Време не губи,БАНЯТА си покажи! -11та тема

  • 119 501
  • 829
  •   1
Отговори
# 45
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Calypso, били споделила какви са цените на плочките ти ?

Доколкото си спомням са 42 лв. на кв./м, а фриза е 17 лв/бр.

Ех, много скъпи тези душове, ама колкото повече ги гледам, толкова повече ми харесват... newsm78

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Прекрасни бани!  Peace Нареждам се и аз в тази хубава темичка да събирам идеи, че много ми се иска да си направим и ние нова баня...  Blush

# 47
  • Мнения: 336
Calypso, това на картинката е душ с две глави на Grohe. Ето ти два линка: http://www.grohe.bg/t/11_13281.html и http://www.grohe.bg/t/11_13281.html
Аз отдавна ги гледам, но никъде по сайтовете не мога да намеря цена, а и по принцип не съм попадала на цена за техни батерии и душове.  Ако някой може да даде и цени ще е много добре.


И аз се питам от къде такъв душ?
Като обяснявам  по магазините и,всички вдигат рамене amiiii

Не знам кой е официален представител на grohe, но се сещам за дистрибутори - Сигно и Керамик Бул

# 48
  • Мнения: 4 916
Записвам се да следя.
Очертава ми се да правим ремонт на баня дистанционно - аз в един град, банята - на 500 км.

# 49
  • Мнения: 206
Calypso, можеш ли да кажеш къде има магазини на тези Полколорит?
murzel, виждам , че живееш в Сф , плочките ги гледах в сайта на Керанова , цените са същите . Ето:
http://www.keranova.org/product.php?R=1&SR=14&p=578

# 50
  • Мнения: 20
Calypso, това на картинката е душ с две глави на Grohe. Ето ти два линка: http://www.grohe.bg/t/11_13281.html и http://www.grohe.bg/t/11_13281.html
Аз отдавна ги гледам, но никъде по сайтовете не мога да намеря цена, а и по принцип не съм попадала на цена за техни батерии и душове.  Ако някой може да даде и цени ще е много добре.


И аз се питам от къде такъв душ?
Като обяснявам  по магазините и,всички вдигат рамене amiiii

Не знам кой е официален представител на grohe, но се сещам за дистрибутори - Сигно и Керамик Бул

Eurocomm2000 не са официален представител, но пък имат цени на сайта:

27004000 Grohe душ система 1068.00
2700500 Grohe Фрихендер 1068.00

Първата е с видим шлаух, а втората е за вграждане.



Идеята на този душ е че може да се премести така че да пръска отстрани, а не отгоре.

На българския сайт на Grohe си има адреси и телефони:
Tърговско представителство „Grohe AG“ България
Бизнес Център Слатина
Ул. Слатинска 1
1574 София
България

Тел. +359 (0) 2 / 971 99 59 , 71 25 35
Факс. +359 (0) 2 / 971 24 22
Интернет: www.grohe.bg
E-Mail grohe-bulgaria@grohe.com

Евентуално може да проверите и в Топливо - на Солунска или в една пряка на Джеймс Баучър (при Кемпински) дали няма да имат по конкурентни цени.

# 51
  • Мнения: 326
Моля някоя от вас която е от Варна да ми каже къде да отида за да си купя душ кабина че тук при нас само боклуци продават ooooh!
През интернет не искам да си поръчвам че аз докато не я видя и пипна няма да я взема Laughing
До Сф.не ми се ходи че ни е много на далеко и ще ни излезе златна

# 52
  • Мнения: 299
ХрисТа, мерси за информацията за Юроком.

# 53
  • Мнения: 73
Моля някоя от вас която е от Варна да ми каже къде да отида за да си купя душ кабина че тук при нас само боклуци продават ooooh!
През интернет не искам да си поръчвам че аз докато не я видя и пипна няма да я взема Laughing
До Сф.не ми се ходи че ни е много на далеко и ще ни излезе златна

Ти как си представяш душкабината ? Какви размери ти трябват ? А и не всички магазини във Варна имат сайтове, така че няма да е лошо да се поразходиш Simple Smile

# 54
  • Мнения: 22
В магазина на Топливо на Солунска има неща на Грое. В момента даже имат намаления на някои от смесителите & душовете. Само че не съм сигурна дали има този вид душ.

# 55
  • Мнения: 326
Моля някоя от вас която е от Варна да ми каже къде да отида за да си купя душ кабина че тук при нас само боклуци продават ooooh!
През интернет не искам да си поръчвам че аз докато не я видя и пипна няма да я взема Laughing
До Сф.не ми се ходи че ни е много на далеко и ще ни излезе златна

Ти как си представяш душкабината ? Какви размери ти трябват ? А и не всички магазини във Варна имат сайтове, така че няма да е лошо да се поразходиш Simple Smile
Ами искам по-голяма кабина.Може да е 100/100 или 120/80.
Аз искам точно това да направя-да се разходя до Варна.Нямам намерение да си я купувам през интернет Grinning

# 56
  • Мнения: 20
В магазина на Топливо на Солунска има неща на Грое. В момента даже имат намаления на някои от смесителите & душовете. Само че не съм сигурна дали има този вид душ.

Ами аз и това съм споменал, само че кой да чете. Юроком съм го дал само защото има цени. Иначе там няма да го има със сигурност душа - ще трябва да си го поръча.

# 57
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
След няколко месечно прекъсване в ремонта,най-накрая вчера поръчахме шкафа за мивката и шкаф-колона.Така,че скоро дано завършим най-накрая тази баня.Всъщност наложи се вече да я ползваме ,т.е само душа де,че изгоря бойлера в старата баня и докато го сменим,ползваме новия.Така поне установих,че малко ще пръска вода по шкафа и затова го поръчах ПВЦ  Mr. GreenСкоро се надявам и снимки да покажа,дотогава отивам да разглеждам вашите.

Някой да е виждал в ПЛовдив стойка за хартия и четка,но комбинирана и подвижна?Гледах една в Баумакс,но беше доста нестабилна,иначе беше красива.

Dani_Frango, -мивката си е много хубава,няма нужда да я сменяш,съвсем малко е по-голяма от тази на проекта,виж,че и там стига почти до белите плочки,просто мащабът е по-малък.От опит ти казвам,че по-малка няма да ти е удобна.

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 11:22 от radost24

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
radost24 , и в Практикер съм виждала  Peace

Честита ти нова лентичка, между другото   bouquet

# 59
  • Мнения: 73
Моля някоя от вас която е от Варна да ми каже къде да отида за да си купя душ кабина че тук при нас само боклуци продават ooooh!
През интернет не искам да си поръчвам че аз докато не я видя и пипна няма да я взема Laughing
До Сф.не ми се ходи че ни е много на далеко и ще ни излезе златна

Ти как си представяш душкабината ? Какви размери ти трябват ? А и не всички магазини във Варна имат сайтове, така че няма да е лошо да се поразходиш Simple Smile
Ами искам по-голяма кабина.Може да е 100/100 или 120/80.
Аз искам точно това да направя-да се разходя до Варна.Нямам намерение да си я купувам през интернет Grinning

За размерите окей, но как искаш да изглежда ? Прозрачна, матирана, заоблена, правоъгълна/квадратна, определен цвят ли искаш ?

Общи условия

Активация на акаунт