ДЕТСКАТА ГРАДИНА-30

  • 11 496
  • 438
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 241
Разбира се, преди да реша, съм коментирала и с педиатъра. Подкрепи ме безрезервно.  Laughing Освен това свекър ми също е педиатър и е на това мнение. Не съм взела решението да поставяме еднократна доза БЦЖ без да се информирам и импусливно.  Peace

Но това е решение на самите нас, за собствените си деца и не е тема на спор.  Hug

# 421
  • Мнения: 2 587
Качих малко снимки от почивката на който му се гледа от тук:
http://nashitedeca.snimka.bg/children/viki-na-jmoto.366656.14243647

# 422
  • Мнения: 2 325
 jmoto ,много са хубави снимките.Остава и да ни информираш къде е това местенце...

Дю ,като гледам лентичката ти си мисля да започваме да стискаме палци за бързо и безпроблемно раждане Hug

# 423
  • Мнения: 1 241
Здравейте  Hug

Наталия, чакам всеки момент. Благодаря за стиснатите палци, сигурна съм, че всичко ще мине добре.

Жмото, много хубави снимки, а почивката е точно по мой вкус. Кой язовир е това?

Аурора, Гери как е във Велинград? Видяхте ли се?

# 424
  • Мнения: 2 587


Жмото, много хубави снимки, а почивката е точно по мой вкус. Кой язовир е това?



Язовира е Дреновец,Видинско.Ние за втора година ходим на палатка там и сме много доволни от мястото,а и риба има.

# 425
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Здравейте!

Няколко дни не съм влизала във форума, защото бяхме на екскурзия из страната.

Sunsunny  ,  чудесни снимки.

gerygirl,  виждам, че и вие добре си уплътнявате почивката.

Мечо Пух,  страхотен двор имате на вилата.

...
Диетите виждам, че обсъждате. Аз съм най-доволна от житната. В началото (преди година) я направих за 10 дни и имах положителен резултат - 10 кг. надолу. Оттогава не качвам и грам, но веднъж в месеца за по 5 дни гледам да я спазвам. Сега съм 48, а бях 60кг. - Animal Pig. Ограничението в храната също е метод - спрях хляба, сладкото, тлъстите меса, алкохола и газираните напитки - помага определено  Peace.

dona_leone, дай малко повече информация за тази житна диета. Всичките ограничения, които изброяваш ги спазвам, но ефект няма. От около две години започнах да качам тегло и няма мърдане - по-малко, по-малко. Само като бременна съм била на килограмите, които съм сега.

jmoto,  и вие до Видин сте ходили.   Laughing Четох, че това лято там имало много комари и по заведенията предлагали кафе със спрей. Laughing   Вики не се бои ни от кал, ни от кокошки. Жени е кокона - щом се изцапа иска веднага да бъде изтрита, а кокошка да хване – абсурд!

Ще кача снимки в отделен пост, че този стана много дълъг .

# 426
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Ето снимки от местата, които посетихме:

 Крушунските водопади – изключително са красиви и са много. Дори видяхме пепелянка, но успях да я снимам добре само с камерата, а още не съм качила нищо от нея.

Деветашката пешера – не е охраняема, била е хранилище на военните.

Съева дупка – изключително красива.

В събота ходихме и до Леденика, но там за съжаление беше забранено да се снима – само в края на разходката за спомен в едната зала разрешиха. Природата е невероятно спокойна.  В комплекса се отглеждат коне и се предлагат уроци по езда, стрелба и др. удоволствия. Беше пълно с туристи за пикник. Явно в Балкана хората знаят как да се разтоварват през почивните дни.

Крепостта Баба Вида и Видинския плаж – също имаше много туристи. Парка беше пълен с палатки.

Магурата – пещерата е огромна. Разглеждахме я повече от час. Изходът и се намира на Рабишкото езеро. Съжалявам само, че галерията със скалните рисунки и беше затворена за посетители, защото много исках да ги видя.

Белоградчишките скали - слънцето светеше точно зад скалите на входа и някои снимки не са много ясни.

