Diane 35 i Yasmin

  • 2 064
  • 7
  •   1
Отговори
В продължение на 2 мес. взимах и и чак сега осъзнавам колко е вредно! Моля ви, дайте ми съвет как да се възстановя?! Sad

# 1
  • Мнения: 57
Извинявай, но за какво по-точно е вредно, защото аз съм пила Diane 35 в продължение на 6 месеца?

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 995
От това което си ни казала не става ясно какъв е проблема!
Я обясни.....!

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз го пих 9 месца и не съм забелязала да ми енавредило с нещо.

# 4
  • Мнения: 637
И аз не разбирам какво осъзнаваш и от какво искаш да се възстановиш? Сама ли реши да ги взимаш тези лекарства или ти бяха изписани?

# 5
  • Мнения: 14 133
Какъв ти е точно проблемът???Аз също пих 6месеца Диане преди да забременея като терапия, но нямах проблеми.След раждането пих Логест, от който след година и половина ползване се пръсках от всякъде, имах мнго неприятни усещания, силни болки в гърдите. Докторът ми го смени с Ясмин. На първата опаковка леко кървях 10 дена преди менструацията, но тава било нармално, докато свикнел организмът.А дали моят ще свикне, ще покажат следващите два цикъла.Вече пуснах темата за Ясминът.Ще се радвам, ако можем да обменим мнения с други посетители на форума!!!

# 6
За какъв проблем става въпрос. Аз пия Диане вече 10 години със съответните прекъсвания. Според гинеколожката ми няма причини да го сменям, защото се чувствам добре.

Ако имаш предвид вредите за черния дроб- това важи с пълна сила за всички перорални контрацептиви. По тази причина правих опит с лепенки  EVRA (при тях не се натоварва черния дроб), но не останах никак доволна. Дойде ми на 18 ден.

# 7
  • Мнения: 2 759
Малко off, но аз също пробвах лепенките на EVRA, за да прескоча натоварването на черния дроб, и си бях много доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт