силикон след раждането

  • 4 021
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 93
какво мислите за силиконовите гърди след раждане, за предпочинане ли е да си сложиш бюст ако ти се деформира по някакъв начин или може и без пластика да се направи нещо по въпроса ? Аз си харесвам бюста сега много, макар и малко наедрял от бременноста и ако след това кърмя а аз точно това смятам да правя и ми се развали се замислям как може да е пак хубав както преди ? Знам че пластиката е малко опасна но все пак... А има ли възможност да си се запази като преди?

# 1
  • Мнения: 4 306
След раждане правят повдигане на бюста, без имплантанти. Но мисля, че остават по-големи белези, отколкото ако се слага силикон. Thinking
Виж в google-повдигане на бюст и първото, което излиза е http://www.nefertiti-bg.com/povdigane.htm

# 2
  • Мнения: 763
Недей да го мислиш бюста от сега. Не е задължително да се деформира. На много жени им се запазва хубав бюста.

По принцип одобрявам напълно.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
При корекция на бюста - за повдигане, разреза се прави като котва.

# 4
  • Мнения: 2 952
защо пък не ...ако не  те е  страх -направи си...аз  съм   много  страхлива , всъщност сега  заради раждането ще ми е първия път когато  влизам  в болница !! #Crazy

Ами ако нямаш нищо за повдигане  Grinning след кърменето ....трябва силикон  Peace

Ще  видим  като  дойде времето ... newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз в момента  много си харесвам моя бюст,кърмех до 4,5мес.,все още имам кърма обаче малкия неще.Незнам дали ще ки остане такъв,но ако недай си боже се промени много бих искала да си сложа силикон-малко обаче.Не ме е страх,обаче на мъжо дали ще му се дават толкова пари?Иначе и той е навит-естествено!!! Laughing

# 6
  • Мнения: 7 186
И аз одобрявам пластичната хирургия, но все пак не бързай. Ако ти се запази хубав няма смисъл да слагаш силикон. Иначе по-  добре силикон, отколкото увиснал бюст, който те комплексира.

# 7
  • Мнения: 2 274
След раждане правят повдигане на бюста, без имплантанти. Но мисля, че остават по-големи белези, отколкото ако се слага силикон. Thinking
Виж в google-повдигане на бюст и първото, което излиза е http://www.nefertiti-bg.com/povdigane.htm
Аууу, много е гадно...Може би снимките са направени скоро след операцията, тъй като личат белезите...
Аз не бих се подложила доброволно на операция, т.е.ако не се налага по медицински причини. И да имам нещо имплантирано в мен? Naughty
Между другото бюстът ми стана по-женствен и красив след първата бременност и кърмене ( е , има една стрия дето ми вгорчава картинката, ама...)
По-добре вземи мерки от сега, мажи с мазен крем и прави контрастни душове и леки масажи.

# 8
  • Мнения: 5 299
Всичко зависи от ген-а. Убедена съм в това! Стриите са ми последната грижа(а и те не са резултат от раждането) Гърдите ми са като "щори" Sick Преди да забременея имах невероятен бюст и разправях на ляво и дясно, че НИКОГА няма да се подложа на пластична хирургия - питай ме сега отново...Бих си направила без да се замислям. Аз съм суетна, що се отнася до гърдите ми. Както виждам(чета) има много майки късметлийки, които са се разминали  - може и ти а си сред тях. Пожелавам ти го! Радвай се сега на бременноста си, и не мисли за това Mr. Green

Последна редакция: нд, 11 сеп 2005, 23:15 от Baby@

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бюстът се деформира най-вече от бременността, а не от кърменето.
Иначе аз обмислям повигане на бюста. Колко ли струва?
Силикон не искам.

# 10
  • Мнения: 1 417
Ако не ме беше страх досега щях да си сложа. Общо взето съм прочела къде какво има и отзиви от операциите, ама не е ясно след 10 год например какво ще се случи? Проучила съм цените /мъжа ми също е осведомен/ и май с всеки изминат ден все по често си мисля. Братовчедка ми е от късметлийките - малко дупе и голям бюст, който и след раждането си остана такъв, е не толкова стегнат, но със сутиен се оправя положението, така че...късмет!
А при мен бюста се развали точно от кърменето!
ГЛЕДАЙТЕ ОГЛЕДАЛА - В МОМЕНТА ТОВА КОМЕНТИРАТ!