Вчера много искахме да посетим историческия музей в Пловдив, но се оказа, че не приема посетители в понеделник.

Качила съм и три снимки от улица в Ловеч  след дъжд. Видях, че не само в Добрич булевардите са пълни с вода часове след като дъждът е спрял.

Жалко, че екскурзията беше само 4 дни, но съпругът ми, не успя да се освободи за повече.

# 427
  • Мнения: 7 640
Вела, страхотна пещерняческа екскурзия!

И ако е било за 4 дни- браво на вас!

# 428
  • Мнения: 2 325
Вела ,страхотни места и снимки!
Аз не съм ходила на нито едно от тези места Confused

# 429
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Наталия, а аз не съм ходила в Гърция.  Grinning

Бях писала преди, че предпочитаме екскурзията пред почивката, защото можеш да разгледаш доста забележителности. А на море ходим, когато ни хрумне за няколко часа - нали е близо.

# 430
  • Мнения: 1 949
Вела, страхотни снимки. Мен в пещера не можеш да ме вкараш  Naughty Влизала съм в Снежанка, но още като малка, с нашите. Сега не мога. Изпитвам някакъв ужас от този тип затворени влажни и тъмни пространства. А и по повод типа почивка, който вие предпочитате ... срам ме е да си го призная, но сме малко мързеливи и предпочитаме по-малкото ходене  Embarassed

За морето: да, вие сте облагодетелствани от това, че сте толкова близо до него  Sunglasses

# 431
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
simba21, ние сме спортно семейство - обичаме разходките, но за първи път разкарвам толкова килца по себе си и се поизморих по баирите и стълбите. А Жени където има много стръмни стълби татко и я носи. Някои пролуки в пешерите и бяха точно по мярка, а ние влизахме наведени или клекнали, както позволяват условията.

# 432
  • Мнения: 2 325
И аз съм от мързеливите туристки ( май не съм изобщо туристка Confused)
Пък моя мъж много ги обича тези екскурзии сред природата .
Сега най- новото е,че ходят с малката за риба, даже миналата седмица заминали някъде двамата и телефона му извън обхват и ги няма цял ден и се притесних по едно време какво ли е станало,пък той я завел някъде по Балкана за пъстърва #Crazy.Даже бяха хванали 1 рибка Mr. Green
Вела,на нас Гърция ни е близо както на вас морето,затова ходим  Simple Smile

# 433
  • Мнения: 1 241
Вела, супер екскурзия сте си направили. Аз съм си планинарка по рождение, най-обичам походи с големи преходи (дано скоро възобновим хобито с децата). И по пещери обичам да ходя и да се катеря. Гергана върви по моя път, само ме кара да ходим на разходки в гората.  Laughing

Тук е на 2 години, когато за първи път вися на въже със алпийска седалка: http://picasaweb.google.com/rositsa.kelbecheva/21?authkey=Gv1sRgCIKm7-SHlf-JmgE#

А най-хубавата пещера, в която съм влизала е Харамийска дупка:
Това е входа: http://kosse.snimka.bg/mountain/trigrad.185950.4343934
За да стигнеш до там, се катериш с въже: http://kosse.snimka.bg/mountain/trigrad.185950.4343937
Тук вече съм вътре: http://kosse.snimka.bg/mountain/trigrad.185950.4343937

За съжаление след това снимки е почти нвъзможно да се правят. За да се излезе от дупката се пуска рапел.  Laughing

# 434
  • Мнения: 1 949
Момичета, абе да ви питам. На Криси след хремата едното й оченце явно я сърби. Постоянно го чеше и вътре бялото (не помня как се казваше) се зачервява. Освен това около него се получава едно като протрито (но не знам дали е протрито наистина). Като си помисля да я водя на лекар и лошо ми става. Но ако може да е сериозно, ще идем, няма начин. Просто да ме насочите какво може да е и да преценя дали да ходим до лекарката  Rolling Eyes Знам, че няма как да знаете де, ама се хващщам за сламка в момента  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт