Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 870
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Някой може ли да ми гледа онлайн Simple Smile
Абе как онлайн, нали ти трябва лично да си изтеглш картите Grinning

# 16
  • Мнения: 42
има сайтове на които се гледа онлайн,но на руски,мисля че не е проблем да се разбира горе долу,казаното

# 17
  • Мнения: 42
cveteto_2009-какво се получи при мен с ленорман,за сегашните ти проблеми. ще тълкувам картите като един съвет  към това какво ми показват
внимавай за семейството си.това което очакваш да разбереш,каквито и новини не позволявай да те нараняват теб и семейството ти.мъжът ти,ако си семейна,ако не то човекът който е ''глава в семейството'',този на когото се оповава къщата,страда и се измъчва,всичко се върти околоПитанкатаи естествено,грижите ,които самата ти имаш или показваш.има конфликт,но нека пребъде любовта.Небъди сприхава ,и мрънкаща,отпосни се. грижите които в момента са около вас,не би трябвало да скриват ,човека когото обичаш,или  близък на когото си разчитала.Ти не си единствената която  е с този товар.
това е скромно мое тълкуване. Както казах нека бъде като съвет от една приятелка,все едно сме си побъбрили на кафе. а в темата за таро ,ще се включат и спецгадателките ни. Heart Eyes

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 42
http://www.lenormand.eu
 Laughing
за подредби използвам от разни сайтове,какво съм намерила.
по-късно ще дам туй-онуй че съм на работа Wink

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте.Ако има някоя мама която обича да гледа на карти и особено на Мадам Ленорман ако иска да споделя опит тук-от къде се е научила и тн.Много съм се запалила сега на тази тема и ще се радвам да се науча  Peace

Здравейте, интересувам се от Ленорман от доста време... имам няколко тестета... тези карти в течение на годините ту ме привличат неудържимо, ту не ми се иска да ги вадя от кутийката им... Не се считам за голям техен познавач, но хвърлям понякога. Най-интересното е, че имам няколко фрапантни случая на точни предсказания с картите, въпреки че не съм ги приемала насериозно... и може би точно това ме плаши и отблъсква от тях на моменти.... после пак ме привличат... Подариха ми Таро месец май и все още не съм сигурна, че съм готова да го разлистя... Но като че ли и този ден ще настъпи... усещам го... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми гледа онлайн Simple Smile
Абе как онлайн, нали ти трябва лично да си изтеглш картите Grinning


Това, което знам е, че никой по никакъв повод не трябва да ти докосва картите, особено ако си начинаещ  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 42
оо,мойте стояха  в кутийката около десетина години,без да ме ''повикат'', а сега често ги поглеждам.
до ри ми се иска да си взема и други от тези на  ленорманд или сибила.

# 24
  • Мнения: 42
МЕТОД С 3 КАРТИ
този тип подреждане се използвазада намерите отговор на миналото,настоящето и бъдещето.Това е дневно предсказание.Кратък отговор на въпрос от живота,за по ясно представяне на отговор. 
 МЕТОД С 4 КАРТИ
 Подреждат се като кръст.Като се започва от север,юг,изток ,запад. А четенето започва от горе на долу. запад-сегашно полужение.
изток-вероятна пречка, горе-предложение,помощ за решение на проблема., долу-резултатът в близко бъдеще.
 МЕТОД С 4 КАРТИ /2/
  1---2---3          1-минало,което определя настоящето,  2-моментно положение,3 бъдещи
 -----4------            събития, 4- съвет,какво да се направи,или да се иима в предвид текущата
                               ситуация.
                     

# 25
  • Мнения: 2
Ще ви напиша една от подредбите, която използвам за отговор на конкретен въпрос: горе в ляво се слага картата на този, на когото се гледа (28 или 29). На известно разстояние от нея на същия ред се слага картата, която символизира въпроса, който се задава. Например: ако е за любов - 24, работа - котвата и т.н....
Отдолу под сигнификатора започват да се редят карти в редица, докато се постигне отговор на зададения въпрос (максимумът карти, които може да се наредят е 6)