Последна редакция: сб, 03 сеп 2005, 10:19 от mi6i

# 11
  • Мнения: 3 537
Писах им писмо ,да видим какво ще ми отговорят.Аз също се интересувам колко струва повдигането на бюста,а също и липосукцията на дупе
Виж,силикон не бих си сложила Naughty

# 12
  • Мнения: 2 978
Вижте в сайта на Сердев...
Доколкото знам неговите цени са най-високи

http://www.drserdev.com/price1.html

Лифтинг на седалището с Лифтинг шевове по метода на Сердев 800 евро
Повдигане на седалище 800 евро

Другите цени в сайта му...
 Wink

# 13
  • Мнения: 214
И аз бая се замислям за силикон,моя също е навит и то само зарад мен
ако питате него и така сам добре. Laughing
ама след тез три бремености савсем ги няма.
Само незнам дали наистина е безопасно Thinking

# 14
  • Мнения: 1 680
Аз предпочитам повдигане пред силикон. Силиконът трябва да се подменя на всеки 10 години и не ми се ляга под ножа пак, пък и по-скъпо ще излезе силиконът.
Обаче се чудя при повдигането този шев дето е при банелът дали няма да се търка със сутиена и да е гадно усещането!?!
Ще чакам да приключа с кърменето, да отслабна и тогава ще му мисля, но с цици като прани чорапи няма да живея до края на живота си!

# 15
  • Мнения: 93
 Колко ли струва? - повдигането на бюста
И аз това се питам? А иначе за силикона имам познати които са си слагали едната е тази която спечели гърдите от " Горещо " и за нея са безплатни , но във вестника писаха че са 6000 лв. ,а другата е платила към 4000лв. със престоя в клиниката в Бургас
И дали тези белези ще си останат за винаги ако например решиш да се печеш по монокини???

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476

Само да предупредя, че въпросният пластичен хирург е безотговорен печалбар...
Става въпрос за доц. Емил Георгиев, който трябваше да оперира небцето на детето ми.
Дойде в родилното, обеща чудеса и някакви пластини и след поставянето на прословутата пластина бебока продължи да се дави ужасно и после се оказа, че има мляко в белия дроб и пневмония.... и че пластината е била ненужна и неуместна...
Ще ви обещае чудеса, ще ви вземе много пари и няма да сте доволни от резултата...
Ходете при друг.

# 17
  • Мнения: 1 417
Ето тук http://rakursy.com/tonev/atprices-b.html има цени за различни интервенции, повдигането на бюст струва 1600 лв.
А Сердев...срещу него има н-на брой заведени дела от пострадали пациентки, чудя се как все още някой може да ходи при него.

# 18
  • Мнения: 7 186
А Сердев...срещу него има н-на брой заведени дела от пострадали пациентки, чудя се как все още някой може да ходи при него.

И аз така съм чувала. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 5 250
От няколко месеца неспирам да си мисля за корекция на бюста (не силикон), но от 1 седмица съм си навила че искам да си сложа силикон  ooooh! Струва към 6 хил. лв. , но ме е страх, не толкова от болката, а от нежелани последствията които могат да се получат  Rolling Eyes Днес казаха в Огледала, че не пречи при кърмене, а аз живот и здраве искам още 1 дете (поне) и си мисля дали няма да се скапят гърдите(моите са малки, но през бременността станаха огромниии  Shocked ), за повдигането на бюста е 100% сигурно, но за силикона  newsm78
Дайде идея какво да правя, не си понасям гърдите след като родих Naughty

# 20
  • Мнения: 3 777
Една мацка с нови гърди, каза че е ползвала нещо много ново, което не е силикон, но не каза какво.
Някой знае ли....

