Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 9

  • 28 757
  • 421
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 631
Ами нашия град е много смотан и такива скъпи балсамчета няма.  Mr. Green  И накарах да ми поръчат в 1 парфюмерия. По напред едно момиче, каза че овлажнявало добре и придавало лек розов цвят на устните доколкото си спомням.

По-скоро белезникав (бял) цвят. Самия балсам е бял, и мирише като Neutrogena - та - на тютюн за лула  Mr. Green

# 47
  • UK
  • Мнения: 1 918


Ползвам го от два дена (само сутрин), кожата ми е видимо по-тонизирана, въпреки че нямам много целулит и е трудно забележим. Мирише приятно...пише, че резултатите са видими само след 10 дни.


 Още не съм го ползвала, ама ми го препоръчаха горещо.



Да видим, храня големи надежди  Mr. Green



Това е супер, много е свежо и с перлен цвят. Моят гел е с екстракт от лавандула, но не намирам точната картинка.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
По-скоро белезникав (бял) цвят. Самия балсам е бял, и мирише като Neutrogena - та - на тютюн за лула  Mr. Green

Стига бе, направо ми уби желанието.  Sick  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 631
По-скоро белезникав (бял) цвят. Самия балсам е бял, и мирише като Neutrogena - та - на тютюн за лула  Mr. Green

Стига бе, направо ми уби желанието.  Sick  Mr. Green

Сори!  Whistling
Дано ти хареса, де.....  Peace
На мен ми харесва, защото си падам по лули и тютюни....  Mr. Green Crazy

# 50
  • Мнения: 13 624
пилинг душ гел охлаждащ лосион за тяло After Sun

# 51
  • Мнения: 557


Душ гелчето е хубаво  и прятно охлажда. Crazy

# 52
  • Перник
  • Мнения: 726
Можете ли да ми кажете каква цена е балсамчето на Гарние?  Rolling Eyes 

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Можете ли да ми кажете каква цена е балсамчето на Гарние?  Rolling Eyes 

Моят днес го взех за 7,80. Купих си и лак за нокти на Дивайн - златист цвят, спрей Одорекс за подмишници.  Peace

# 54
  • Мнения: 2 375
Момичета, май не съм баш за тая тема, ама няма повече къде да си плесна въпроса. Laughing
Дали не е ползвал случайно някой тези нещица, да ми каже какъв точно ефект имат.
http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … -19g/invt/0020047
http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … -85g/invt/0018948

# 55
  • Мнения: 87
Едно червило L'oreal Color Riche:

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 21:52 от *Кокиче*

# 56
  • Мнения: X
malka luna, хубава ли е пудрата на Лореал?   bouquet
Преди 2 дни я гледах и от чудене коя да взема - за блондинки или брюнетки, нищо не купих.  Laughing
Май ще е тази за блондинки, защото другата ми се стори доста тъмна, а аз нямам чак такъв тен.

Dollface, не съм malka_luna, но ще споделя че съм много доволна от пудрата.Има и много дискретен блясък.Аз също съм светла, но си взх по-тъмната.Мисля си, че светлата ще прави кожата още по-светла.   bouquet

Благодаря ти!   bouquet

# 57
  • Мнения: 3 265
Маска за коса Intense Repair, наистина косата ми стана копринена  Heart Eyes

# 58
# 59
  • Перник
  • Мнения: 726

iv4enceto 91, благодаря! Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 17:05 от Jully777

Общи условия

Активация на акаунт