# 26
  • Мнения: 42
borrytea -има ли възможност да ми покажеш със какво тесте гледаш? моето съм го купувала някъде около 1996 год.има малка книжка с кратко описаноие на картите.
 защо като сигнифактор за работа се използва КОТВА,не съм се замисляла за това тълкуване,за дърво ясно че е здраве,сърце е любов,лисица  измама,
 иамш ли някои съчетания на картите които са с ясно значение. пример коник+сърце., мечка+ЗВЕЗДИ...... Thinking

# 27
  • Мнения: 2
Simple Smile току-що преброих, че имам 6 тестета с ленорман - направо невероятно дори за мен самата...  Laughing
то моето си е цяла история... първото тесте си го правих сама по описание в една книга на Наина Владимирова... изрязвах от картон и съм надписала само картите: сърце... котва... и т.н. После в една от следващите си книги тя публикува и картите от цветна хартия. До тук станаха 2 Simple Smile Това беше в тинейджърските ми години... след това ги зарязах... не помня вече защо, въпреки че тогава ми бяха интересни. Преди 2 години близо, реших много спонтанно след повече от 10 години покой на ленорман, да хвърлям карти на една дама, с която се бяхме запознали същата вечер на едно тържество (тези, от цветната хартия). Бяхме сами с мъжа ми, след тържеството, и реших да й хвърлям и на шега му обяснявам, ще се случи така, че един човек, с когото се е запознала на някаква сбирка, ще я предаде и ограби, ще се раздели с човека, който е до нея... дори не знаех за какво говоря, нито пък за колко хора става въпрос... дали този, с когото се разделя и този, който я предава са един и същи... аз нищо не знаех за нея.... Информацията за това, което се е паднало на картите стига до ушите на дамата и после вече се връща до мен интересна информация - мъжът, с когото дамата е била на тържеството не е мъжа, с когото тя живее, но точно този, с когото е била на тържеството й краде скъпи вещи от апартамента и като капак праща снимки на себе си и дамата на мъжа, с когото тя живее. Резултатът е скъсване на отношенията между тях. Това е най-сериозното ми пророчество. От тогава се възроди интереса ми към тези карти и си купих още 3 тестета - едното, което използвам най-често, едно, което почти не гледам с него, но е с изключително красиви картинки, и едно, за което все още никъде не съм срещала интерпретации и инструкции е със 78 (мисля че толкова бяха) карти. В последствие си купих и една книжка за ленорман с карти към нея и... май че бройката стана шест тестета Simple Smile
Картите на мадам Ленорман са много магнетични за мен и същевременно когато прекалено много се объркам в тълкуванията им ги зарязвам за определен период от време... Сега пак се обичаме с тях Simple Smile Сигурна съм, че ще ги разуча докрай някой ден.
Да, ще ги снимам всичките тестета и ще ви ги покажа Simple Smile Ровила съм се доста из нета за тълкувания и съм попадала на много, и все още не съм сигурна докрай кое точно най-приляга, като че ли по-важна е насоката и усета, интуицията... Имам и тълкувания в съчетания - те също са интересни - понякога те ми говорят повече от самите карти поединично... а друг път не гледам комбинации... Simple Smile То си е още по-сложно с комбинациите, защото има двойни и тройни...
конник+сърце - емоционално значимо съобщение; мечка+звезди - действие в съответствие с плана
Що се отнася до картите, символизиращи аспекти от живота ни: сърцето е за любовта (то това е ясно), котвата е за работа, кариера (защото едно от значенията на котвата е работа, професия) ковчегът го дават на няколко места като карта на здравето, картата на парите е рибите, за измама, ограбване - мишки, лисицата е по-скоро лукавство... за семейството е къщата, домът... в момента друго не се сещам. Simple Smile Важно е и тълкуванието на картите в съответствие с въпроса, който се задава, защото всяка карта има много значения и е трудно да се даде едно унифицирано. Впрочем, в сайта, който сте цитирали по-горе точно така са обобщени, но често това обобщение не е достатъчно, за да се разтълкуват правилно картите.

В никакъв случай не се считам за голям познавач на тарото на мадам Ленорман, но експериментирам и продължавам да се уча Simple Smile
Ще се радвам, ако и други споделят опита си с тези карти Simple Smile  Hug

# 28
  • Мнения: 2
никоя от вас ли не работи с тези карти?  Confused Sad

# 29
  • Мнения: 910
Да се похваля че и аз се сдобих с карти. Но сега трябва доста да почета за да почна да ги ползвам

Общи условия

Активация на акаунт