блясъкът на азия пакистан

  • 33 390
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
Радвам се ,че си добре PandaKhan  bouquet и не е излязло нещо по сериозно!Ще се радвам да разказваш приятни емоции от България Wink

Аз не спирам да Ви чета,но както сте разбрали не сам много по писането за разлика от говоренето както някой биха казали Embarassed

Марина ,добре дошла  bouquet предполагам темата ще ти хареса много Grinningр доста е разнообразна Hug

Компанията се увеличава newsm44

# 226
  • Мнения: 21
Марина ако не е тайна къде се подвизавате в БГ?Аз ще се мотая из районите както следва-Широка лъка Пазарджик Пещера Сливен София
Девойки от няколко дни искам да ви питам нещо-Да вземем да пуснем една тема в готварския-така всеки ще може да пише и пита .Нямам против да я наречем ЗАПИСКИ ОТ ПАКИСТАН. Или пък никoй може да даде и по добра идея за заглавие.Мойта тема си седи в Любими рецепти ама е  ми е скучно там сама да си пиша.Та какво ша кажете 

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 00:02 от PandaKhan

# 227
  • Мнения: 482
Живеем в София, ходим и към Пазарджик, но сега не, защото родителите ми са в Испания така, че след първи септември ще отидем, когато се приберат. Завършила съм Математическата в Пз и имам много приятелки там. Май имаше въпрос за някакви ресторанти в София, ние имаме приятел индиец, който има индийски ресторант. За рецепти - моят мъж ми носи едни кутии с подправки-микс, всяка за отделно ястие, като на кутията са написани нужните продукти и начина на приготвяне стъпка по стъпка, има и идеи с какво да се сервира. Обаче скоро не съм готвила, преди много ядях люто, а сега нещо не мога. Какви количества съм изяла от една туршия с манго...

# 228
  • Мнения: 800
камиони  деееее, ама съм била гладна и съм глътнала О-то   Laughing

А , Мансун, от Бг трамваи по-живописни няма- де що има клошари, педофили и напикаващи се старци, всичко там се е събрало  Confused  Още от вратата те лъха мирис на урина и немити тела. А веднъж като се хванах за дръжката на стола и ръката ми се омаза с нечия кръъъъв  Sick  И някакви батковци непрекъснато се отъркват от теб  #2gunfire #2gunfire #2gunfire   
Ако отново ми се наложи да се качвам на бг трамвай- предпочитам пешачката  Sunglasses

# 229
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Добро утро!
Шилан,, моля,моля, бъркаш много Naughty
Няма по-гадно нещо от пътническите влакове към Северна България през дефилето. И то ако са с купета, и през зимата. Аз една вечер , някъде през март пътувах с такъв влак, почти нямаше места и влязох в едно купе. Вътре вонеше на напикани, непрани дрехи и некъпани с години мъже, които пушат ефтин, смърдящ тютюн- оказа се че има 2-ма клошари, които спяха. По едни време кондуктора ги събуди,нямаха билети , ама какво от това...И единия реши да се настани по-удобно...и си събу обувките  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Даже подкани и другия да направи същото. Не знам какво е станало, защото аз просто си излязох и си пътувах права в коридора, на студено , но не толкова смърдящо. Добре че беше наблизо- има няма 1 час път.

А този мой служебен компютър е отврат  #Cussing out. Не видях козата , а сега не мога да видя дечицата на Марина. Ако скоро не ми купят нов, на този ще му сипя вода във флопито  Mr. Green А в къщи доста трудно се добирам до компа, децата все имат много важна работа точно в този момент, когато аз съм свободна малко. Като се поскарам работата става, естествено.
Е приятен ден ви желая!!

# 230
  • Мнения: 0
е хайде да не обиждаме столицата и бдж защото сега в столицата е пълна с хора от всички крайща на страната,хич не обичам такива приказки че само в столицата е така,на който не му харесва да не идва #Cussing out.София стана пренаселена,тук всеки си хвърля боклука навън ама като си отиде на село пази чисто,липсва елементарно възпитание у хората,вийте старите филми колко е чиста #Cussing out

# 231
  • Мнения: 0
а и друг израз ми направи голямо впечатление "напикаващи се старци",това израз на какво е,липс на елементарно уважение към по възрастните,после защо младите говорят така,ами много просто родителите им използват някакви жалки изрази.Госпожо ШИЛАН И ШИАР тези напикани старци както ги наричате са една градивна единица от България като цяло,покажете малко респект,пък нали сте свързани по един или друг начин с ИСЛЯМА,той учи на респект към възрастните.колко от вас се събуждат и казват абе хей на днес ще помогна на тези възрастни хора които живеят близо до мен,те са сами,никой не им помага,после всеки тръгна да хули и съди,нямате право след като Вие лично нищо не сте направили

# 232
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
Мила takasakishi, аз не искам да бъда адвокат на Шилан, тя няма нужда от това. Просто мисля, че думите й не са изказани за да обидят старите хора по принцип. Такава е реалността. Не правя обобщение за всички възрастни хора, а само за някои, които например ровят в боклуците и продават всичко намерено на вторични суровини не за да си купят храна, а алкохол. Това са хора, които цял живот са работили, но по стечение на обстоятелствата сега нямат дом и препитание, но събират всяка стотинка за да си купят АЛКОХОЛ. И го казвам съвсем съзнателно, защото съм давала пари на такива хора, които ме лъжат, че не им стигат парите за лекарства или за билет до някъде, а после дори без да ги е грижа че ги гледам си купуват не хляб, а пиене.Да исляма учи на респект към възрастните, християнството също, но да припомня и думите на Исус- не хвърляйте бисерите на свинете. Извинявам се ако не съм цитирала точно! Н атези хора ние, работещите помагаме с данъците , които ни удържат. Жалкото е че обществото като цяло не им помага- като приюти към църквите, социални кухни-има ги, но са малко.
А столицара е пренаселена и мръсна, съгласна съм. Но извън столицата безработицата е голяма. Аз познавам хора , които пътуват от Враца и по-далеч всеки ден до София, за да работят.
Съжалявам, че си позволих малко повече емоции.Извинявам се, ако тонът ми се стори на някой по-остър, не искам да засегна никой персонално. Пък и се отдалечаваме от темата.
Някой знае ли какво става с наводнението в Пакистан?Аз прегледах пресата, но не открих нищо конкретно?

# 233
  • Мнения: 800
В случая израза "напикаващи се старци" нямаше за цел да бъде обиден , а да отрази действителността в градския транспорт, за което нямам вина нито аз , нито исляма /който винаги бива така умело намесван /.

И да,така е,  нищо глобално  не съм направила, за да помогна  и подобря положението на мизерстващите бг пенсионери. Нищо не съм направила за клошарите и нищо не съм направила за педофилите. Какво да направя, че всички да са доволни и щастливи  -да увелича пенсиите, да изкъпя клошарите и да намеря свежа плът за педофилите ли?

ПП. Не видях, някой , някъде да обижда столицата. Но  всички "пришълци"бяха набързо натирени  да се връщат на село.

# 234
  • Мнения: 0
ДЪРЖАВАТА НИ Е ТАКАВА КАКВАТО НИЕ СИ Е ПРАВИМ!!!

# 235
  • Мнения: 482
ДЪРЖАВАТА НИ Е ТАКАВА КАКВАТО НИЕ СИ Е ПРАВИМ!!!

Е да, обаче НИЕ е много общо понятие и докато някой се мъчи да променя нещо, намират се 10, които да развалят. И ще ме извинявате, ама сме си лош народ в много отношения.

# 236
  • Мнения: 0
ето едни много сладки снимки които намерих,надявам се на всички да харесат:
http://picasaweb.google.bg/surmed.shakeel/OnlyInPakistan#5316263332811222258    Grinning

# 237
  • Мнения: 48
здравейте и от мен момичета!как сте аз се позагубих защото компютъра ми се беше развалил та накрая се наложи да се купува друг  Hug Hug Hug

# 238
  • Мнения: 3 804
reni31 добре дошла отново  Hug  bouquet


takasakishi ти като нова пропускаш едно основно правило  Grinning , ако имаш оплаквания с/у шилан ми пишеш на лични ,така не се оспамва темата ,пък и вече е традиция  Mr. Green
 

# 239
  • Мнения: 689


....И ще ме извинявате, ама сме си лош народ в много отношения.

Съгласна съм.
А пакистанците какъв народ са (според личните ви мнения)?

значи Сирия тайно се бори с кюрдските проблеми   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт