
  • Мнения: 2 708
Аз вместо запис, да си кажа, че много ми хареса от предишната тема на Рая "циците". Много яки, силиконови, гладки, абе страшни цици. Чак да му завиди човек на туй момиче hahaha hahaha hahaha Аз тия, без зърната по-ги харесвам Wink

Буболинка, рисунката ти е много добра, а пък на Нат тортичката е мнооооого хубаво усмихната - и тортата и рожденика Heart Eyes

И да не е само спам, специален поздрав за Виолетката и Дарилка, за съдействието относно едни накрайници Wink Wink Wink - Първи упражнения за една бърза домашна тортичка, която пък е с остатъци от блатове, по идея на Ванчето (жива да си) си ги събирам най-редовно и си ги държа в камерата и ето - дойде им времето. Joy Joy Joy Сигурно да ги бях изхвърлила, щото от тук от там, на всяка отделна торта - не ми изглеждат много, ама човек като ги събере - ей на - цяла торта с 4 слоя "блат", а и още има Simple Smile

Домашна тортичка и парченце - една след друга са снимките.


# 42
  • Мнения: 3 861
Крисче, ти нямаш сърце бе миличка...
аз ако знаете що блат съм изхвърлила напоследък, уф че ме е яд...

Буболинка, и двете ти торти са страхотни, но от пиратската карта занемях
НЕВЕРОЯТНА!!!

Наталина
, много е свежа тортата, браво! Не се ядосвай за дъгата. И така е добре Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепи, нали знаеш " Клиенти какво да ги правиш"  Wink . Предполагам, че това са си поискали хората, затова и Антоан така я е направила, а щом е получила и още 2 поръчки значи наистина е било това, което са искали. Такива коментари не винаги са уместни и не правят добро впечатление  Peace


Ей, ама пак аз излезнах кривата. То вече човек да не изкаже мнение.

Спирам да пиша в темата.... то е ясно че развитие никога няма да има. Все пак това е форум и всеки има право да изрази мнението си, нали???

# 44
  • Мнения: 1 271
Пепи, извинявай, че се намесвам, ама мисля, че Шеметчето нямаше предвид теб, с този коментар  Wink
И още, ако спреш да пишеш в теата, абонирам се за тортите, които правиш да ми прщаш всеки път линк, защото аз от друго мога да се лиша, ама от картинки с твоите торти-....ТрУдноооооо!!!

Ванче, и аз подкрепям идеята за Титаника!!!  Grinning

Нат, да ти е жив и здрав рожденника!Много красиво ичаровно дете имаш-извинявам се за офф-а, ам не се стърпях  Embarassed
За дъгата сега чета предната тема подробно, сетих се, чеможеше да я подпреш с облаци айсинг....Малко късно, ама така е като липсва време за четене...

Общи условия

Активация на акаунт