Аз ще изчакам да напредне малко технологията...Силикона не го долюбвам.

# 21
  • Мнения: 2 978
Една мацка с нови гърди, каза че е ползвала нещо много ново, което не е силикон, но не каза какво.
Някой знае ли....

Аз ще изчакам да напредне малко технологията...Силикона не го долюбвам.

Мисля, че имаше някакъв гел...но при него говореха, че можел да "мигрира" Sickпо тялото.

6-те смъртни гряха към бюста:
1. Прекалено много слънце унищожава кожата. Най-доброто: за бюста и деколтето използвай същия защитен препарат, както и за лицето.
2. Всекидневните горещи вани отслабват съединителната тъкан. Най-доброто: сутрин и вечер се обливай с душа три пъти студено и три пъти горещо.
3. Големи колебалия с теглото. Причиняват провиснал бюст и стрии. Най-доброто: постепенно отслабване
4. Недостатъчно грижи. От време на време намазване с крем - това не дава резултат. Най-доброто: всяка сутрин и вечер задължително мажи гърдите си с крем.
5. Твърде тесните сутиени притискат нежната съединителна тъкан на гърдите.
6. Пушене. Никотинът стеснява съдовете.

А  тук може да прочетете за преживелиците на Виолета Здравкова  мис България '99

# 22
  • Мнения: 7 186
Според мен една жена преди да сложи силикон трябва много внимателно да проучи нещата относно специалистите. Това е най- важното. В днешно време сульо и пульо слагат силикон и стига веднъж да те орезилят, та после да се чудиш какво да правиш. Бюстът трябва да е красив преди всичко и затова е важно лекарят да е кадърен и да може да прецени кой е най- подходящият размер и форма силикон. Предполагам, че най- добрите специалисти са в София.

# 23
  • Мнения: 1 616
Да се разпиша и аз по темата. Кърменето не загрозява непременно гърдите. Казвам го от личен опит! По време на бременността ми бюстът ми много наедря, последните седмици стигна 101 см! Кърмих 7 месеца, като последните 1-2 месеца бебчо остепенно намали сукането, докато окончателно се отказа. В резултат на това плавно отбиване гърдите ми възвърнаха предишнната си форма, без да увиснат. Е, не мога да кажа, че ми стърчат до ушите, както когато бях на 19, но изглеждат твърде добре и спокойно мога да ходя без сутиен. Мисълта ми е, че за да се запази хубав (доколкото е възможно) бюстът, трябва да се полагат грижи за него и най-важното- в никакъв случай рязко отбиване, защото именно то причинява увисването на кожата. Малко преди да родя, пуснах тема именно за красотата на гърдите и Бу ми отговори много изчерпателно. Който иска, нека да прочете:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7232.0

# 24
  • Мнения: 2 142
Айде и аз да си кажа. Това винаги ми е било болна тема. Още от момиче мечтая да си уголемя бюста. Винаги съм била много слаба и с не много голям бюст, по-скоро малък! Единственото, което ме притесняваше преди, че силиконовите гърди биха ми попречили да кърмя бебето си, а и вероятно просто не съм го била решила, категорично. Сега имам стегнати и не лоши гърди, като форма, дори и след кърменето, а аз кърмих доста дълго. Съвсем не са отпуснати, но според мен са ужасно малки. Не се чувствам комфортно. Искам да се чувствам перфектно в тялото си и определено смятам, че тази операция ще ми подобри самочувствието. Сега отслабнах и възвърнах почти предишната си форма, е не съм като тинейджърка, но съм женствена. Вече съм решила да се подложа на тази операция. Ще го направя за себе си, така ми харесва. Ако попитате мъжа ми той и така си ме харесва, дори се притеснява да не ми стане неестествено твърд или голям бюста, но ме подкрепя, защото знае, че и без това ще го направя Flutter Доста изчетох и се спрях вече на лекар и клиника. Единственото, което ме отдели от тази ми мечта, за още дълго е, че отново съм бременна и се налага да изчакам, докато не родя и спра да кърмя Crazy

Общи условия

Активация на акаунт